Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igaz! Meg hát gondolom neked a Dl azért kicsit lomha is. Meg pl a bátyám azt mondja a Dl-re, hogy neki túl messze van a kormány.
Ami egyiknek fasza, nem biztos, hogy a másiknak is...
Ebben is van bőven igazság.
Gondolom ez abból adódik, hogy alkati tulajdonságaink sem egyformák.
Ha két ember egyforma magas, attól még nem biztos, hogy mindkettőnek a méretei megegyeznek.
Biztos, hogy van különbség a testbeli arányokban.
Valakinek a lába hosszabb, valakinek e felső teste, keze. stb...
És az biztos, hogy valóban ezt csak úgy lehet lecsekkolni, ha minden kiszemelt gépet kipróbál.
Érdekes dolog ez a mi a kényelmes . . Én is motoroztam mindegyik tipussal. A bandit elég kellemes utcán sztem. A dl nekem egyáltalán nem kényelmes. A nagy átlag mindig azt mondja ,hogy minél nagyobb kormány, minél egyenesebb testtartás stb... Én nem tudom, de 30 perc egy 1000-es fazer nyergében nekem maga a pokol. Rohadtam már road kingen órákat is. De ugy fájt tőle mindenem, hogy soha többé. Viszont ha napi 10 órát rohadok xx-en, gixxeren vagy eswén kutya bajom. Van akinek ez a testtartás az ok, valakinek nem.
Sziasztok!:)) Na azért nem kell össze veszni:)) Úgy döntöttem,hogy kipróbálom mind a 3at nem akarom elsietni mert nem szeretem cserélgetni a dolgokat.A DL tuti de azért szétnézek rendesen a piacon.Mondjuk nem félek,hogy nagyon széthajtottba ugranék bele de azért a fő az óvatosság:)
Szia Atix!

Hát...most ellent kell, hogy mondjak, mert ültem mindhármon, főleg mielőtt megvettem a Banditot.
És nem azt mondtam, hogy nem férne el rajta, hanem azt, hogy magasságát tekintve sokkal kényelmesebb lenne neki a DL.
Még véletlen sem azt akartam mondani, hogy nem férne el egy sv-n, vagy a banditon, hanem hogy a Dl nagyobb testű motor, és jobban mutatna alatta. De ízlések, és pofonok, de azért abban egyet érthetünk, hogy az sv nem egy nagy dög gép...
Sv-vel már motoroztam, bár csak úgy 3-4 óra hosszat, banditból csak 600-as. De a nagy bandit is kisebb szerintem, mint az ezres Dl.
Persze elférne mindhárom motoron, nem ezt akartam mondani.
Ha valamit nem ismersz, ne irj róla ökörséget. Pláne hja segitséget kérnek! Én 193 centi vagyok. Miért ne férne el egy 1200 banditon vagy egy eswén? Ültél már ezeken? Mert szavaidból az jön le ,hogy soha...
Oldaldoboz tartó, topcase tartó, vagy mindkettő?
Sziasztok. van eladó dl650-1000-re gyári doboztartom.
Én is benézek minden nap többször is!
De úgy látszik, kevés embernek van V-Stromja, vagy pedig a V-Strom Klub honlapján értekeznek.
Ha nem pályázni akarsz, és egy nyomatékos gép kéne 140-es utazóra, a Dl tökéletes választás, ahogy Daty barátom is mondja, az nem veszne el alattad.
Még a 650-es is tudja a 150-es utazót, az ezres meg 20 lóval erősebb, gondolhatod, hogy kellően nyomatékos lehet. Szép, nagy, tekintélyes moci, mindent jobban látsz, ne meg téged is jobban látnak.
Nem sportgép, de ahogy írod, neked nem az kell. A v2-vel szerintem nyugodtabban lehet motorozni, a soros gépet jobban pörgeted, ezáltal sportosabban is vezetsz.
Azért a legtöbb túragépnek fel kell kötni a gatyát, hogy az ezres Dl-el ne tudd tartani a tempót.
Miért nem ilyen forgalmas mindig ez a fórum? Vagy csak én jövök ide napi 2x?
Áprilisban fogok haza menni húsvétra:))
Hát a lábtartó biztos hátrébb van!
Na akkor Sopronból nem hiszem, hogy jársz majd erre.
Nagyon szépen köszönöm, nagyon rendes vagy!:))Csak még elfelejtettem átírni a lakcímem.Tavaly elköltöztem Sopronba:) Majd elmegyek Győrbe a Motorradba és felpattanok hátha van ott is egy két gép.De mondjuk a gixxer se volt az az óriás gép mégis elfértem rajta:) Vagy azért mert hátrébb volt a lábtartó?:)
Nagykálló nincs messze, gyere el, felülhetsz a Banditomra!
De azt előre meg tudom mondani, hogy el fog veszni a lábaid között, és a nyakadba kell majd húzni a térdedet, hogy fel tudj rá ülni, az meg ugye kicsit kényelmetlen!
De ha nem jársz erre, szoktam feléd járni, ugyanis édesanyám szabolcsi. (Szamostatárfalva.)
Na meg a Sárkányba is el szoktunk néha ugrani feleségemmel Nyírbátorba!
Mint látod, a képeim között, nekem is csak ötödszörre sikerült!
Szia!Köszönöm:) A magasságom 185cm.Nem a vége izgat mert a gixxert se huzattam ki sosem.Csak túrázgattam vele.Átlagosan 130-140-el mentünk.Néha feljebb ment de nagyon ritkán.Inkább a nyomatékosság lenne számomra a fő.Az igazi az lenne ha mind a 3at ki tudnám próbálni:)) De ez sajna szinte lehetetlen kivéve ha nem kölcsönzök:D De lehet nem lenne hülyeség.. :) Nehéz ez a motor választás:D:D
ezek kimarad!
Ugyan nem vagyok DL fan, de ezek a magasságod miatt felejtsd el a másik két jelöltet!
Az SV-n és a Banditon úgy néznél ki, mint majom a köszörűn!
Szal, ezt a kérdést meg is oldottuk neked!
Szia Norbi!

A GSX-R-től mindegyik kényelmesebb túrázásra!
Mondjuk a magasságod sok mindent eldönt.
Ha magas vagy, akkor a DL1000 jobb lenne, mint az SV1000 ill. a Bandit.
DL1000 vége óra szerint kb 230-240, Bandité ettől kicsit több.
SV-ét nem ismerem.
Ha jól tudom, ezekből a Bandit a legnyomatékosabb.
A 750 után a dl-t 1 cseppet sem élveznéd. Én mint kivülálló a banditot ajánlanám, de nézd meg az eswét az adatlapomon. 550-ért a tied.
:)) 185-87kg vagyok.Igen az SV láthatóan sportosabb írták is az SV fórumban,hogy ha a fejidomosra gondoltam maradhatok a gixxernél is:D:D Nem tudom mi az előnye a V2-nek és mi a hátránya.A Banditot azért hagytam utoljára mert olvastam,hogy 5sebességes és karbis.Mivel injektoros gépem volt eddig nem tudom milyen lehet az meg azért egy 6.ik be kívánkozik egy hosszabb egyenes útvonalon.De azért is hagytam bent mert mindenki csak jót írt róla igaz egyik motorról se hallottam rosszat.:)
Szia!
Szerintem a Dl, és a Bandit kényelmesebb mint az sv. Ha igazán túramotort szeretnél az sv- felejtős. Nem sokkal kényelmesebb a mostanidnál. Azt döntsd el, hogy v2, vagy sor 4, és hogy mennyire vagy magas. Ha keveset ettél gyerekkorodban, és alacsony maradtál, szerintem ne vegyél Dl-t, ha eléred a 180-at, akkor nyugodt szívvel.
Sziasztok!

Látom sokan sokféle mocival is jártatok már.Én most szeretnék motort, eddig egy GSX-R 750 esem volt.Szeretnék egy kényelmesebb motort legfőképpen túrázásra szerpentinezésre.Úgy kerültem ide,hogy erősen agyalok 3motoron de nehéz dönteni:

DL1000, SV1000, Bandit 1200 évjáratok 2004-2006ig ami még belefér.

Így sportmoci után gondolom mindegyik kényelmesebb mondjuk én azzal is lementem elég sok km-t.Gondolom mivel DL fun mindenki így valószínű,hogy az kapja a legtöbb pontot:) De azért hátha kapok jó tanácsokat melyiket is érdemes megvenni.Mivel nagyon szeretek hegyekbe menni ezért olyan moci kellene amit azért lehet döntögetni az ész szerűség határán belül természetesen.Nem akarok regényt írni, egy a lényeg,hogy sok kényelmes km-t le lehessen menni vele de azért legyen ereje is ha kicsit meredekebb hegyoldalon megyünk 2 személlyel és döntögetni is lehessen:)
Előre is köszönöm a válaszokat:P Széles utat!:)
Véletlen eggyel többet rendeltem. Ha valakinek kell akkor . Bal első, zsir uj. 7000 ft