Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok...kvf 750...a kijelző azt mutatja hogy csak 2 kerék hajtás van,de az eleje is hajt...
Vélemény?
Állandó összkerékhajtás van....
Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni?

Ez milyen hajtómű?
Arra már rájöttem hogy negyedeli a fordulatot.
Valami differenciál szerkezet lehet...

Mire lehetne használni? Quad építésre?

Előre is köszönöm a segítséget!
Ha meg van minden papírja, akkor kb 200-250, ha nincs, mint nekem is, akkor kb 450, de annyit meg nem ér. Én kötöttem rá 50cm3 biztosítást, mag meglátjuk mennyire baztatnak majd :)
Üdv, közúton való rendszám nélküli közlekedésnek mi a büntetési tétele? :)
Illetve valaki helyezett már forgalomba külföldről származó quad-ot? A hasznaltauto.hu-n van egy KFX700 ami elvileg forgalomba helyezhető itthon. Nem találtam friss infót hogy milyen quad-ot, milyen kategóriára, mennyiért lehet vizsgáztatni.
Köszi
http://youtu.be/d_9lQcBsftA
Hamarosan kap egy Akrapovic replika sport dobot és go :)
Tetszik. Kiprobálnám.
Quadnál 0.3-0.5bárt szoktak ajánlani.
1 bárnál ne legyen több tuti mert akkir pattog nagyon. Ha puhább a gumi akkor sokat csillapit rázós úton.
Hány bar nyomást kell a kerekekbe fújni?
https://www.autoscout24.de/mot...
A Bombardier Quad Aeon 220
Az Aeon Goes 220-at az akkori gyártó Bombardier tervezte , így nem meglepő, hogy a vállalat szabványait is bevezetik. Ezeket a Goes 220-ban a megnövekedett csőátmérő és a gumi csapágyakra szerelt motor mutatja. Ezek az intézkedések nagyobb biztonságot és hosszabb élettartamot biztosítanak a quad számára. A quad alapvető jellemzői közé tartozik a LED hátsó lámpa, az E vagy a Kickstarter, a pótkocsi rögzítője és az állítható lengéscsillapítók elöl és hátul. Ezenkívül egy H4 tiszta üveglámpát és egy 12 voltos kimenetet helyeztek el.

A használt Goes 220 Aeon technikája
A négyütemű motor léghűtéses és 196 köbcentiméteres köbméteres. A sebességváltó előre és hátrameneti fokozattal és automatikus száraz tengelykapcsolóval rendelkezik. A motor által előállított 12,2 lóerő láncon keresztül kerül a kerekekre. A tartály 9,2 liter benzint tartalmaz és a quad száraz súlya 186 kg. A Goes 220 jól használható a piacon.
Az :) Még nem tudtam, csak kipróbálni, de leszervizeltem. Meglepődtem én is, amikor hozták, mert mintha a szalonból tolták volna ki, zsír rajta minden. 200cm3 motor CVT hajtás, gázteleszkópok nincsenek, de erős váz, zsírozható lengőkarok. Én azt mondom minőségi darab. Van itthon KXD 004 attól fényévekkel jobb minőségben. Néztem használtan Yamaha 350-es, ami már rendesen használva volt és ennyibe került, de túl erősnek tartottam arra, hogy a gyerekkel elmenjünk motorozni. Váltottam volna kettő és ők sehol nem lettek volna :) Ez szinte új, autómata váltós, nagyméretű, tökéletes hobbi motornak, remélem beválik :)
Amúgy ezeket találtam róla, meg persze rengeteg youtube videót, ezek alapján mertem belevágni.
http://action-world.it/en/atv/...
http://www.elmundo.es/elmundom...
Egy 50 cm3 új is 1 milla felett van, tehát annyira nem lehet gagyi , gondolom.
Ami használtauton volt fent narancssárga szinű, arrol van szó?
Nem ismerem a gyártmányt. Mi a vélemèny róla?
450-èrt megtudják csinálni, de annyit nem èr. Ha tudnèk típusbizonyítványt szerezni, akkor sokkal olcsóbb lenne.
Sehogy, papírok nélkül esélyd sincs.
Sziasztok!
Vásároltam nem régen egy AEON Goes 220 quadot. Az sem tudom mikori gyártmány, mert semmi papír nincs róla, de az biztos, hogy 120 km van benne, szinte, mint akit a szalonból hoztak ki. Ilyen: http://action-world.it/en/atv/...
Mivel van rajta irányjelző, lámpa, stb. amivel forgalomba is lehetne használni, sőt inkább ott használnám (utcai gumik vannak rajta) szeretném forgalomba hozni és itt a nagy kérdés, hogy hogyan miként tudnám így semmi papír nélkül?
Szia! Rendőrökkel kapcsolatban:Fingjuk sincs a quadokról.Engem megállítottak ősszel megnézték a papírokat(forgalmi,biztosítás, jogsi,)Aztán ennyi.A végén megkérdezték hogy akkor ehhez most kell jogosítvány?Mondom neki szerintem nem árt ha van.Meg azt kérdezte hogy ez annak számít e mint a mopedautó? Erre csak annyi mondtam hogy ezt önnek kell tudnia.Meg azt kérdezte ha 850cm3 akkor hogy lehet segédmotor?Elmagyaráztam neki hogy ez külföldről jött és ott négykerekű segédmotor-kerékpár(l7-e) volt tehát itt is annak kell lennie.Amúgy semmi szélvédelem nincs rajtuk és ez normális tempónál már hiányzik.
Sziasztok ! Quad vásárláson gondolkodom , főleg városi mászkálásra és túrázásra így csak rendszámos jöhet szóba. Valakinek tapasztalat a rendőrökkel kapcsolatban ?
Megbízhatóság, szervizigény szempontjából ltz400 vagy raptor 660?
Ugyanolyan volt mint a többi. Csak épp lemaradt a "márka"jelzés. Yomoto yakimoto develop wextor stb egy tucat quad volt full ugyan olyan mindnek más neve volt. Gondolom nem amiatt volt szar mert lemaradt a felirat róla.
Wexxtor volt. Azt leszámítva hogy kínai meg hogy 250 én szerettem. Ha kicsit több lóerőt kihoztak volna belőle akkor nem adtam volna el.
Az jó. Nekem azért volt "neve"
Kinai.
Nemvolt még neve se... se matrica se blokkon se vázon nemvolt semmi
Milyen motor volt?
Lehet a tieteket nem gyerekek rakták össze hanem felnöttek.
Enyém újonan lett véve, és nem volt kinozva semmivel se. Hibák olyan sora jött ki rajta mintha az már tervezett lett volna.
Hát én azért használtam. Egyik haveromnak is volt. Az enyém vízhűtéses az övé léghűtéses volt. Én nem kínoztam annyira mit ő. Kevés olaj volt a motorban és traktort húzott vele(MTZ) cső gázon. Szó szerint sírt a motor és ez csak egy példa volt neki. Semmi baj nem volt vele motorikusan. A többi része már más tészta. De mivel a motor vásárlás az igazi zsákba macska lehet hogy a haverom és én is pont jó motorokat fogtunk ki.
Hátha épp itt bukkan rá valaki...
Kawasaki kfx 700 elado vagy olcsobb quadot beszámolnék. 770eft.
Nem nézte még meg senki, pedig a 250es quadok is alig olcsobbak. 400as quadok meg szinte drágábbak nála.
Beszámolok kisebb köbcentis quadot, jingjangjungok, fröccsöntött vackok kizárva.
Télire csavaros gumik is eladók: garnitura 16eft, meg van még 2 hátsó ami 7eft.
Legritkább eset az hogy nem kell szerelni. Az meg hogy kinyirhatatlan azt meg úgy tudom csak elképzelni hogy ha nincs beindítva egyáltalán.
Még nem sikerült a vásárlás mivel nem találtam olyan motort, se kereskedést. Amúgy nekem is volt már kínai quad 250es. Motorikusan nem volt vele semmi gond, sőt, inkább azt tudom mondani hogy kinyirhatatlan. Persze ez csak egy ilyen motor volt. Aztán kategóriát váltottam és enduroztam. Egyszer sikerült kipróbálni egy suzuki ltz-t és nagyon tetszett. Akinél dolgozok maszekba annak beesett egy TRX 450 R. Az is tetszett volna de nem volt rá pénzem. Ezért keresnék olyan kereskedést ahol vannak eleve használt quad-ok és ezeket esetlegesen részletre ki lehet hozni.