Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert szórták a pénzt a mávnál (kezeit széttáró) Azért a munkáért meg sem érdemelted volna azt a temérdek pénzt(gondolkodós)
mert ehhez sem értetek nekünk csak 15 ezer (fetrengős)
nem, de elmegyek egy 2 hetes okj-s klímaszerelő képzésre, mert érteni akarok mindenhez IS 😅
én sok-sok éve megkértem az ingyenes étkeztetést, dokumentum kitöltések, mávtól kereseti kimutatás stbstb
aztán nem kaptuk meg mert 100 forinttal több volt az átlagunk
Mire gondolsz? Egyházi iskolába jár, gazdagok ugyan nem vagyunk de az egy főre eső.minimumot lehet tullépjük.
Mert gazdagok vagytok.
Nem,mert el sem jutnék odáig.
Miért tenném?ilyen alapon a fizetésemet sem kéne felvenni.
Az jó sok mi most 16 ezret fizetünk de ebben a tanévben emelték fel
12e egy gyerek után , csak az iskolai ebéd befizetése több mint 20e volt ! 🤔
Akkor se értettél ahhoz SE
Blődi igy csinalnad?

http://youtu.be/t7t-whjMGeI
20éve olyan 10 körüli összeg volt
eleinte csak 5 ezer meg 5 ezer adójóváírás, aztán ezek a buzik a parlamentbe megszavazták hogy ne legyen adójóváłrás hanem az is járjon alanyi jogon, szóval lazán megduplázták
na ez akkora cigó szaporulatot indított el hogy szegény ratkó anna azóta is forog a sírjában mert ő ehhez képest ipari tanuló volt csak
nem(ujjával nemet mutató) azokat remélem utalják utánunk(gondolkodós) Bár személy szerint én vastagon nem kenem meg a zsíroskenyeret belőle 20 éve 12 ezer a családi pótlék mi ennyit kapunk a gyerek után havonta lassan egy moziba se tudom belőle elvinni egy jó háborús filmre😅
ezt a 4 műszakot mintha itt egyszer már kiveséztük volna 😅
Az osszes gyerekek utani adokedvezmenyt,tamogatast es minden lölölandi juttatast remelem nagy ivben elkerülöd.
Te nyugodtan meghalhatsz lölőlandért,nekem nem áll szándékomban
Tobb ok is lehet.
Az egyik hogy nem akartak hogy vesztesegkent legyen.Eddig minden ami ottmaradt uj fejlesztes Langeley-ben kotort ki.
Az elso harmadban biztak benne hogy kabuli forgatokonyv szerint kicsit csörtetnek es atallnak az ukik,a masodikban mikor rajottek hogy megse nekialltak komotos tuzerseggel nyerni,ez se jott be.
Jelenleg atalltak totalhaboru uzemmodba,mindent bele alapon.
Na ezt senki nem akarja.
A vegen kesz 3-4 millio muszka fegverben,egy 3-4 muszakban haditermelesben levo orszag,es jo sok tapasztalat naluk nyugati-nato harceljaras,technika,szervezeti felepites ellen.
Gyorsitott evolucio a muszkanal mindig mukodott.
Europa meg atadta az osszes hadianyagot,az emberek meg olyan mindenkor lelécelő pöcsökké nevelt barmok mibt blődi.
Szoval usa nyer,mi rabasztunk.
Elég buta és hülye ukránnak kell lenni ahhoz, hogy ne tudják, hogy ők csak a jenkik játékszerei és eszközei a világuralmi terveiknek. Viszont az ego ott is működik, soha nem ismerik be, hogy baksisért bevállalták és elhitték, hogy majd a nyugat megvédi őket.

Pont ez ma is Magyarországon, ebben nincs sok különbözőség.
Gondolom.mer nem olcsó. bár az oroszok ingyen is termelnek ha mondják nekik
Azt láttam én egy cikkben némi magyarázattal csak azt nem tudom ha ennyire jó miért csak 14 van belőle? Mondjuk az akció után gyorsan elhúzott gondolom nehogy kilőjék mert hát eléggé figyelemfelkeltő volt a dolog.
Láttam róla egy másik videót,ott egy fenyves erdőbe szarrá lőtt két ukri tankot meg tarvágást csinált.Szóval dolgozik szépen.
Valahol azt írták, hogy csak 14 van belőle ezért nincs a fronton, egy T72 alváz dugig tolva mindenféle fegyverrel amik egy része egyszerre is tud tüzelni. Mindenesetre eléggé látványos.
Hát akkor a dagadt rambó már csak golyó fogó lesz a háborúban.Majd összekapirgálom a szétfröccsent zsírodat .
hát majd legfeljebb vizes pohárral a kezünkbe ami vodkával teli, támla felől ülve székről nézzük a kalinkázókat és nagyokat füttyentünk 😂