Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A balt is meretre igazitom,csak jobb oldalt fal van,nem fertem oda.
Nekifutok ujra.
Palyazaskor nagy esellyel megfekszel,a gyari kormany nrm olcso,es torik.
Ez parbsn 9e.
Es ha szerencsed van akkor csak a cso reszt csereled,ami 22x300mm es alucso.Par szaz forint.
En ezt azert vettem mert minden mozdithato ep dolgot eladok rola es csak egy palyaidom lesz meg egy kapcsolo a gyujtasnak,egy szivato a karbinak.
Igy nagyobb esellyel kel el ez a regi honda.
Látod a képen: a Zoli bal karja rövidebb mint a jobb, és eddig csak kanyarban tudott menni, most már szeretne egyenesen is:
Számomra még most sem világos, hogy ez mire jó, de mindegy is..
Mert sportember!
Lojjel mar vmi egeszalakos fotot a piros fekete designrol!
Miért nem valami rendes, csopperre való dragbart rendeltél?
Kicsit lassu a posta,de ideert.
Kormánycsutka, hondahoz, cserelheto a cső pofavizit utan, csak egy db 22mm es kell, nem az egesz. Olcso megoldas strapara.
Ezek mi a tököm?
Nem volt egy draga cucc,majd meglatom.A lom honda talan igy jobban elkel,futom meg van.
Bar nem mediasztar.
https://www.ebay.com/itm/For-H...
Ezzel játszottam el gondolatban:
https://www.ebay.com/itm/GUIDO...
Hú, én azt nem mertem. Remegett az ujjam az "rendelés" gombon erősen. Amúgy persze, mi baj lehet,
meg nem a kormányon kell támaszkodni, stb. De ha pl a gyerek is meg majd vele, könnyebb a szélessel megtanulni.
Ja, jövőre bérelhető lesz, futóval.
Nem biztos hogy örülnének más motornak.

Amúgy zöldinek üzenem már kézbesítésen van a kínai kormánycsutkák.
Kinyirtad a forumot.....
Dobjatok fel vmi elmenyfotokat!
500, akku halott, műszaki lejárt
kb 80 a gyári de miért kell gyűrűzni ? különben nem olyan rosszak a kínai cuccok de nem is olyan jók hogy megérje mondjuk 30000 km után megint szétszedni ....
mi penz?
Tudok egy szép 750et, ráadásul injektoros. Átcsapágyazták pár éve, azóta alig ment.
Mondjuk Zöldi jó megoldást kínált, a polír valóban kissé barkács ahhoz képest főleg.
Sziasztok!

Aliexprexen 100 dolcsiért árulnak teljes dugattyú gyűrű szettet BigBandithoz. Mind a 4 dugóhoz mind kompresszió, mind pedig olajlehúzó gyűrűt. Épített már be valaki ilyet? Úgy tudom a gyári Suzuki kb 100.000.- Ft os tétel.
Én is... pont tehénre nem számítottam egy erdőben, messze mindentől
Ez többet ér...