Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó kis veteránmotor lehet, mert a munkatársam '79-ben már 51-es blokkal szereltet vett!! :-)
Rendben, köszönöm a segítséget! Ha lesz időm megnézem.
Az a két csavar egy ütköző a váltóban. Ha jól emlékszem a hátsó tartozik az egyeshez vagyis a lefelé váltáshoz. Az első pedig a fölfelé váltáshoz.
De könnyen megállapítható melyik melyik. Fellazítod a hátsón a kontraanyát és a váltókart lefelé lökdösöd az ujjad ráteszed a csavarra, ha mozog közben akkor azon kell kifelé tekerni.
Feri948 jól mondja turbós blokk van bent. Azt lemaradt hogy KR51/1. Szóval ez az alternatíva nem jó. Azért köszönöm. Esetleg valami más ötlet?
AZ ismerősömnek a Swarblijában 51-es blokk van . De majd pontosítja!
Szerintem s50 van neki.
A gyári kinézetnek feleljen meg! Az a normális és a célszerű .
Ne feledd a 46,6 mm-t!!!
Üdv mindenkinek.
Van egy Scwalbem ami egy kisebb felújításon esett át.
Összerakva olyan problémát produkál hogy az bevesz minden sebességet viszont 1-est kidobálja. Akár egy kisebb gázra is vagy rögtön elindulásnál. Valakinek esetleg valami ötlet hogy hogy lehetne orvosolni a problémát.
Azt tudom hogy a blokk tetején a 2 csavarral lehet valmit állítania válton viszont azt nem hogy pontosan mit és miképp.
A Válaszokat előre is köszönöm.
Nem.
szerintetek jobban néz ki a simson ha kivan emelve kicsit az ülés? azt már csunya ha nagyon fenn van,de azon gondolkozok meg e hajlitsam egy kicsit
http://www.mofaker.hu/simson_k...

ha rendelni kell kb innen a legérdemesebb, mert ugyanolyan a minőség mint máshol de egész jó árakon adja
pár bolttal összehasonlítottam már és eddig ez volt a nyerő
Szerintem igen, bár én nem próbáltam "STAR"-t felújítani, csak alkatrészvadászat közben láttam- találtam elég sok mindent!!
egyébként a astar-hoz is lehet kapni a blokkfelujitáshoz mindent? ugyaugy mint az 51-eshez? mert hamarosan az következik :) ha nem veszek másikat
Heló! van egy star blokkom ,akartam hozzá venni 60-as hengert,de ahhoz nem lehet kapni,csak 65köbcentist meg 70-est találtam azér 60-ast akarok ,mert akkor nem kell még semmit cserélnem a blokkban. Gondolom a 65köbcentisnél már ahogy irtátok is tegnap ott már cserés a fötengely meg a csapágyak. Arra gondoltam veszek használtan egy jó állapotú s51-es blokkot és arra tudok venni 60-as hengert. érdemes ilyenbe belemenni? a jófogáson vannak blokkok. Vagy s50-es blokkot vegyek? ahhoz láttam 50köbcentis 4felömlös hengert,nemtudom mennyit számitt az a felömlö. nemsokat szerintem. vagy maradjon a star?
Hát nem olcsó azt tudom... Nekem megér pár ezer forintot, mivel nincs bérletem pestre beutazni se sokkal olcsóbb... ha ott veszem akkor összesen 21500 a felni plusz minden cucc hozzá és még a beeutazás.
Most küldtem egy pár teleszkóp rugót gyálra valami 2 kiló volt és majd 2500 volt az utánvétes posta
Azok rablók
Rendben, ráér Az még nagyon jó volna, ha esetleg postai utánvéttel meg tudnánk oldani (természetesen ezesetben magasabb árat is mondhatsz!).
Hétvégén megnézem őket
A vas ráf nem szép az biztos
Mentem vele de nem emlékszem hogy rázott volna durva dolgok biztos nincsenek rajta
Nagyon csábító, megfontolom! Az a lényeg hogy ne legyen benne semmi nyolcas meg tojás alakú se legyen mert lassan kinyírja a derekam...
A hollandert én is a svédfogóval húztam meg!
ebbe új csapágy is van
csepelre fel tudom küldeni ha kell
a scwinn csepelnél dolgozik egy ismerős, heti szinten jár oda általában csütörtökön 10-14 óra között
ha tényleg érdekel írj egy mailt, megkapod egy szentisvánért mindkettőt szállításall együtt
Miután kicseréltem azt a nyomotult tűzgyűrűt, feltekertem a hollandert majdnem teljesen egy franciakulccsal. Azóta a 2-300 km óta meg se mer lazaulni most nézem a heidenaut.... 10 rongy egy darab ilyen fél-terep fél-utcai mintában +1300 a szállítás érdekelne az felni Ini csak mocskos messze lakol.... itten Pesten egy deákért mérik az alut! Arra még a csapágyak...
Nem volna baj ha a kipufogó nem a motor után lebegne. :) A kipuff a vázhoz van rögzítve a motor meg gumibakon remeg. Sok jó nem lehet belőle. Állítólag a minarelli alu tömítése jó ha a rögzítő lemez is rajta van.