Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma a NASA csináta nem a kínaiak.
Nade azűrrepülő is a levegővel való súrlódástól olvadt el.
Neidegeljmá
A bőr a menetszéltől lehűl, a menetszelet a sebesség adja. A nagy sebesség.
Tegnap azért tudtam menni 300km-t, ne beszéljünk már hülyeségeket!
B+! Az óvszert kifelejtettétek!!!
A HH Active ugyan papíron ugyanolyannak tűnik mint a Dry jó fel is venni,viszont a bőrruha bélése,,protektorja jóval könnyebben kikezdi.Konkrétan szálakat húzott ki belőle 1-2 menet alatt.
Szóval marad a dry.
Mondjuk kipróbálnék mást, de nem tudom lennének-e ilyen jók.
Vanucci aláöltöző, amikor mentem használt ruhát próbálni valakihez, ősszel, a farmer alá felvettem az alsót, hogy ne ott kelljen öltözni, úgy átfújt rajta a kellemes őszi szellő, azt hittem megfagyok. Nyáron k..va jó a bőr alá.
Szintén
HH Dry, azt használom 9 éve.
Nem értem ezt a hisztit, aki szerint nem kibírható bőrben, annak vagy nem perforált van, vagy nem használ értelmes aláöltözőt.
Perforalt bőr jo melegben, HH dry alaoltozovel.Es menj gyorsan.
Nem lehet napsütésben bőrben motorozni. Saját tapasztalatom, másfél hete izzadtam mint a tücsök a lyukban! És a régebb óta motorozó motorostárs mondta, hogy nyárra szövet -motorosruha kell!
Sziasztok! Jelenleg a bőr ruha alá egy sima, általános, vékony Kipsta aláöltözőt használok amit a Decahtlonban vettem. Rohadt meleg van a ruhában, elképzelhető, hogy egy kifejezetten motoros aláöltöző valamivel hűvösebb? vagy nincs különbség?
Vízállóságról, hátha segít valakinek.

Tegnap 300km-t utaztam, zuhogó esőben. (Plusz kamionok, buszok, autók.)

csizma - Alpinestars Patron GTX - teljesen száraz maradt belül
nadrág - Rukka RCT - a tédénél elkezdett beázni 150km után (belső zseb száraz maradt végig)
kabát - Rukka Simot - - teljesen száraz maradt belül (belső zseb is száraz, a külső beázik)
kesztyű - Held touring ht - kb 10km után már csavarni lehetett belőle a vizet
kesztyű 2 - Vanucci Winter III - teljesen száraz maradt belül (a külseje szarrá ázott)
Üdv!
Nincs valakinek eladó utas kapaszkodó öv? Olyan kellene aminél nem a hasnál van a kapaszkodó, hanem a deréknél oldalt.
Gyalog!
Kicsi lett sajnos
Használt csúszásmentes Berik kombi eladó.
Kb 175-185 cmig, 70-85 kgig
49.000
Komárom környéke
Üdv
Sérült csúszott dainese bőr ruhámat kihez vigyem javítani,szerintetek?
Eladó fekete Course Oslo Kevlar motoros farmer, teljesen új, címkés, sajnos rám nem jó
Mérete 30W 34L, derékbősége 85 cm, belső szárhossza 87 cm, külső szárhossza 112 cm.
Külsőre teljesen utcai farmernak néz ki, klasszikus szabással és zsebkiosztással, belül kevlaros és hálós béléssel valamint zsebekkel a térd- és csípőprotektorok számára (protektorok nincsenek benne).
15900 Ft (+ szállítás).
Sziasztok, Viszonylag régi sisakhoz (AGV - GP1) keresek "alkatrészeket". Plexitartó csat és felső szellőző burkolat. Van valakinek tapasztalata abban, hogy lehet e külön kapni ilyeneket? A kép illusztráció: ezt a két dolgot keresném. Előre is köszönöm a válaszokat.
Eladó a képen látható Roleff kabát XXL méretben!
Kivehető béléssel, alig használt,hibátlan állapotban!
"Sajnos" kifogytam belőle,így nagy lett nekem.
Irányár: 20.000 Ft
Érd: 0620/995-0303
Nekem nagyon tetszik!