Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy édesapám 1000-es dl-jében elhalványult a km óra világítás. Ez valami típus hiba lehet, esetleg javítható? Vagy nézzünk bontottat bele, esetleg éljünk vele együtt?!?

Köszönöm előre is.
Sziasztok,
Itt találtok DL 650 V-Strom alkatrészeket, ha esetleg valakit érdekel...
https://www.bmotor.hu/dl-650-v-strom-388
Sziasztok!
2003-as ezredesre keresek gyári plexit. Nem túl karcosat, olyan van nekem is.
Sziasztok!

Ha valakit érdekel, van 2 db gumim V stom-ra Bridgestone mind a kettő, nincs 1000 km bennük, én csak aszfalton motorozom, emiatt cserélem le a túragumikat!
Olcsón adom!
Hívj megegyezünk!
Üdv.: ZSolt
30/6509809
Sziasztok bocsi elirtam az árat . 50000ft az ára 2 db dl650 oldaldoboznak. 2014 es dl650 re valók. 21 literes Givi Dobozok. tartóval egyűtt.
Jó estét dl 650 es Vstomra van eladó 2db 21 literes Givi doboz tartóval együtt 5000Ft +szállitás
Sziasztok !
2012-16 közötti 650-es stromra van egy eladó bukócsövem minden csavarjával ....
20.000 Ft + posta...
Az újabb jobb. Mondják, hogy a réginek jobb a szélvédelme, de csoportban esőben motorozva én szárazabb voltam, mint a régebbi DL-eken ülők...
Az elöbbi kicsit túl van árazva. Mondjuk nem tudom hogy minek tartották meg évi átlag 700km.-es futásteljesítménnyel.
Üdv!
Szemezgetek a típussal (650) nézegetem a hirdetéseket ...
Merre tart a világ.........10 éves 650-es 7e km-el 1.99 mFt 2018-as 215 km-t futott márkakereskedésből 2.09 mFt, régiek ennyivel jobbak hogy új árban árulják őket?
Lehet csak öregszem
Sziasztok! DL1000-t mennyire ajánlott venni? 2007-es példányt nézek, de lehet sok mindent olvasni róluk. Pl. kuplung zörgés, vagy TL1000-től örökölt beteges blokk. Ezen kívül milyen típushibák vannak még? Nemrég próbáltam a kistesóból egy K9-est, de kicsit karcsúnak éreztem az eddigi motorjaim után.
szia. igaz régi hírdetés de meg van még ? méretei ( lyukközép és vastagság ) ?
Eladó Suzuki DL650 V-Strom K6

Irányár.: 850000Ft-

Második tulajdonos vagyok.
Kihasználatlanság miatt eladó.
Tökéletesen működik rajta minden, kisebb horzsolás van a jobb oldalán, valamint a tankon látható karc, amit az első tulaj kabátja okozott elmondása szerint.
Nálam a motor 5000km-t futott, most lesz esedékes az olajcsere, meg is vettem hozzá a motorolajat és az olajszűrőt. (a képen látható) Az új tulaj majd lecseréli. : )
Szelephézag, kuplung ellenőrzés, beállítás 78000km-nél (Yamaha Karsai Nyíregyháza)
Új Mitas Gumik (kb 1000km-t futott)
Új fékbetétek elől-hátul
Új fékfolyadék, hűtővíz
A plexit is újanonn vettem mikor hozzám került a motor.
Új gyújtógyertyák és légszűrők (5000km-t futott)
Új túradoboz (kb 55 Literes, pótféklámpával)
Kartelvédő, Bukócső, Kézvédő, Ködlámpa, 12V-s szivargyújtó, USB Aljzat, Emelőszemek a hátsó villán.
Teljesen költségmentes a motor, Sőt egy Gyári matricaszett is van hozzá, de nem jutottam el a lefényezésig és matricázásig, így azt majd az új tulaj intézheti.
(Egy Raptor dob is van hozzá, mondjuk azt külön is hirdetem)

kgdrzs@hotmail.com

06704310472
Sziasztok!

DL 650/1000-re volnának doboztartó konzoljaim:

https://auto.jofogas.hu/budapest/DL_650_DL_1000_V_storm__Vstorm_Csomagtartok_Veszprem__Keszthely_68130478.htm
Valamint a hírdetéseim között vannak monokey felfogatású suzukis dobozaim is.
Guminyomás?
Eladó Raptor Dob DL 650-re.
Kb 20000km-t pöfögött eddig.

Plug&Play, a gyári dob helyére tökéletesen passzol így nem kell fabrikálni semmit.

Sérülés és karc-mentes, nincs kiégve, szép hangja van.

30000ft-

kgdrzs@hotmail.com
Sziasztok.2007-es Dl1000 V-strom motorom 150km/h sebesség felett instabillá válik vagyis kigyozva megy az uton.Minden átvizsgálva minden a helyén.Nem lóg semmi egyenesen fut...mi lehet a probléma tapasztalata van valakinek ezzel kapcsolatban?
Sziasztok!
Eladó első+hátsó fogaskerék,ha valakit érdekel...
https://www.kepesmotor.hu/lanc...
Jelentem 630-ra novekedett az ODO!
:)
Azert Januar 18 - Februar 25 kozott nekem is becsuszott 190 km. Engem sem kell felteni :). De minusz 10-ben, aki motorozik az szerintem mar a nem normalis kategoria. Meg hat a csalad tobbi tagja nem vasbol es muanyagbol van, hanem beszelo, szamonkeros emberekbol, ezert raadasul olykor meg a nagyszeru nulla fokokat sem lehet kihasznalni :D:D:D:D
Olyan nincs, hogy hideg, csak felkészületlen :) Február-Március - 450km :) , vasárnap is lesz 220-250km.
Semmi pánik, hétvégére meg lesz.
Azert most mar kicsit kezd idegesiteni, hogy amiota megvan a vas, azota vagy -10van, vagy esik az eso :)
Nem vagyok telhetetlen. 5 fok es szaraz ut mar eleg lenne, hogy kicsit megnyugodjak :)
Szevasztok!
Elveszítettem a lengővilla tengely végén levő,gumi burkolatot,ami a vázat is védi a bakancstól.Ha valakinek van ilyen burkolata,szívesen átvenném!
A bal oldalira lenne szükségem.2015-ös a gépem.Köszi!
Na végre! Most már nyugodtabban alhatsz...Látogass el a VSCH.hu-ra!