Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha van egy halom pénzed, akkor tudsz, tudtál csinálni bunkert. ha nincs, elhamvadsz.
Ugye, hogy jobb az a fránya pénz.
azért ha atom háborúról van szó szerintem a pénz már nem sokat ér
hiába van egy halom pénzed ha egy bunkerban kell leélni a maradék életed a föld alatt 30 méterrel moslék kajákon élve
Pont ezért kéne a sok suttyónak elgondolkodnia ezen, akik arra fordítják az idejüket, hogy miért ennyi itt a benzin, ezt csinálja a rendőr, meg bezzeg a nyugat.
meg a halál és rothadás szaga...
az lehet hogy tudja, de arra dönt, amire a gazdája utasítja, az pedig most nem a béke lesz
Azért azon szoktam morfondírozni hogy még én a tököm vakargatom számítógép monitor mögött , és azon agyalok hogy milyen dobozt mokoljak a újonnan szerzet motorra . Addig valakiknek nem ez a legnagyobb problémájuk mint Orosz mint Ukrán oldalon, kurva szar lehet a hideg lövészárok
Nem lesz kipufog a motoron 😭 hogy lenne az jó 😂
Ha tovább fejlődünk még a végén egyszarvún lovagolhatunk szivárványos naplementébe 😬 😬 😂 😂
Mind a 14 db?
azért én bízok abban hogy nem így lesz
mert azért egy atomhatalommal nem érdemes addig baszakodni amíg más választás nem lesz és elkezdi szórni az atomot, ezt azért a politikusok többsége is tudja
Csak mert ................................................ nem is NATO tag
https://www.vadhajtasok.hu/202...
Az új is szép és jó lesz, csigalom nyugavér. 🙂
Gyanítom hogy forgatókönyv szerint így lesz 😞 azt majd épül a szép új világ 😬 pedig nekem jó volt a régi is
A nato? Miért menne, nem nato tag az.
bedarálják a ruszkik hamarosan őket, aztán indul ukrajnáért a nátó, attól fogva szórják majd ránk is az áldást putyinék
tulajdon képen engem ez sem zavar én majd a bálnákat fogom nagyon védeni mert ennek az eszközigénye egy luxusjakt amit alám raknak 😆
A gáz és minden ellen is van tehát nem feltétlen az usákos fizetés. Inkább amolyan általános zavarkeltés amit művel.
nem kérdés(kezeit széttáró) ez mind politikai megrendelés(kezeit széttáró) Mindent meg kell tennie neki is az ügy érdekében, hogy európa amerikától vegye a gázt 😆 a világhatalmi kapcsolata már nyilvánvaló lett most gondolkozom az újranősülésen 😅 Ha összejön néha lehet én is feltűnök a világhiradóban gréta mellett aktivistaként 😂
Pénzt biztos kap különben a falujából nem jutna ki a kérdés, hogy kitől és milyen célból?
grétácskának valami háttérhatalmi vilgvezető a közvetlen rokona mintha(gondolkodós) Rokefeller vagy ródcsild vagy valami ilyesmi rémlik.(kezeit széttáró) Én mennék vele tüncikézni, csinálnák neki gyorsba 2 gyereket aztán a maradék 30 évembe annyi lenne a dolgom, hogy luxusjaktal üldözném a bálnavadászokat 😅 Persze azért a csónak végébe mindig lenne 2 bevetett horgászbot(fetrengős) Annyira nem is szar csaj az a gréta ráadásul 20 év körül van úgy, hogy korban pont hozzám való még nem vagyok egész 50-en(kezeit széttáró)
Nézem napok óta, hogy megy a németeknél a bánya elleni tüntetés vicces elemekkel és grétával akit most elvittek a rendőrök, azon agyaltam, hogy miért nem kapcsolják ki az aktivistáknál az áramot, gázt, távfűtést hisz ha tüntetnek a fosszilis energiahordozók ellen akkor nyilván nincs is rá szükségük, nekik zöld kell hát használjanak azt hisz megoldható és akkor jogosan háborognak, de nagy eséllyel gréta is hazamegy a meleg lakásba villyanyt kapcsolva bá lehet, hogy neki telik o-ás házra, de a többieknek nem biztos.
Én kifejezetten bírom a sportos nőket, ezt így pláne.
Nem vagyok telhetetlen. Ha egy, az is több, mint a nulla, a kettő-három-négy meg pláne.
a picsájára is vernék legalább kettőt.......
Az kevés 😆 olyan ösztönlényes 😅