Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmm ok. De lassulás után vissza húzom a gázt,akkor meg erőlködik a motor és nehezen gyorsul fel.
azért mert robogó vazzeg
mivel röpsúlyos a rendszer amíg "rendesen" forog addig nem engedi el a kuplung
Sziasztok! Van egy malaguti f12 robogóm,ami az alábbit produkálja.

Amikor lelassítok, olyan érzésem van, hogy a hajtásban valami nem engedi hogy lehessen a fordulat. Lassításnál fogja a motort a hajtás. Kb 10km/h-nál engedi el a hajtás a motort. Mi csinálja ezt?

Előre is köszönöm a segítséget!
Szia. megmondanád hogy mi volt a hiba. Nekem is ugyan ez a problémám
Szia nekemis pont ez a problémám. Légyszíves mond meg hogy mi volt a megoldás. Köszönöm
Persze van köze, mert a csavar nem zár rendesen. Viszont arra írtam, hogy nincs köze ha több olajat ad a benzinhez, emiatt nem csepeg az olaj.
Van köze, mert szivárog a benzin és a benne lévő olaj nem tud elpárologni, csak a benzin
Jó reggelt!
Sok köze nem lehet, ha a tankba öntöttél is plusz olajat, talán inkább a leeresztő csavar nem zár rendesen. Tekerd ki, nézd meg nincs-e esetleg valami kis szennyeződés ott, ami szivárgást redményezhet. Vagy mint az enyémen, nem zár tökéletesen az olajadagoló és folyamatosan engedi az olajat utánszivárogni, persze nálam máshol csepeg emiatt pár csepp olaj.
Sziasztok! Yamaha Aeroxom van, 2010es, a karburátor leeresztőcsavarján pötyög ki a motorolaj, mi lehet a hiba??
Sose bíztam a különolajozásban ezért tettem az üzemanyagba is pár csepp olajat, van köze hozzá?
Honda PCX 125 bontás. Alkatrészek listája:
https://www.bmotor.hu/honda-al...
Kicsit macerásabb kevergetni,de ott legalább biztosan benne van az olaj.
Köszönöm a segítséget eyk04! Még gondolkodom rajta, a te megoldásod a legbiztossabb.
A képen látható bekarikázott csavar a légtelenítője. Mivel a szivattyú helyileg a lendkerék, sőt az alaplap mögött van, így azt az oldalt elég jól szét kell szedni. Én személy szerint nem használom, ki is vettem, mert úgy hagyta abba az olaj szállítását, hogy nem vettem észre. Jutalmul megragadt a motor. Inkább kevergetem minden tankoláskor 50-esre a keveréket.
Sziasztok! Új szerzeményemben Yamaha neos 50-es (2000 körüli évjáratot miből tudom lecheckolni?) előző tulaj nem használta a kölönolajzást így félő hogy tönkrement, amikor jár a robogo nem igazán jön a karburátorba vezető csőböl semmi. Szeretném beüzemelni rajta mindenképpen. Valami tipp? Kiszerelés mennyire bonyolult, le kell hozzá szedni a gyújtás lendkereket?
Akkor +van a helye a rotyesz árának!
Volt ilyen felénk is, szelep, benzincső, gyertya kábel elkobzás

Na de ne offoljuk el a centro eladást mert kurvára kell a pénz
6 ezerért olyan ribik vannak fél órára hogy eláll az ember lélegzete is
Ja emlékszem mikor csak lak.teren kívül kellett buksi, kijártunk kismocikkal bányatóra fürödni, megjelentek a sünök 1-2 bütykös cecekettessel azt ki merre lát 20-30 kismotoros röhögve rázta le őket. Akit meg véletlen mégis megfogtak leeresztették a gumikat lehetett tolni haza ez volt a bünti.
Amióta lakott területen is bukó kell azóta én se nagyon használom helyben
Ha nem kel el akkor megkapja az asszony a jog-ot meg eladom apróért mert az kicsit rokkantabb, de jobban szereti mert kisebb
Én meg azért vettem bringát mert nincs 4 km melóba és végig kiépített kerékpárút van. Viszont beöltözni meg nem akarok főleg a digóra azért a pár percért.
Egy éve húzom az eladást mert semmi baja csak nem tudom hova használni, melóba járni vettem megcsináltam faszára de kocsiva kell menni mert viszek embereket
Pedig ha jó idő van 10x jobb robogóval menni és kb 5 perccel tart tovább egy út
Múlt évben is 1x voltam vele pesten meg pár kör itthon
Ez szinte ajándék jó áron, mikor egy alap bicikli 65-70ropitól indul.
Van egy eladó malaguti centro mototom amiben minarelli blokk van mint pl a yamaha jogban is
Külalak átlagos nem karcmentes de nem törött egy elem se
16os alu felni feketére porfestve+lakk heidenau k66 gumikkal(max 500km ment)
Új szíj görgők
Tuningmentes 62km/h végsebesség 130 kiló alatt 2,8-3,1literes fogyasztás(50 ig 3l alatt van)
Újszerű km spirál, de a meghajtó megsérült amikor kivettem a kereket(leeesett az a pöcök amit a keték hajt)
Nagy tárolóhely, 8literes tank, kitűnő menettulajdonság ezeken a szar utakon
Teljesen költségmentes állapot
Az ára 80 ezer adok mellé ajándékba egy 45 literes dobozt is
piaggio x9 500evo 140km-nél megtortyan és nem megy többet.Mi lehet az oka
Hali! Valaki találkozott már balesetes Aeroxal? Nagy eséllyel elmegy ezeknek a váza? A villa elment ez biztos.