Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bár csak igy vona komám ,,,,,,,,,,,,,,,,én ürölnék a leg jobban ... de sajnos az emberi butaság, irigység . a ki vagyiság , én jobban tudom , én értek hozzá ,, majd én meg mondom , én tudom neked mi a jo , a te slik gumid szar ..az enyim kurva jo .. és a rengeteg tehetséges blabla ,mit vegyünk szotyinak ??? mit vegyünk ha lesz pénzünk ?? teli vagyunk lével !!

szoval szét verik ezzek az összes topikot és már bele fárad az ember a birkák terelgetésébe ...... szoval mindenkinek boldog uj évet és mindenkinek kivánom teljesüljenek vágyai ..........
Zoli! Fogadd meg, hogy jövőre legalább 1 hétig nem veszekszel senkivel! Kíváncsi vagyok menni fog-e (Jaa és nem csak ezen a fórumon)
BUÉK!
A legnagyobb, hogy iszogatnak egy teraszon és félrészegen egymás kezéből veszik ki a laptopot, hogy cseteljenek itt :-))))
Nem unjátok még egymást?!
Az szánalom hogy ennyit fogtál fel.
Nem tudom jobban leegyszerűsíteni hogy felfogd,ez tényleg az én hibám.
Már csak a szánalom van irányodba... Sajnos semmit nem fejlödsz. ... El nézést hogy meg szolitotalak. hibáztam
Vélemény nyilvánítás van.Szabad.
Viszont kérlek mellőzd a szokásos ferdítések és beszólások halmazát.
Előszöris szived joga,csak mokor a tények előkerülnek és lesz viszont vélemény akkor légyszives ne feszülj be.
Lásd a 240e Km-t futott hibátlan gsxr esetét az egy kiégett izzóval.......amikor tudvalevőleg legalább 6 blokk fordult meg a 240e km alatt a vázban és szerintem még a tetején is feküdt a motor.
Ez tényszerűen nem a csak egy izzó égett ki kategória.
Szóval amilyen az aggyonisten olyan a fogaggyisten.
Nem értem .vélémény ki nyilvámito platform ez..
Ha AZ én vélenyényem nem er anyit mind a tied. Akkor a
Tied többet ér mint AZ enyim.
Magyarul. Neked van igazad.mint mindig
Tudod van a légy és a................

Ha ennyi a híved mit foglalkozol azzal aki nem az?
Mit zavar téged az aki új dolgot akar venni?4-5 éve még az inyektor is szentségtörés volt neked,most meg nagyon kell a 8 irányba motorosan állítható ülés.
Az tény hogy most is te szóltál hozzám,nem fordítva.Már mondtam párszor hogy menj el a mondandóm mellett és maradj a híveiddel.
Mert könnyű rajtad fogást találni.Felteszed a fészbúkra doszt.
Én még regisztrálva sem vagyok.
Dehogy akarok én keménykedni... es megbántani..

én csak más alternativában látom a világott. egy kis szaros szerelö szemével ..akinek 5000 nél is több hive van. ... tobb ezren kivántak neki kellenes ünnepeket
/2456 an. Csak motorosok/
Amitt egy ilyen tehetséges Monte. El szetetne rontani .... Nem

Köszi.
Találj ki valami keményebbet,mert ez még nem az igazi.
Nem akartam én leírni
Át estél a nevetséges .meg magyarázos . Topik szintre.
Te csak elenkezel .... Erre már nem vagyok vevö. Vegyé AZT amit meg álmodtál nagyot fogsz nöni mindenki szemében.
Barátként mondom.Még mindig nem figyelsz.Ez a legnagyobb hibád.
Vágott slic csak elöl van fenn.Próbaképp,hogy megy a gép.............és megy,jobban mint a gsxr kabituningal.

És kösz a szekér több pénzt fiall mint a puccos mergáid együttvéve.Havonta.

Malagára nem vágyom páváskodni meg te szokták a fészbúkon 3 nyitott motorháztető mellett.

Ezek a TÉNYEK......nem fejben kitalált marhaságaid.

És jó indulattal mondom.Béke.
Látod. Barátként. Jo indulatal. Probaltam a tényeket közölni... Es talán egy két ember van még ski rá mutat
Itt van a ciber pálya motor lesz ......nem rendbe teszem. ..nem is oly rég le fikáztál. 3-4 éve. Hogy vágot uj sliken nyomom. Meet csoro vagyok. AZT most Te. Kukázott slikel nyomod....
Ugyanakor kaptam én AZ over...földesmühely stb. ..stb. Stb
Nem taglalom. Felesleges
A itt eltöltött idö helyet. Rázd magad gatyába. Találj ki Jo ötleteket.
AZ hogy hitelböl malagán páváskodsz egy szaron. Fagyival a kezedbe AZ nem egy élet cél.

És ezt Jo indulatal iron. Persze senki közöm hozzá. Ha Jo lenni ilyenek. Én nem bánom.
A legnagyobb baj veled hogy csak magadra figyelsz,másra nem.
Én pontosan azt mondtam hogy 50000 km teszt és kitalálom mi lesz.
soha nem mondtam hogy ezt örökre megtartom.
Amúgy a cbr-t igen..............esetleg szétbontom és belerakom a blokkját egy gsxr-be.
szobadísznek úgy szebb mint egy légolajos.

Ja és légy szives keresd ki................amúgy valami olyat is mondtál hogy hozol nekem egy kazal pénzt kölcsönbe mert csóró vagyok és nem veszek soha cbr-t.
Az is csak nagyotmondás volt?
Ha kell ki keresem. Hasolokat mondtál a mostani darálodra is
Ha nem lenne kezelési költség havi 244000lene. De rá jön igylesz több. pénzt csak bankban tartunk.. A kamat semmi
Mi van az értékvesztéssel ha nem akarom eladni?.........................csak használni amíg élek?
Valahol elveszett a matekban ~1millio

Amugy a legnagyobb hülyeség ennyi pénzt a bankban tartani, a kamat nem sok rá, viszont ha ki akarod venni akkor fizetsz érte csúnyán.
Picit vonatkoztass el a te gyöpösödött világodtól.Van aki nem akar félhulla mergák alatt 4-6 doboz alvázvédővel szarakodni.Van aki csak el alkar jutni a-b-be.Én speciel homlokegyenest mást akarok.Egy új motorral europa összes mediterrán hegyvidékén akarok fagyizni és punktum.
Beke veled. Zoli ...
Nem kell háboru. En kurva jol reklámozom magam. Te pedig AZT hidzed magamat mutogatom ... ha Te is töbet foglalkoznál a vállalkozásodal. Es nem Minden topik Tele volna a baromkodásodal. vagy ha ez idöt. fejlesztésel gondolkodásal töltenéd.

Lehet Ott lapulna a számládon a motor ára.... Ezzen léne morfondirozni...nem huzigálni AZ oroszlán bajszát