Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az eladótól függ a minőség. Attol vegyél akitől sokat vettek és jó az értékelés.
Eladó a képen látható SPYKE cyber 2.0 ruha plusz Safe-max gerincprotektor. A ruha kifogástlalan állapotban, én magam nem sokat használtam, kényelmes, jók a protektorai (cserélhetőek), csúszásmentes, nagyon tartós bőr. A gerincprotektort nem is használtam, az is teljesen jó állapotban van.

Bármikor hívhat.

20/5202577
Úgy jársz , mint a ruhával .....
Ha nem írsz konkrét nevet , címet , akkor sok értelme volt a "körmölésednek" .....
Ha még aktuális, én is ilyet használok évek óta. Semmi baja, sokáig bírja, estem is vele pályán, nem szakadt szét. Sztem jó biznisz negyed áron mint az eredeti...
Fa alá egy patent bukó?
20 pénz. (Új vashoz nem passzol a színe)
L-es
70/2099493
06 70 529 9141 a helyes telefonszám
Sziasztok!

Eladóvá vált egy kabátom : https://auto.jofogas.hu/fejer/Hein_Gericke__4_evszakos_motoros_turakabat_M_L_97756719.htm ,kabát 10ezer

és a kamerám,ha valakit érdekelne. Sjcam M10 Cube wifis ,kamera 14 ezer,utsó 2 kép vele készült.

06705289141 vagy czako20@freemail.hu
Krossz csizma eladó: https://www.kepesmotor.hu/kros...
Western csizma 44-es eladó, csere

Eladó a fotókon látható használt, de szép állapotú western csizma 43-as lábra.
Nem szakadt, nem reped.
A talpa bőr, a belseje is ép, tiszta.
A hajdan volt tulajdonosa elmondása alapján USA gyártmány.
Motorozáshoz használtam, de stílus váltás lesz.

A 44-es mérete ellenére inkább 43-as lábra ajánlom.
Felpróbálás nélküli vásárlás a vevő kockázata.
Cserébe érdekel hasonlóan jó állapotú és árfekvésű 44-es méretű túra- vagy sport motoros csizma.
Shark Heritage nyitott sisak M méret 29.000,- Ft

Stílusváltás miatt, az új árának kevesebb mint feléért eladó a fotókon látható Shark Heritage nyitott sisak.
A sisakot idén tavasszal vettem újonnan, de nem boltban.
Egyéb okok miatt fél szezont, kb. 1.000 kilométert használtam, ennél fogva állapota rendívül megkímélt.
Üvegszál héjszerkezet
Karcmentes enyhén sötített belső plexi
'Sharktooth' sisak kommunikáció előkészítés
'Easy Fit' szemüveg előkészítés
Beépített szellőző csatornák
Kivehető, mosható bélés
Dupla D gyűrűs zár
Súly: 1150g

Kiskunhalason felpróbálható.
Posta megoldható.
Comencé a andar en bicicleta en 2016 y estaba muy inseguro sobre esto. Pero tengo una experiencia positiva con https://leathercollection.es
Básicamente son de España pero se enviaron bien. Si puedo obtener sugerencias para un buen casco, envíeme un correo electrónico o dígame si puede.
FOX forma Pro 44.5
Szinte teljesen új párszor volt lábon ...
Ha valakit érdekel telon elérhető vagyok!
06202737446
JET RUMBLE, a munkába járós! - Őszinte bukósisak TESZT

http://youtu.be/ymAWvgOdXGg
Ár 30.000.-
Mérethiba miatt eladó Icon Akromont motoros farmer 32-es, új . Új , egyszer sem viselt , csak próbálva volt. Nagyon erős anyag , ütős stílus , térdeknél D3O protektorok. Kicsit bővebb , lezser amcsi darab. Én direkt egy számmal kisebbet vettem , de derékban szűk lett.

Ha 32 vagy 33-as farmert hordasz , akkor jó lesz. Hosszával nem kell foglalkozni , mert univerzális. (Mindegyik 33-as).
Bolti ára 50.000.-!!! pirosvillam81 kukac gmail.com
Nem írok cégnevet! Sem privátban, sem sehogy másként. Annyit elárulok, hogy a fél magyarország, most ilyen ruhában motorozik, mert ez a legolcsóbb manapság. 96.000.- a Bp-i boltban ez a fajta ruha, ahol forgalmazzák őket. Viszont az kiakasztó számomra, hogy ha ugy megyek be egy boltba, hogy idézem:
-"Viszontaladóként nálatok is annyiba kerül ez a ruha, mint a .................-ban?
-Igen!
-Na akkor keressünk méretet.-mondom én.
-ŐŐŐŐ, hát így meg úgy, meg stb, bla-bla....
És rá van írva, az egyikre 119.900.-, a másikra 129.900.-, amikor tudom, hogy 96.000.- Bp-n. Aztán nekiálltunk alkudozni, mert tudtam a pontos árat.(-20.000.-)
Csak azt nem tudtam, hogy a más színű ruhának más a mérete is, ezt meg épp nem próbáltam. Mikor hazavittem a fel nem próbált ruhát,(mert hát a feketét felpróbáltam, de a fehéret nem, ugyanis éppen zártak) vettem észre, hogy nem jön rám. Telefon vissza, mondtam, hogy mi a helyzet. Azt mondtja a fickó, hogy van, a jövö héten menjek be, addigra hoz egy számmal nagyobbat, hogy ismét ne kelljen 2x200km-t kocsizzak. Ekkor jött az, hogy hoztak egy számmal nagyobbat, aminek rossz a cipzárja. Mikor meghallottam a ködösítést, már tudtam, hogy valami nincs rendben, ugyanis két eladóval beszéltem, az egyikkel telefonon, és az nem tudta, hogy mit mondott a másik. Természetesen két külön sztorit. Viszont a Bp-i céget sajnálom, mert ő miattuk elég sok vevő jár pórul, ugyanis ez nem vet jó fényt majd rájuk. Na ezért nem írok cégneveket.
Szerintem se, néha vannak jó akciók, nem feltétlen itthon és lehet eredetit is jó áron kifogni, persze ez is drágább, mint egy hamisítvány, de minőségben jobb. Privátban megírhatnád a cég nevét, érdekelne.
engem erdekelne ez a ceg/bolt akar privatban is johet
Szerintem ezek nem olyan nagyon esnek le. Csak hogy nevet ne említsek, vettem egy ruhát a hetekben. Egy nagy cég viszonteladójaként! Úgy kezdték, hogy cipzárt kell cserélni rajt, ami a gyatyát összehúzza a kabáttal. De csak egy darab van, ezért olcsó. Érdekes a nagy cégnél, ahol ők is veszik, van bőven. Aztán nem is 30-40 ezerrel drágábban. Ott mindegyik ruha pontosan 96.000.-! Mivel rájöttem, hogy ezzel speciel átbasztak, inkább fizettem egy huszast rá, de nekem ne javított ruhát adjanak uj áron. És ezek után a kamuk után, inkább nem veszek ott semmit többet.
Ugyan, a Kawában és a Gyöngyösieknél is benne van. Szerintem vírusos.