Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Szeretném lecserélni a motorom valami nagyobra ami alkalmas 2személyes túrázgatásra meg egyedüli csapatásokra, bohóckodásra! A 650es vstrom nagyon tetszik de igazábol semit nem tudok róla. Valaki tudna egy pár infót írni róla? Megbízhatóság, szervízigény, kényelem.
ez utobbi el is kelt
Sziasztok!
Van egy eladó gyári Suzuki dobozom DL-re való gyári tartóval ha valakit érdekel, valamint Givi bukókeret
Tegyetek már fel valami DL-es vidit! Naaaaa! lécciléccilécciii
Elég nagy itt a csend
Most vinném kötelező szervízre a dl 650em. Mit ajánlanátok? Szekszárd, Pécs, Veszprém, Kecsó, Fehérvár?
Sziasztok!
Van egy gyári plexim elado ha valakit esetleg érdekel

Üdv.
Magasítás, alacsonyítás igény szerint!
A külső is számit!
www.tommot.hu
szia zsolti32 nézz be a nagyvas.hu ra ott kb 40000 ft-ba kerül a középsztender
Sziasztok!Új vagyok itt és máris 1 kéréssel kezdeném.Van 1 DL1000-em és középsztendert keresnék hozzá mivel a gyári élég borsos.Még szeretnék oldal dobozokat+tartót is.Ha netán tudnátok segíteni megköszönném!Elérhetőségem:zsolti32@freemail.hu
esSO!
Élsz még?
Szia!
Ez egy halott topic, kár ide írnod.
A vstromclub.hu oldalon van egy jó nagy csapat - ha esetleg nem ismerted volna a honlapot.
Sziasztok!
Nem vagyok egy gépelőtt ülő típus inkább motorozok, de nekem is van egy dl-em. Tavaly októberben vettem, csak jót tudok róla mondani.
Még valami!
Ha valaki esetleg hitelre szeretné megvenni, vagy eladni a motorját, abban is szívesen segítek!

Kedvező feltételek, állapotfelmérés, szervíz, csere!

Sziasztok
Sziasztok!
Ha valakit esetleg érdekelne, akkor van ültetőszettem DL-650-hez és 1000-hez is!
A DL-650-nél 35mm-el, az nagyvasnál pedig 30mm-el lesz alacsonyabb az ülésmagasság, ami nem kevés!
Mindegyik cucc német gyártású, TÜV vizsgás, nem gagyi, otthoni termék, hanem kifogástalan minőség!
Ha valakit érdekel, akkor írjon a busajages1@gmail.com-ra, vagy hívjon a 06202 191-181-es számon!
A szett beszerelését is megoldjuk! :-))
NEM CSAK EZEKHEZ A TÍPUSOKHOZ, HANEM SOK MÁSIKHOZ IS VAN!
Sziasztok!
Mennyit eszik egy DL 1000? Nem széthajtva.
Nagyon szivessen, a sör az kúúúúl.
W-STROM


A csati megfelelő helyen landolt....
Ezuton is fogad őőőőőőszinte köszönetemet...hálám remélhetőleg minimum egy kori sörig üldözni fog amint egyszer találkozunk!
Szevasztok!

Anyagi megfontolásból megválnék DL1000-esemtől.
2007 májusi forgalomba helyezésű, fekete színű, Givi bukócsővel, Givi 47 literes dobozzal, SV1000 fényezett hasidommal és a gyárival, szűk 11.000km-rel, igény esetén az esedékes szervíz előrehozásával eladó. Nagyon kedvező hitelátvállalásban is tudok segíteni.
ára: 1890000ft
Adony city

vagyis egy laza 110km.....



posta?
az akmt kukac freemail.hu címen elérsz
Nem tudom én Kecskeméti vagyok te hova valósi vagy?
HMMMM:-)))) és hogy lehetne az enyém? mert már csak egy db-ra van szükségem:-)))) vagyis a tiédre:-))))
Szia nekem van egy csatim .
Hi!

Ha valakit érdekel tudok egy eladó 0 km-es B-king-et 2,8 milláért! Hitelre is vihető akár nulla kezdővel!
(Márkakereskedőtől)
bakker de jó neked.! te még kicsi vagy ehhez a kategóriához?..!