Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az FI (fuel injektion) hiba valóban lehet a "régi benzintől.
Vagy teletankolod, és teszel bele egy kis "Spuri" adalékot, vagy kimosod a tankot, és ha nem szűnt meg, lehet tovább találgatni, de szerintem meg fog szűnni!

Széles utat!

Daty
Origi gyári Suzuki esőovarál,még nem használt eladó.
Részletesen lásd az Apró-ban
eladó a motorom dr 650 se friss műszaki új lánc , vezetett szervíz könyv 2 kerékszett , egyik enduró 21-17, másik krossz 21-18 mindegyiken van tárcsa, polisport kézvédő ..stb szezonra felkészítve.. csere suzuki dl re ráfizetek
köszi
Szia!
Egyszerűbb lesz, ha itt szétnézel:
http://dl650.info/
Sziasztok gondolkodok dl vásárláson ..esetleg segítenétek , hogy mire kell odafigyelni (típushiba vagy valami ) ...esetleg évjárat .....köszi előre is ha valaki segít de ahogy látom nem egy pörgős topik
Üdv. A mai napon V-strom tulaj lettem, viszont a haza fele vezető úton jelentkezett egy hiba a gépen. Kiírja hogy FI és világít a piros pont a kijelző közepén. Se az erő nem tűnik el illetve, ugyanúgy jár a motor. Leállítottam ezek után újra ráadtam a gyújtást és eltűnt a jel. Ezt 80 km-alatt eljátszotta olyan 6-szor. Az előző tulaj azt mondja nála ilyen nem jelentkezett, illetve szerinte régi benne a benzin. Kérdésem az lenne valaki tapasztalt-e már ilyet illetve ha igen mi volt a megoldás?
Válaszokat előre is köszönöm.
Helló!
Dl 650 középsztendert nem tud valaki jó áron? :) üdv!
Akkor kereslek :-)

Kene valami street legal kipu + kezvedo + blokkvedo ;-)
Szia!

Alkatrész, illetve kipufogó ügyben keress bátran!
Grat a motorhoz!

Atix
Üdv. Érdeklődni szeretnék, hogy tegnap néztem meg egy eladó v-stromot, nagyon korrekt állapotban van, viszont számomra furcsa volt, hogy járó motornál a tank felől folytonosan hallottam egy villanymotor hangot ( mint amikor ráadja az ember a gyújtást, és működik az injektor). Ez egyedi eset, vagy esetleg kezd tönkre menni a benzinpumpa vagy valami más?
A másik kérdésem pedig az lenne, hogy ki van rajta cserélve a kutyacsont, számomra így pont jó mivel mind két oldalt telitalppal leér a lábam viszont akinek van tapasztalata ezzel az válaszolhatna, hogy mennyiben módosít ez a motor viselkedésén.
Válaszokat előre is köszönöm. Mihamarabbi jó időt kívánok!
Üdvözlettel: Kövesdi Ádám
A mai nappal DL650 tulajdonos lettem. 1000est szerettem volna (Vstrom/Vara) de totál semmi használható nem volt a piacon, ami jó lett volna azt meg aranyáron mérték, így bevállaltam egy barátom 650-esét. Kockázatmentes döntés, remélem nem fogok csalódni .

Szeretnék rá kézvédőt, haspáncélt és valami hangosabb kipufogót. Mit tudtok tanácsolni?
Szia,
Van még 2db, és persze, h jó hozzá!
Ide írj: oszitrek@gmail.com
heló ha van még és a 2003- as dl 1000 is jó akkor érdekelne.
Ma érkezett haza.

Már csak a jó időt kell megvárni..
Dobozom nincsen sajna....
Úgy látom, meg kell látogatnom. Kipufogóban is te tudsz segíteni, meg a plexiben is. Oldaldobozod nincs véletlenül?
Van ilyen plekóm, ha érdekel csörögj! 70/6321-829
Szia!

Van gyári, és magasabb ülésem is hozzá!

Üdv 70/6321-829
Szia.Elkelt a plexi.Üdv
Ha véletlen nem sikerül az üzlet, szólj.
Viszont...
Ment e-mail....
Szia.Persze,eladó...
Egy haveromnak kéne ha elado!