Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyan vidi nincs majd csinálok. Kb 80 fokra melegítem. Azzal a préssel amivel szétszedem össze is lehet rakni.
Olyan vidi nincs ahol össze fele préseled ? A helyére úgy huzatod a tengely menettel , vagy melegíted a házat ?
A két csapágy helynek kell egy tengelyűnek lenni 0.02mm belül. az hogy a sonka mit csinál azzal nem lehet mit tenni az marad úgy ahogy a gyárban megcsinálták.
Nem, csak a csapágyhelyen.
Aztán megnézzük még beszerelés után is.
http://youtu.be/aDEUVyThzYY
És a sonkákat is órázod ?
Ha nem egytengelyű? Bronzkalapács.
Ez is fasza , és mivan ha a sonkák el vannak csúszva azaz körhagyók ?!
A szétszedés nem lenne gond , van a cégnél olajprés , de összerakás után hogy órázod ?
A főtengelyt így szoktam szétszedni.
http://youtu.be/a01N0KMWpD4
Ezt így is kell.
Így vagyok pl. a tanksapkával is ! A star-é a legszebb , de ne hidd hogy megveszem 3000 Ft-ért polírozva ! ÁÁÁ majd rálelek valahol egy enyészettre és én fogom magamnak kipolírozni még ha egy hétig is tart !
Fejben tudok gyököt és köbgyököt vonni. Persze csak egész számokkal.
Azzal nem lett volna gond inkább a visszaperemezés riasztott.
Lökésgátló olajjal jobb.
Én kivertem azokból a peremezett házakból mint a büdös szart ! Jámbor de makacs egy állat vagyok !
10 eu ért vettem használt piacon a németeknél. Mármint a kupakot.
Holnap rakok képeket róla , a szimeringeket megvettem 10-19-7 kék színű dupla ajkúakat , aztán hogy jó lesz-e , az majd kiderül . Motorolajat szánok bele , mert van aki sűrű váltóval tölti fel ezeket !
Emlékeim szerint azt nem bántottam mert elriadtam tőle. Legtöbbször olajcsre meg a szelepek tisztítása volt.
Szép a vas retrósak a színek főleg a kupak!
Nem is zavarna annyira a hideg
Csak hát a belátható időben nem lesz alkalmam elmenni gurulni, ugyebár az a fránya iskola. Matek 1-es csoport (kvázi emelt szint) és az évfolyam témazáró nem igazán fér össze a motorozással.
Sarkalatos pontja még ennek hogy a kéz- és lábfejem keringése "gyárilag hibás", csak nem volt rá visszahívás Amikor meg jó alkalom van egy körre akkor meg a nőmmel kéne foglalkozzak meg a haverokkal megyünk ide-oda
Az a legkevesebb, szoktam mondani. :)
A szimering házról mesélj , légyszives , mert úgy vertem ki a szimeringet belőle abból a visszaperemezett szarból !
Ja meg jó körmös kulcs.