Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lassan elkészül az újj quadom
ez komoly?
akkor tudom mi lesz a következőm
A Kawasaki KFX 450-be van hátramenet!
sziasztok nézegetek egy 500polaris diesel quadot van valameikőtöknek tapasztalata vele ?menyire megbizható (nehéz terepre kellene)mire figyeljek mit nézek meg rajta?
Helló, a 450-es quadokban nincs hátramenet,ezek verseny quad-nak készültek.Üdv
Sziasztok.
Az új yfz 450-esekbe sincs hátramenet vagy csak a régiekbe nem tettek?
honda xl 600 r kerekek tank ülés telók fejidom lámpa stb el cserélném 12" quad kerekekre esetleg quad kiegészitőkre
van valakinek trx hátsó idom eladó?
én csak kinai bontót találok
ltz és raptor bontót láttam már neten párat.
valahol van ebbe az orszàgban quad bontó?
szerintem nincs ott senki .a subaru quad baba simán cserélném az enyèmre addig is èpitgetem tovább a másik quadot is.
ez az oldal volt még régebben felkapott. de nagyon kihalt lett az utóbbi időkben. azt se tudom nézi-e valaki...
írj hátha reagál valaki. az épített quad tulaja is fent volt ezen a belinkelt fórumon

http://sgforum.hu/listazas.php...
anyàm ...na akkor a mostani is sport quad lessz.
esetleg tudsz valami oldalt ahol lehetne valami bontott cucc ?
szerintem ez az 1db épített 4x4es lehet az oldalon. legalábbis másikkal még nem találkoztam az idők során
van itt valaki aki èpitett màr 4*4 quadot ?vagy van eladó idomszetje 4*4es hez
tényleg jó messze laksz .Bár hétvégi túrának nem rossz.
amúgy nekem bejön a vas.
ha közelebb laknál, megnézném.
ja csak a tolatás 80% segit.ha elviszik sport quadot épitek màsikat .
más quadok is beszorulnak a fák közé ha az útról letér a pilóta.
most látom hirdeted is.
nagyon jó .csak alsó lengőkarvan hogy dőljőn a kerék a kanyarba .stabil gyors erős .de mostanában erdőn használom ott könyen beszorül a fàk közé aztán lehet rángatni .azért kellene a tolatás .Vagy egy 4*4 de azt nem birom meg épiteni
az igen. akkor van benne mindenféle vérvonalból
és összességében amúgy jó? lehet vele élvezetesen csapatni, vagy jobb volna egy teljesen gyári?
xt 660 blok trx tengely és idom megy minden ami csak volt ltz bombreder stb stb csak a kinai csodák maradtak ki belőle .ja meg az irányváltó.