Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladtam a motorom. egy dl 650-est utánna meg egy gsx-r 1000-est. kezdem aktívan bánni.
hello, nem tudjátok 650-es dl-t nem lehet 25 kw papírokkal venni ,mert sv-ket láttam már ,és sv blokk van a dl-ben is, kösz a válaszokat ekőre is
Szia!
Érdekelne a motor, ha még megvan hívj fel. 70/5056589
Köszi
Sziasztok!
Keresek jó állapotban lévő dl 650-t 2-3 éveset.
Szia! Érdekelne a Bódis dob. Itt keress meg légyszi,ha még meg van(fotót,és az árat már küldhetnéd is): tothgabor@totalcar.hu Köszi!
Hehe! NINCS törött indexem, és remélem nem is lesz!
Az sisakfelfogató. Azzal tudod az ölés alá rögzíteni a sisakot, ha ott hagynád valahol. Van ott neki kampó is, amibe akaszthatod.
Üdv minden DL-esnek (kiemelten: FEFE, KOXI, esSO)


Ugyan nem tudom hogy egyezik e......de szívesen vennék széttört indexet bárkitől.....
2db ilyen csatlakozóra lenne szükséges a Banditához

Akinek lenne ilyen (széttört indexe) vagy neadj isten pont a polcán van 2 ilyen csatlakzozó az szóljon nekem, mert ezért nem szeretnék venni 2db komplett indexet - hiszen nekem csak a csati kell
Üdv!
Valaki mondja már meg, hogy mi ez a kütyü az ülés alatt a szerszámcsomag mellett: két db kb 15cm hosszú, műanyaggal bevont, minkét végén dróthurokkal ellátott pálca?!
Szia!

Igen, még aktuális. Egy nagyon kedves ismerősömé a motor, negyven-valahány éves a srác, hihetetlenül gondozta, ápolta a motort, tényleg hibátlan az állapota, bizalommal ajánlom bárkinek!
Ő is 170-175cm magas és gond nélkül használta a motort. De inkább kérdezd meg őt, hisz mindenképp hitelesebb! :-) A száma: 20/3208870
Szia!
A motor választásod tökéletes, ellenben a magasságával sztem bajod lesz. Én 185 vagyok, és még így is necces. Viszont van megoldás. Fel lehet hajtani alacsonyabb ülést is, vagy van ültető szett is, amivel az alap magasság csökkenthető.
Aktuális még? Mert érdekel.
Sziasztok!

Most készülök vásárolni egy használt 650-es V-stromot. Első nagy motorom lesz. 172 cm vagyok. Csak a véleménytekre lennék kiváncsi, hogy ajánljátok-e, mert úgy tudom elég magas.

Más. Még keresgélek a használt V-stromok között, ha ebben tudtok segíteni, azt is megköszönöm. Felszereltségtől függ, kb 1-1,3 millió között szeretnék venni.

Előre is köszi a tanácsokat!
karbon a motoron topic....
Hali!
Mi az ára a dobnak és milyen formájú?
Üdv Gábor
sziasztok!ha van valakinek kormány és fékpedál dl 650hez akkor irjon!előre is köszi
Sziasztok! Történt, hogy a barátnőmmel a suzi dl 650-esemmel jöttünk haza horvátországi nyaralásunkból, s már megtettünk 580 km-t mikor a falumhoz közeli helyen (még 8 km lett volna hogy hazaérjek) mikor elöztem egy lassuló peugeot boxert aki hírtelen úgy befordult balra,hogy nem is nézett a tükörbe és minket nekiirányított egy parkoló autónak. Nekicsúsztunk, de mivel nem mentünk gyorsan (lakott területen belüll) így senki nem sérült. Csak anyagi kár lett de az nagyon! a parkoló autó kb100 e, a boxernek csak a visszpillje kb 40 e, és mint kiderült az én károsultságom viszi a pálmát. Csúszáskor a parkoló járműbe koccantunk és a moccim váltója volt ami hozzáért először ,majd az ütéstől megfeszülve megrepedt ott a blokk és kapásból elfojt az össze s olaj. Mit gondoltok ennek a hibának csak az az egy fajta megoldása van, hogy új blokkot vesz az ember? Mert ezt megérdeklődtem és nem adják külön az egyik felet, hanem csak a két oldalt egyben, ami 360.000 Ft szerelési díj 56.000 kb + bürokratikus díjak, mivel új motorszámot is kapna. EZ az esemény teljesen tönkre tette az életemet, nélküle nincs élet, ezt ti is tudjátok. Egyébként elmondhatom, a motornak olyan klassz a felépítés, hogy egy ilyen baleset után egy karc sem látszódik a mocci főbb testén. És minket is jól megvédett.
Véleményeteket vagy hasznos információitokat légyszi a victor23@freemail.hu -ra írjátok, mert nem biztos, hogy lesz lehetőségem mindig itt olvasgatni! Köszi!
További jó utat!
Sziasztok!

Kedves Dl 650 tulajdonosok! Van egy Bódis kipufogónk, Dl650-hez...ha valakit érdekel irjon egy e-mailt!

Petra
Ez a durvább külsejű (Adventure), van közútra jobban illő ("lágyabb") változat is.
nemteccik! :D
Nemtudom,hogy melyik az,de nekem egyiksemnem tetszik...:D
A GéeS nem csúnya, csak markáns külsejű . Egyébként nekem se nagyon tetszenek, csakhát a GS na"on törpös motor.
Nézegette a BMWket,de mondtam neki,hogy csúnyák, ugyhogy ne vegyen olyat. Amugy Apriliat nézett még,de amit kinézett,az már sehol nincs, nem is lesz...de még hírdetik:S:S Most még egy helyen megnézi,aztán majdcsak lesz vhogy:D
Csak nehogy ő is felüljön egy Béjemvé Géesre...