Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:D Babarral kb 10 éve levelezgetünk, telefonálgatunk, meg rendeltem már vagy 3 motornyi alkatrészt.
3 hete találkoztunk először :D
A rodeo ride-ban említettek és jó szívvel gondolnak rád.
Az AP szinter viszont pöpec
Nem hiszem hogy szarabb lenne mint a platinum. Akkor brembo sc.
Banditokba tilos gyárit venni. Olyan, mintha két fakockát nyomnál egy sínre, hogy megálljon a villamos.
Az egyik legszarabb betét a platinum, mielőbb cseréld le, mondjuk a gyárira :)
fékzsír a betétekre egyenletesen , kicsit romlik a fékhatás de a nyikorgás megszűnik az éleket lehet próbálni lekerekíteni de valószínűleg fékbetét csere oldja meg a gondot
Nálatok is nyikorog a ferodo platinum fékbetét? Gyári tárcsával? Előző tulaj vette bele, 100km ert ment vele.
Azóta tettem bele még 3 ezret. Vasalni is próbáltam. Esetleg vmi ötlet?
lehet tekergetni túl sok változás nem lesz , inkább megnyugszik az ember hogy jó helyen van az is, különben okozhat túldúsulást is kis fordulaton de akkor már más baj is van ....
Oszt terminátorként kétujjra kapva tekergeti?
Kell hozzá a csavarhúzó szár is.
Amúgy megöregedtem de eztet még én se tekergettem......................
csak egyszer az alapjárati léptetőmotort,de azután futózás a szervízbe lett a vége.
egy ilyen készlet kell elméletileg
Köszi srácok.
Köszi Krisz7 a videót.
Megtaláltam, sikerült a dealer mode és ki is jelezte, hogy a TPS nem jól áll.
Házilag be lehet állítani? Vagy ez már spéci eszközöket igényel, és akkor szerviz?
Üdv, ez nem a jó csatlakozó. Itt egy videó ahol megmutatja, hogy is kell. Kicsit surmó szerszámokkal és módon dolgozik a srác (TE NE IGY CSINÁLD!), de a lényeg látszódik.
Jobb oldal,fehér csatlakozó, két egymás feletti jobb oldali PIN.

üdv

http://youtu.be/XpQiXbwU95g
Nagybanditon a jobb dekni alatt van egy fehér hatos csatlakozó, vakdugóval bedugva.
tölts le hozzá egy szervicckönyvet először is aztán ott majd kiderül hogy nem ez az a csatlakozó
Tudna valaki segíteni abban, hogy ez-e a "kisbandit" (2007-es) szerviz csatlakozója?
Amennyiben igen, akkor melyik két lábat kell összekötni, vagy melyik színű vezetékeket ahhoz, hogy dealer mode - ba tudjak lépni?
(Kerestem a neten, de ilyen csatlakozóval nem volt találat.)
Köszi.
Metálzene ehhez a tempóhoz? Talán inkább angol keringő.....
Megoldva! Alsó gumikarikát kivettem és jó lett. Nem teljesen ül össze a kettő rész, de csak a csavarok közt (ahol nincs leszoritás) Ott se tud bejutni a kosz csak a szívó oldalra ahova amúgy is bejut minden az eredeti szívócsonkon át a légszűrőház aljáról. Köszi a tippeket. Üdv
Ez a kamera nekem tökéletes. De videót vágni meg zenésíteni nem ártana megtanulnom :)
De blokkcserevel javithato.
Amugy a lovak szetszaladasa kompresszo hiannyal hozhato osszefuggesbe,Nekem se akart az istennek menni csak 1 ben a nockalmon.
Nah mindegy,alapbol valami fékfele kéne meg meg ket teleszkop.Talan egy kisebb muszerfal.
Csak elkurvultam az ujjal.

Jah es nem artana egy picit jobb kamera.Vagy valami metalzene a videora.
Itt egy kis r6 kakucsról.
http://youtu.be/se55oK6cMjU
Ez nem blokkbaj
Ajánlom jelcsát,Van egy valag hornet blokkja,csak a váltó kihajtó tengelyt kell cserélni.
Nem forog ki. Ha elváltod 8000 körül, olyan, mintha jó lenne. Felette meg hörög, meg rángatózik.