Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Daty! Jó vétel lehetett. Elég silány a kínálat ezeken az oldalakon, de nyitva tartom a szemem. Alig várom már, hogy jó idő legyen és mehessek egy kicsit a motorral.
Erről jut eszembe, hogy a tavalyi évben mintha több autós figyelt volna oda a motorosokra. Ismerőseim is mondták, hogy alig volt gondjuk, sokan lehúzódtak és kevesebben arcoskodtak velük. Én is észrevettem ezt. Nektek mi a tapasztalatotok?
Szia Imiyama!

Üdv a csapatban!
Öcsémnek is most vettünk egyet 2 hónapja!:-)
2005-ös 10.500 km-rel 850.000 Ft-ért!:-)

Dobozolásban annyit tudok segíteni, hogy nézegesd a hirdetéseket, mert újonnan elég húzós!

Széles utat!

Daty
Üdv!
Mennyiért adnád el a te dobozod? Hány literes?
Üdv minden DL-esnek!

Végre sikerült megvennem álmaim motorját, én is egy 650-es V-strom tulajdonos lehetek . Eddig Yamaháztam... Az sem volt rossz, de egy álom vált valóra ezzel a motorral.

Egy valami hiányzik csak: oldaldobozok és hozzá a konzol. Hálás lennék, ha tudnátok segíteni. Használt dobozpárt és konzolt keresek Eddig egyetlen befutóm van egy eladó Stromon, de a tulaj hezitál. Jó lenne, ha tudnátok segíteni.

Itt egy kép a gépről, a hátsó dobozt azóta egy Givi Maxia-ra cseréltem, szóval ehhez passzoló konzolra van szükségem.

Ne vegyétek hirdetésnek, mert segítségnek szánom cserébe: a képen látható hátsó doboz eladó, ha valakit érdekel. Jó állapotban van és az a rózsaszín díszcsík is átfújható bármilyen színűre.

Bízom Bennetek, segítsetek!
Szia!
Van index meg fékkar is. Keress meg, e-mail az adatlapomon.
Üdv!
Irányjelző búra,valamint plexi DL - 650-hez.:
Elérhető itt is.:http://auto-motor.vatera.hu/al...
Szívesen segítettem!
Köszi az infót !
A Nyíregyházai Suzukiban.
10% kedvezménnyel kaptam, így 16.900 Ft-ot fizettem érte.
Van eladó 3db irányjelző búra,valamint Dl 650 K- 8 -ról plexi.
szia pirorg!
Nem. A motoromon van összetörve az irányjelző.
Ha , csak egyben kapok, akkor tiéd róla a gumi.
Hol vetted a kézvédőt,és mi az ára?
Ezek szerint neked van jobb első irányjelző gumid.Ha nem tudnál rá búrát szerezni akkor megegyezhetnénk rá.
Sziasztok!
Dl 650-hez keresnék jobb első irányjelzőt, vagy csak búrát, valamint fékkart. Előre is köszönöm.
Ha megtalálnád akár ide, vagy az emailcímemre is dobhatsz egy üzit.dobrai.gabor@freemail.hu.Előre is köszönöm.
Szétnézek, valahol van....
Sziasztok!Dl 650-hez ha lenne valakinek jobb első irányjelző gumi (kar), búra minden nélkül.Csak a gumi.Nagyon érdekelne.
Boldog Karácsonyt!
Békés, boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
Jól van na, az e-mailt később olvastam
Hát az ,hogy fekete és kényelmes.
Rendben, akkor a Repsol kilőve!
A MOL gondolom még olcsóbb is, mint a többi, nem kell annyit a márkanévre fizetni.
Mi a véleményed az ülésről?
Mindegy mit csak repsolt ne. De próbáld ki a MOL Dynamic olajokat. Nekem ez vált be legjobban. Utcára, és pályára is. Ha nem tudod jó áron beszerezni, akkor meg szólj!
Sziasztok!
Lenne 2 kérdésem, ha valaki még jár errefelé
Van tapasztalat azzal kapcsolatban, hogy motul, castrol, vagy repsol olajat szereti jobban a Dl? Melyikkel csendesebb, esetleg melyiket eszi kevésbé?
A másik: Tudja valaki, hogy az ezres lengéscsillapítójának mennyi a feltöltési mennyisége?
Hát ez sajnos nem egy túl pörgős fórum
Valakit nem érdekel egy Saito markolatfűtés?