Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

+1
R17, 180+120 power-53000, road3 75000. És itt powerről van szó nem a 2ct-ről.

Meg is veszek 5garniturat mert ez a legjobb gumi, nem azert mert jo hanem azert mert te mondod
A Babettások a vietnami Rubber Vee-re esküsznek!
Szeretem ezt a kísérletező kedvedet, de én úgy vagyok vele, hogy ócsó húsnak híg a leve
nekem meg valami tartósabb kéne amin nincs halálfélelmem mert össze vissza csúszkál (biztos azért kopik le hamar) habár idén menten vagy 2500 at összesen így nem kopik habár ki tudja még állóhelybe is mintha hallanám ahogy instabil itt a garázsban.... még jó hogy középállványon van de lehet kitámasztom pár léccel
Én lehet hogy legközelebb a teszteken igen jól teljesítő Nankang Roadiacot fogom kipróbálni. Az 120-180/17szettben 51e jelenleg.
180 55 17 pilot power 2ct 40990 pilot road3 46390 ez a motortire.hu (nemtom miért az r17 nem jön be) párosba a power 2 ct 70000 a pilot road4 86000 tényleg tévedtem mert majdnem két 3000 es szlikk kijön a road 3 hoz képest
Erre csak a karvaly-nepper koromból emlékszem :D
Megjegyzem, Szotyi emlékeim szerint jó párat elhordott belőle különösebb sírás nélkül.
király
Mondjuk sok ész nem kéne ahoz hogy beüsd a gugliba de hát ez kifogott rajtad. A road3 1,41x drágább mint a power, ez valóban 3000különbség.
A power a legjobb gumi hiszen ezt Te mondod! Mindjárt rendelek is belőle több szettet, nemám felhagynak a gyártásával és elérhetetlen lesz ez a csodagumi
Szotyi is teljesen ügyetlen mert nem bízott benne, illetve más is írta hogy mászkált neki. Ismerősi körben akinek volt, mindneki szidta. De hát mi nem értünk hozzá, azt mondod az a legjobb gumi akkor majd olyar fogok venni és a csúszkálást majd megpróbálom nem érezni
Továbbra is röhögök......
a pówer olcsó ? tényleg az mondjuk a road4 mennyivel drágább ? egy 3000 forintos szlikk árával ? különben én jobban leszarom amit mondasz és még a mennyiség is nagyobb lesz persze nem csak azért mert nagyobb vagyok és megittam 3 doboz sört 2 liter aludtejjel hanem mert nem használtál el egy szettet sem hátul felraktál egy kopott gumit ja és mire is ? egy hornetre tehát ez olyan mintha én véleményt mondanék egy kihűlt 3 napos félig megevett pizzáról aminek már az egyik oldala penészes
Én viszont addig röhögök, amíg nem vagyok kúrva...
Kurva jot rohogok....
Mi lenne? Herevasalás
Pont most vazze, amikor dübörög a fórum?
Hali keresnék Bandit 600 hoz oldaldekliket
mi a faszom van már megint itt ?, férjetek már a börötökbe eltartotak ...........
Nem talállak, pedig keresem!
Nem lehet mindneki olyan mint Te. Értsd ahogy akarod.
Van fb.-om, de nem írkáltam a haverodnak. Viszont a te polihisztorságod már komolyan nevetséges. Legyen szó autóról, motorról, telefonról, gumiról...stb., stb te mindenhez hozzá tudsz vakkantani. Te egy akkora ász vagy, hogy az párját ritkító.
Ja és ekkora rutin az életből, huszon évesen.