Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

15 ezret elmegy egy olyanon, mint a tied. 10et egy s1000r-en
Nyugger vagyok,felesleges.
m7rr:)
Egy olyan gyenge és könnyű motoron.... 10e...kösz, kerülöm, mint ördög a tömjénfüstöt :)
Azt fogom tenni.
Orok temaval dobjuk fel a forumot,gumi: michelin road 5,10e kmt bir elol hatul a versyse ,de jo profilu,tapados,szimpatikus termék. Szoval vegyetek batran!
Eladó az oldal idom 1200s-en volt
1200s-re van vkinek eladó bukógombája?
Magyar papírral 500-700 közt, állapottól és extráktól függően.
36558586776 fabatka
Üdv mindenkinek! Érdeklődni szeretnék, hogy 1200es Bandit, 1999es évjáratú,külföldről lett anno behozva, mennyit érhet? Válaszokat előre is köszönöm!
Semmi trollkodás nincs benne. Ez is egy opció, de mivel felvidéki vagyok a postán maradó csomag lenne csak a megoldás. Azt meg kevesen szeretik... Most rá se kérdeztem :)
Nem akarok trollkodni, de az időgarantált csomag kb 1200 ft, és akkor nem kell tankolni, meg főleg a drága időt eltölteni ilyenekkel:)
Jó,ok. Jó lenne. De így hogy se csavarok, se kupakok az ár kicsit sok lenne. 22ezer az új, ingyenes házhozszállitással (minden alkatrésszel,dobozban,ahogy a képen is küldtem) én kifizetek 13ezret + benzin 6ezer, az már 19ezer. Ha tudsz engedni az árból akkor hétvégén elugrok Székesfehérvárra érte. Ha nem akkor sajnos az újjal jobban járok.
Szia!
2007-es gyártmány.
A távtartók megvannak.
A csavarok visszakerültek a motorra azokat nem tudom adni.
Díszkupakok nem voltak hozzá.
Üdv, jónak tűnik. A tiéd milyen évjárat? A csavarok hozzá gyáriak?Kupakkap és közdarabbal együtt ahogy a képen?
Itt látszik a konzol, cikkszámot sajnos nem találtam.
Szia!
Használt, de jó állapotú.
Este küldök képeket és megnézem, hogy van-e rajta valamilyen típusszám.
Hello, Givi 539FZ tipusú? Milyen évjáratra jó? használt? Új? újszerű? Ha 1250-re is jó lenne akkor érdekelne. Tudsz képet küldeni? Köszi
Enyém K9 1250...
Sziasztok!
GSF650-re eladó egy Givi márkájú topcase tartó.
13000 Ft.
Sziasztok!
GSF650-re eladó egy Givi márkájú topcase tartó.
13000 Ft.
kaub@freemail.hu
kaub@freemail.hu
Szia nekem van doboz+konzol 1200-es Banditra 2005 évj.