Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Piaggio sfera a képen látható hiányos állapotban Hiányok:Hengerszett,variátorszíj,kipufogó rendszer,hátsófékbovden.Érd:30-323-8861 vagy zoli_motor@freemail.hu Ár:25000ft
Üdv, van egy piaggio free robeszem, problémája az h bemelegedés után gázra fullad. Karbit kitakarítottam már 2x, vákumos benzincsap jó megy le a benya rendesen, karbi blokk közötti csonk repedt volt, de vettem újat. A karbin a levegő csavart maxra bekellett tekernem kb egy hónapja mert akkor kezdett gagyulni. De akkor még használható volt, csak annyi h max gázon való használatnál kezdte ezt a befulladást.Hidegen frankón megy a gép de kb 2percig.. Aztán elkezdi ezt a szarokodást. És csak nagyon alacsony fordulaton képes valamiféle haladást produkálni. Főtengely szimeringre gondoltam még eesetleg esetleg. Ha valakinek volt már hasonlóval tapasztalata, szívesen meghallgatnám. Előre is köszönöm!
Könnyebb görgőt, kicsit jobban gyorsul, de jobban nem fog menni.

variátor-kuplung

variátor működése, hangolása
Jó napot!
Robogó témában szeretnék segítséget kérni.
Barátnőmnek van egy Motowell Magnet City 2t robogója.2006-os Kínai(Yamaha Linhai) blokkos fityfene.
Az a helyzet, hogy nagyon-nagyon gyenge, pedig 10000 km körül van csak benne.
A végsebessége az ő 50 kg-ja alatt óra szerint 60-65 max. De a gyorsulása az katasztrófa.
Mit lehetne tenni a gyorsulás javítása érdekében? Milyen alkatrészeket kellene kicserélni? Rugók, görgők? Szeretném jobban használhatóvá tenni.
Milyen blokknak a koppintása ez, Minarelli?

Sajna nem vagyok robogó szaki.



Előre is köszönöm a válaszokat.


Laci
Heló!
Hondába AF-24 helyére berakható az AF-18as blokk?
Avagy nincs valakinek blokkja AF-24 helyére, ami berakható helyette?
Sziasztok!

Tegnap vettem egy Piaggio NRG Power Dt robogót.
2006-os, léghűtéses gyári fojtás benne van, tudja valaki hogy is van ez lefojtva?
Kipufogó, variátorban gyűrű? Köszi
Sziasztok.
Van valakinek tapasztalata az 50-es Runner üzemanyag mutatójával?Sok 10km-en keresztül meg se mozdul, utána meg drasztikusan elkezd lefelé menni.
Kb. hány liternél kezd el villogni a tanklámpa? Már alulról a második rovátkában van, de még mindig nem jelez, hogy kéne tankolni.
Üdv!
95-99es piaggio zipnek(50cc 2t) szabályozott a cdi-e vagy bármi az elektronikában?
Motorosboltba nekem azt mondták hogy 12v 6ah akksi a bele való
és elég is a 150-es majesty-nek.
De a füzetébe meg az van irva hogy CB7L-B2 12v 8ah.
Yamaha Majesty 150-be
hány amperes akksi jár?
Sziasztok!

Van nálam egy ismerősöm motorja, Honda Eve 50ccm jó régi.
Valamiért nem megy a szivató része, vagy inkább rosszul dolgozik.

Kivéve 12V-ot kapcsolva rá, kijön a közepe, majd 5 perc után kb visszamegy. A motoron beindítás után megkapja a feszültséget.
Fúvókája átlátható.
Mégis hidegen csak negyed gázzal indul, és amíg el nem zár addig tartani kell a gázkart egy picit. Úgy néz ki hogy sokat kap.

A szivatója ha nem eredeti akkor lehet ez a gond? El volt vágva a vezeték és úgy volt összesodorva, lehet mások a méretei, és több benzint enged be?
Nézőpont kérdése. Az én karburátoros, léghűtéses, csörgő hörgő Zipemhez képest az űrtechnika.
modern? :) nem, nem az. de ez lényegtelen is. néhány percig teljesen felesleges járatni mert hidegen a túldúsítás miatt csak telenyomja benzinnel az olajat. inkább arra érdemes figyelni, hogy amíg hideg a motor addig ne nyelezd. egyébként meg elég jól ki vannak találva ezek a kenési rendszerek. ha megfelelő olaj van benne és nem vagy eszetlen akkor nehéz benne kárt tenni.
Kezd kiesni alólam a Zip 100, műszakin nem fog átmenni.
Gondolkodom egy új PCX 125 vásárlásán.

Az lenne a kérdésem, hogy ezeknél a modern robogóknál mennyire fontos az alapos motormelegítés? Szerelők vitatják a szükségességét, de engem meg úgy neveltek, hogy hagyjam ketyegni pár percet.
Sziasztok! Eladó a robogóm, mert nagyobb motorra váltottam. Mikuni karbis, japán-taiwani termék, még soha nem volt vele bajom.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/tgb/tgb_101_r_101r-7214064


Érdeklődni tudtok a hirdetésben megadott elérhetőségeimen.
Nagyon jó,nekem van!
Eladó 22-es mikuni karburátor hibátlan állapotban 5 papírért!
Sziasztok!

Valaki esetleg megtudná nekem mondani hogy Piaggio Liberty 125-ön hol van az olajszűrő? mit kell levennem hogy lássam?melyik oldalon található? kiszeretném cserélni az olajjal egyidejűleg.
Szevasztok! Az lenne a gondom, hogy ilyen indexes tükröt szeretnék rakni a Betámra. Úgy szeretném , ha működne, hogy elöl a rendes index, meg a tükrön lévő is menjen. Ebben tudna valaki segíteni?
Sziasztok

HONDA LEAD 100 2004 es
utángyártott légszűrőt lehet e hozzá kapni ?! a gyári kb 7 ropi

köszönöm a választ
Üdv.

Valaki tudja, hogy a peugeot speedfight 100-as robogóban milyen blokk van?

Választ köszönöm előre is. :)
Suzuki Sepihia ZZ alkatrészek eladók!

A képek csak illusztrációk. Ehhez a típushoz vannak alkatrészeim.
Ha kell valami csörögjetek!

0630/4807856
Helló megvan még az evo2 kipufogó?
üdv halli mindenkinek egy olyan kérdésem lenne mi a különbség a fekvő és az álló blokk között?És hogy szerintetek Peugeot Jetforce vagy a speedfight a jobb?:)
Hali!
Az sp1-es piaggio zip főtengelycsapágyának meg tudná mondani valaki? Esetleg egyezeik a simson főtengelycsapágyának méretével?