Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,mert hogy te abban a hiú ábrándba kergeted magad hogy 15év múlva még használható lesz?Hamarabb el fog fogyni az akksihoz szükséges alapanyag mint a kőolaj.És bármennyire hihetetlen,az az akksi nem örökélet,tehát vagy cserés az akksi(szerintem ez lesz a ritkább verzió,főleg egy ilyen dácsia féle autónál)vagy az egész autó cserés ha az akksi kuka lesz,de egyszerűen nem lesz ekkora utánpotlás,végesek a készletek.
Nagyobb flottaval a teljes partvidek ellenorizheto lenne onnan.
De igy hogy a moszvat seggbefurtak,es nem johet at a boszporuszon masik helyette nem tudjak megvedeni.
Amint felszivjak magukat a muszkak es nemimennek odesszanak visszaternek.Addig ha az ukrik lesznek olyan hulyek hogy odatelepitsenek eroforrasokat akkor tuti megkinaljak a szigetet par egytonnas KH22 vel.
A vegire nem fog semmi kiallni a vizfelszin fole.
ja tényleg pont 2 egyforma telibeszart fos 😂
mer mitől is megy a kukába?
igen! presztízs (kezeit széttáró)
Itt elmaradt a globális felmelegedés
ez nem megoldás, ez csak egy kis kilengés
a megoldás az lenne hogy kivágnánk a fák egy részét, és leásnánk kurva mélyre úgy hogy ha bomlik a szén ne kerüljön a levegőbe, na ezt megcsináljánk az összes növénnyel vagy 10x akkor annyival kevesebb lenne a légköri szén hogy már nem lenne "üvegház hatása"
amúgy ez az üvegház hatás elnevezés is már magában egy faszság de ebbe kár lenne belefolyni.......
Nekem Rönyó Klijóm va, echte franszoá vaspinával az elején-hátulján. 😍
Nem valami csoffadt Opel... 😆
Julius,hmmmm,augusztus jobb ezekszerint.
Ott hogy pár év és a dácsiád megy a kukába aztán nézegetheted az utódját.
Vajon hány emberéletet ér meg a kígyócska zátony a maga kevesebb mint 1 azaz egy négyzetkilométerével egy kopár sziklán?
Védeni lehetetlen. Presztízsből ?
A lökött muszka már megértette. Most megint ukri vérrel szeretnék a tulajdonjogot biztosítani.
Nem is a muszka perel a sziláért hanem a szőröstalpúak.
Normális esetben a háromlábú lőtéri kutyát se érdekelné ki szenved ott a nagy semmin.
A csatorna szigetek nagyobbak voltak. A kutya le se szarta a háború végéig.
Valaki itt a zsenik közül érti ezt?
Na engem putyin atombombája sem hat meg különösebben ha az egész világ sötétbe borul asse érdekel, mert van vagy 8-10 dekatlonos fejlámpám meg még a zsugor kofolából is maradt még(gondolkodós)
? Rendes autóról beszél az akinek egy kop-el korzája van 😂
Sírok bazmeg 😂
Az van de a földszinten is csak 25fok max hegytetőkön meg a 10 fok már jó.
má bocs engem hol a faxba érdekel ez? Én már megvettem a villanyost tőlem a világ összes kobaltja elfogyhat este 8-ig (fetrengős)
Az már visszafordíthatatlan.
Dehat nyar van.
Az kornyezetszennyezes nem?
Meg van a megoldás a globális felmelegedésre?! 😮

https://index.hu/kulfold/2022/...
F@szér' nem vettél rendes autót? Mert akkor is csak a fillérb@száson járt az eszed (bocs: egyetlen agysejted). 😆
Nem de kibaszott szél meg 9-10 fok. Amugy királyság
Nem sokára úgyis megy a süllyesztőbe ez az akksis megoldás.
https://www.origo.hu/gazdasag/...
Vegyél benzinest,aztán nincs ilyen probléma.
na megint elveszeka részletekbe, szóval mennék az asszony autójával olyan helyre ami kiesik az oda-vissza hatósugárból azt ez a mol-pluge töltő a környékbe sincs amiről a kutas is tud nekem adni áramot (fejét fogó) 2 helyen lenne gyorstöltő de az valami RFID kártyával indítható mi a geci az? Mé a faszé nem lehet ezeket a kibaszott töltőket normálisra megcsinálni, hogy ne kéne azon vakarózni hogy a faszba kell elindítani ezeket a szarokat(mérges) qrva annyáé nincs ezeken egy kibaxott kártyaolvasó begépelném a rászánni kívánt összeget odaérinteném a kártyát oszt indulna a töltés a faszé bonyolítják ezt ennyire túl?
Mi az hogy mű?! Valódi szerves!