Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De te teljesen fasz vagy, mi erről nem is vitatkoztunk veled.
ha nem lennék hozzá teljesen fasz akkor nem lenne fejvakarás te fasz 😅
Kb. 5 méterenként van valami töltő de mind másként működik ezért tetszenek a mol plugi töltők mert szólok a kutasnak oszt csinálja nálam nélkül(kezeit széttáró) meg tudom nála fizetni nem kell hozzá még a c2-es nokiám sem 😅 mire kettőt kavarok a kv-n addigra tele töltötte a kis akksit, kb. ezresért(kezeit széttáró)
Szóval mivel nem értek a töltéshez ezért nézem, hogy esik e útba ilyen mol töltő. Nos most sajnos nem. Millió másik féle van de ahhoz meg hülye vagyok. aztán egyszer majd rászánom magam, hogy megtanulom/bár qrva ritkán kell/ vagy megvárom amíg mind az összeset összeharmonizálják már esett róla szó(kezeit széttáró)
Ja,na ez a legnehezebb.
Pont mint neked eletbenmaradni a 36 os budapesti olimpiaig. 😆
Teslabol nincs ilyen hoki bohochal,az max F2 bmw-je lehetne. 😆
Ennek is egyetlen torpedó kell - a megfelelő helyen és időben.
Légy férfi! Add oda azt a kínai szart valami hajléktalannak, és vegyél végre egy Teslát a nejednek! Max egy lakással kevesebbet veszel az idén...
Hat,a kurszknak is az kellett hogy egy torpedo berobbanjon,majd vigye a obbit is,amitol leszakadt az orra,es zutan is egy csomoan eltek meg a faraban.Egesz egyben maradt.
Az usakok inkabb epitenek egy 90e tonnas 13 milliard dollaros rephordozot amin a budi is szar.
https://hvg.hu/tudomany/20220415_uss_gerald_r_ford_amerikai_haditengereszet_repulogep_hordozo
Az 1000km-nél sem az egy seggen van a hangsúly,hanem hogy mennyi időnként kell foglalkoznom az autó "töltésével".látod neked ez mekkora fejvakarás?én két napja tankoltam,de 1000km-ig egy pillanatot nem kell ezzel foglalkoznom
a vállról indíthatós rakétát képletesen értettem arra célozva,hogy nem kellene komolyabb tűzerő, hogy egy ilyen nagy szar örökre az óceán alján maradjon(kezeit széttáró)
Meg hát ami van az orosznak az van az amerikaiaknak is. (kezeit széttáró) Ez az orosz ilyen büszke fajta, mutogatja mit tud (gondolkodós) ezeket a szuperfegyvereket meg pont titkolni kellene, ha ne adj isten egyszer használni kell az ellenfél még csak véletlenül se tudjon róla mert ha tud róla fel is készül ellene(kezeit széttáró)
ez hatótávon kívüli táv lenne nem minden napos cselekmény pont ugyan úgy mint neked az egy seggel 1000 km-er (fetrengős)
Hat,igazabol de,siman el tud bujni.Es a javelin nem megy le egykilometer melyre. 😆
Igazad van,az csak egy fapados dácsia.
Hát ahhoz képest megint azon agyalsz hogyan fizess a töltésért,pedig állítólag ingyen jársz vele.
ja 4-5 év és ingyenbe került nekem(meghajlós)
majd lehet veszek egy passzátot(gondolkodós)
Meg is mondta putyin, hogy Amerika az utolsó ukrán vérig harcolni fog ellenük 😂
ezek a ruszkik mindig is ilyen megalomániásak voltak(gondolkodós) Arra nem gondoltak,hogy egy ekkora nagy szart sem elrejteni nem tudnak még az óceán legmélyebb részén sem sem elmenekülni nem tudnak vele, közben meg kb. egy vállról indíthatós rakétával megsemmisíthetik örökre(kezeit széttáró) A kínaiak akkor már ettől sokkal célszerűbbek voltak a koviddal ami 600 millió megatonnánál is nagyobbat ütött(gondolkodós)
Tehát akkor pár év és megy a kukába,tehát pár év és venni akarsz másikat majd utána pár év múlva megint.Szóval jelenleg neked mégiscsak jobban fog kelleni az a kobalt mint nekem.
én biztos nem(fetrengős) Mindig mennék oda ahol béke van (meghajlós) legalább apránként bejárnám a világot humanitárius segélyen (fetrengős)
én nem kerülgetek itthon 15 éves szarokat nem passzát ez 😂
Hatt,lehet,de hogy folyamat visszavonulnak az tuti.
Kb a wermacht 43 tol.
Es rohadt sok a veszteseguk.
A nepeket sajnalom,a vezetesukert nem adnek egy kazal bogyot sem. 😂
Nem azt mondom hogy 80ezer tonnas hordozokbol kell ketto a sleppel egyutt a szigethez,de ha atjonne egy pjotr velikij mondjuk kiseretnek Admiral Grigorovich osztalybol 2db az le tudna dozerolni a partvidek osszes neptune es harpoon inditojat,meg ugy altalaban a teljes partvideket.
Kerdeses hogy bealdozzak e,a muszka nem volt soha tengeri hatalom,marginalis a flotta felszini erej,a csapasmero tengeralattjaroi mas kategoria,most neztem a Belgorodot,az valami elmebeteg.
Ahogy neztem ez kifejezetten a rep.hordozo kötelekere megy ra,a poseidon 2 megatonnas toltettel,leradiroz mindent.
Ez a tengeralattjaro 6db-ot visz,MI vezerli a torpedokat.
https://hajozas.hu/magazin/kul...
A Zoli. Amikor lapáttal agyonütöm! 😍
Emelem kalapom az ukrik előtt. Jól védik azt a szarkupacot amit a hazájuk.
Az itteniek közül ki halna meg a faterlandért? Nem bírtam kiírni, hogy haza. Azt elinflálták.
Nagyobb flottával a világ is csendőrözve van.
Értelmes bár fidesz támogatónak dobozoltlak de mégis hogyan birnál megvédeni egy 660x660 méteres kopasz követ?
Egy dologra kell az ukriknak (és románoknak)
Az alatta elérhető szénhidrogén készlet.Ezért nyilvánították lakottá 60+ katonával a pöcszongoristáék.