Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm az érdeklődéseket, a csizma elkelt.
LS2 strobe bukósisak+sena kommunikáció.A bukósisak pár alkalommal használt rendkívül megkímélt.Ár:40e ft érd:zolimotor@gmail.com
Makulátlan állapotban lévő, teljesen kopásmentes , 45-ös Probiker csizma dobozában eladó.
Érd:70/379-9919
Én 5+ éve csak Held kesztyűket használok, nagyon jó. Biztonságos, van anyag benne. Buktánál is nagyon védett. Egyetlen hátránya, hogy az elején nagyon merev, kell pár óra motorozás, hogy kényelmessé váljon (a sportos modellek főleg).
Illetve nagyon hasznos a “plexi törlő” beépített funkció is.
Sziasztok !
Eladó volna a képeken látható LS2 Rookie buksi .
Amit tudni lehet róla : M-es méret , füst plexi + egy víztiszta , párszor volt a fejemen ( 3-4 alkalom ) akkor is maszk-kal .
Szinte új egy kis esztétikai hibával az alsó peremen . Fotón látszik .
Az ára : 22e magyar forint alku nélkül .
Volt Suomy kesztyűm és jó!
Én pont valami olyat keresek, ami nem túl nehéz és merev… és jó lenne persze jó árban – már amennyire ez lehetséges.  Tudtok valamit ajánlani?
Hali ! Valakinek Held kesztyűkkel kapcsolatban tapasztalat? Konkrétan Held Phantom 2 talán ... A suomy elvileg kenguru bőr kesztyűjét néztem még, a parillán vannak is fent nagyon jó áron ha tényleg abból van amiből, olyat használ valaki?

Egy szezont volt mugen race ruhám még anno amikor bejött, scarr feliratú púpos fehérben (mnr 1301 ls1), teljesen megvoltam vele elégedve. Ezek a mostaniak talán még jobbak is lehetnek, egyik cimborámnak van, hibátlan.
Ez volt az első szezonom a mugennel meg vagyok vele telljesen elégedve!
Nagy tapasztalatom nincs, vele, de annyit tudok mondani, hogy ami tetszik, az a neoprén rész a nyaknál csuklónál, ezt más márka is átvehetné, viszont nekem méretben nem passzolt egyik sem. Nem "cuppant" úgy rám a ruha mint a dainese amit vettem. Árban jó, aztán hogy hosszú távon milyen minőség? Fodor "Dodor" Donát facebookját kövesd, ő a superzone-tól kapja a mugen cuccokat. Sokszor beszél is a cuccokról.
6 éve vettem Arlent, ami szerintem csak olyan középkategória. Az akkor volt 120...
Megoszló, valaki szerint jó, valaki szerint nem. Nézd meg!
Sziasztok.
A mugenrace bőrruhákról szeretnék véleményt kérni.
Esetleg valakinek tapasztalata ezzel a márkával?
Köszi
Az alapszintű ruháknak ez az egyik hátránya. Az enyém is majd 6 kiló. Nyilván kényelmesebb és komfortosabb egy vékonyabb és puhább kenguru bőr ruha, amiről azt mondják hogy ugyan ilyen erős, nem tom, nincs vele tapasztalatom, és másokkal ellentétben nem pofázok katalógus adatokra hivatkozva tapasztalat nélkül. De az elég egyén függő, hogy ki akar vagy tud-e fizetni az ember ezért 2-3x annyit. Én úgy vagyok vele, hogy ha már felvettem, akkor nem nehéz, így én nem foglalkozok vele. Ruházatban a postai rendelés szerintem nem jó ötlet, fel kell venni, leülni meg járkálni benne, mert főleg a térdprotektor hosszabb túrán kellemetlen tud lenni ha nem stimmel pontosan a méret és nincs a helyén. Átlag motorosnak jobb a kétrészes, nyáron a megállóknál le lehet kapni a felsőt, nem lóg az ember seggén mint az egyrészes, az összecipzározás meg némi gyakorlat után pár másodperc csak, ennek a megkönnyítésére én még egy zsinór darabot kötöttem a cipzár fülére, úgy sokkal könnyebb húzni.
Köszönöm az infót, egyébként kb 2 hónapja nézegetem az árakat a neten és 70.000 körül volt eddig, euróban nem tudom mert a német oldalt eddig nem figyeltem. Nemrég lett olcsóbb szerintem, itthon webshopról 52.500-ért lehet most rendelni. Vidéki vagyok, sajnos itt nincs nagy választék a boltokban de az egyikben van prx4, megpróbáltam, nincs összehasonlítási alapom, volt a boltban másik fajta is de az sokkal drágább egyrészes volt, nincs értelme összehasonlítani vele. A probiker nem tűnt annyira gagyinak, elvileg 1,2mm vastag bivaly bőr, súlyra sem túl könnyű
Jah,és hogyafaszba jön ez a méviaszos baromság?
Én minden héten áttörlöm a sütőmet otthon crom tisztítóval.
Csak hogy ellenálljon az UV-nak.
Persze,értem,csakazértisnekedvanigazad.Természetesen.Mindenben.Leborulok a nagysár előtt és megkövetlek.
Jelzem finoman a tapasztalatlanságomból adódik hogy én egy métert nem mentem benn,megnéztem,döntottem,és vettem egy bering bőrt,csak a kabátot,dupla ennyiért.Bocsánatbocsánat.
Azért ha már ott vagy megnéznéd a mostani ruhát is nem a neteset és nem a 4-5-6 éveset.
Ja és a fényességre okoska: a nagyobb túrák előtt mindig átkenem a bőr részeket( a seggrész kivételével hogy ne csússzon) bőrápoló méhviasszal, mert így ellenáll a kisebb esőnek, ettől fényesebb az enyém.
A lényegen ez mit sem változtat. Te, aki egy métert sem motorozott ebben a ruhában, okosabb akarsz lenni annál, aki több 10.000km-t. Húzhatod még itt az igát szájtépésben, de egyben biztos lehetsz, rajtad kívül itt már mindenkinek világos, hogy kinek a szavára érdemes adni ebben a vitában. Pá!
Remek topikot választottál! Pont itt kell toborozni!
Hagyjad! Ő egy igazi kötekedő élettelen ember, mindenkibe beleköt, mindenhova beír stb. Felesleges vele foglalkozni, ne etesd!
Az én logikám egyszerű.Odamentem és belebujtam,kipróbáltam.Nem 5-6-8 éve.Most.Mivel akkor régen is 200 euro volt újonnan naná hogy még a minősége is nagyságrendel jobb lett úgy hogy spórolsz 50 eurot.Hurrá.Logikus.Pláne hogy ha jól gondolom honlapon nézted a fehér-fekete ellentétet ami nagy geg.Az hogy a tied fényes a mostani meg matt bőr az feltünt?Ettől aztán még a korlátról is jobban lepattan az ember.
És csak hogy szőrözzek mert te is teszed a PRX-4 nagybetűvel írandó meg kötőjellel.
MAMI kupához keresek csajokat!
Nem merült fel bennem, mert nem vagyok vak, és látom hogy a jelenlegi kínálatban lévő prx4 pont ugyan ilyen mint az enyém volt, csak az enyémen fehérre festett részek most teljesen feketék, hát ennyi a különbség. Monnyuk lehet hogy ezért nagymértékben csökkent a védelmi képessége, mivel ugye a festék vastagság elmaradása miatt vékonyabb lett. És igen, pont 150 euróért vettem én is, másodkézből, egy ismerős osztrák kolléga postán rendelte magának, aztán az első motorozásnál rájött, hogy a tankra hasalva nem kap benne levegőt mert nem jó a méret, így átvettem tőle egy 50-essel olcsóbban, mivel akkor 200eur volt az ára. Ez úgy 6-7 évvel ezelőtt lehetett, ha azóta is benne van a kínálatban, akkor azért annyira szar nem lehet. Hogy akcióban meg minek éppen mennyi az ára, az semmit sem jelent, van a szekrényem alján egy Dainese (ja tudom, az egy szar, nem spyke-így-ipszilonnal) amit meg a 2rad-ban vettem Vösendorfban 40(!!!!!) euróért. Utolsó darab, szortimentváltás, 58-as nagy méret, örültek hogy volt valaki aki elvitte. De hát csak 40 eur volt, tehát a te logikád szerint az csak szar lehet, akárhogy hívják is. Mellesleg minden hónap első hétvégéjén Hirtenbergben az auner bolhapiacon ki lehet fogni gombokért akár bőr cuccokat is, maradék készlet és kifutó modellek képében, csizmát szinte csak ott veszek. Ezen felül hogy te mit gyanítasz a kérdéssel kapcsolatban, az meg kicsit se evidens. Ahogy azt sem vitatja senki, hogy a probiker bőrruha sose lesz egy szinten más neves bőrruha gyártók ruhájával fele vagy negyed áron, de simán ér annyit mint bármelyik 2x ennyibe kerülő cordura.
Az fel sem merulhet benned hogy egy termek ugyanolyan neven ido utan kicserelodik?
Nekem ilyen hatalmas tapasztalat nem adatott meg prx 4 ruha viselese teren csak 6 ev spke ruha viselese es egy hasraeses benne,meg kb 20 ev tapasztalat bőrökkel.
Amugy csak egy apro kerdes maradt bennem a kepen latott ruhad ugyanugy 150 euro volt ujonnan?Vagy olcsobb hisz regen mindig minden olcsobb es jobb.
Amugy a cordura tenyleg szakad eseskor es a lotyogo ruhaaban tenyleg elfordul a protektor.Ez evidens,de a konkret kerdes sem pont erre iranyult,hanem gyanitom hogy arra miszerint ez a 150 euros ruha van e olyan mint a többi joval dragabb. Mondjuk 350 euros.