Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha garis, akkor reklamálnék!
Motoroscsizma .
Lenne egy összetett kérdésem a csizma, nadrág, kabát témakörben.
Vettem egy Plus Racing Gear Evo motoros csizmát, melynek a jobb csizma szárában elmozdult a boka külső oldalát védő lemez és valami oknál fogva befelé türemkedve a jobb lábszáram külső felét minden lépésnél dörzsöli. Találkoztatok már ilyennel? Javítható?
Nadrág és kabát tekintetében tudnátok ajánlani valamit, ami sporttúra faszon, tehát nem is feszülős bőr, de nem is valami túra szövet kabát? Sporttúra gépre lenne. A nadrágra 30-35-öt, a kabátra 45-50-et szánnék.
Másodlagos feltétel, de a jó láthatóság és a motorhoz való passzolás miatt piros-fehér-fekete színekben pompázhatna.
Előre is köszönöm, ha valami tud valami jó tippet adni.
Köszönöm!
Ha jó a méret, akkor nem!
Azt hallottam, hogy az könnyen elmozdul, ezért érdemes abból is különállót venni.
A cipő helyett valami csizma.
Könyökvédő? Az benne van a kabátban! Térdvédő? Az meg a farmerban.
Sziasztok!
Mi az amire feltétlenül szükség van?
Jelenleg ezeket néztem:
- Bukósisak
- Gerincvédő
- Kesztyű
- Motoros bőrkabát
- Magasszárú cipő
- Farmer
Mi az ami még mindenképp szükséges ezek mellé?
Könyökvédő? Térdvédő?
Naked motorhoz lenne, általában túrákhoz, nem a mindennapi forgalomban való részvételhez.

Előre is köszönöm!
Hámé,a csizmát is sokan használják farmeren kívül,betűrve alá.
De mennyien használják kívül.
+ 1
Térdvédőt csakis nadrág alá!
Fogalmam sincs, de kívülre nem vennék fel térdvédőt!
Sziasztok. Két kiegészítővel szemezek jelenleg. Az egyik a protektoros farmer. Van ez a Plus (elméletileg) magyar márka és boltjuk sincs tőlem messze. Mennyire minőségi szerintetek? Illetve egy jó tervedőt vennék,hogy más gatyát is fel tudjak venni (természetesen nem kanyargáshoz:) ) . Szerintetek megéri a Fox Titan Pro az árát vagy tud annyit egy olcsóbb Ufo Fullfex is ?

Köszi
Hi!
Gyermekem kinőtte néhány cuccát:
Kabát:női S-es méret,karcsúsított,könyök,váll és hátprotektorral.Shox-ban vettem két éve 25e-ért.Kb 30 szor volt használva kizárólag utasként.Alapvetően hibátlan,újszerű.
Ára:10e
Kesztyű:női S-es méret,teljes bőr,Fullgas-ban vettem Balatonbogláron két éve 21e-ért.Kb 30 szor volt használva,kizárólag utasként,enyhe horzsolás a protektoron,ami nem esésből származik,képen látszik.
Ára:10e
Ja...és persze a lemaradt képek!!! :)
Sziasztok! Jön lassan a szezon...Ha valaki szeretné a párját meglepni egy szép motoros bőr ruhával,akkor írjon! Mérete 36-os..ára : 90.000ft.
Képzeld ha Matisz nagypapának nem lenne vagy 35 gyereke, unokája?!
hozza haza azt a japan sunat, ugyis viktor megmondta, fogy a magyar
És ha kinnragadsz mert megtetszik egy japo suna micsinálsz?
Jó az internetvásárlásban is.
Ott felengednek! Itthon nem!
Japánba?
Vehetsz, de ha pályanapra szeretnél majd menni, nem engednek fel benne, mivel nincs rajta az európai jóváhagyás.
Most érdemes kimenned,mert ha jó akciót fogsz ki,kb 80-100 ezerből megúszod a jegyet. De ha beindúl a cseresznyevirágzás,ennek a többszöröse.
Ha Tokióban nem kapsz,át tudsz repülni Okinavára potom 2500 jenért...kb 7000 FT.
De ha már kint vagy,a Fudzsit is nézd meg feltétlenül
Sziasztok,

Arai sisakot szeretnék Japánból vásárolni. Tapasztalat, esetleg segítség.....?