Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha nem az ö neve szerepel benne,akkor nem az övé..
adásvételije van rola?
Neked az elég közel esik ahogy néztem a térképen.
Még Máriapócs-ra is invitálnak mert egy ismerősöm csapata Mz-vel indul a Mami kupában. (Az egyébként ingyenes is)
Valami magánszemély, és valami quadba számította be a motort elvileg.
Ha kereskedő, akkor hátra be szokták jegyezni tulajnak, de a torzskonyv a régi tulaj nevén van és a forgalmi is. Pár éve így volt, ha nem változott, most is
lehet...ne foglalkozz vele...nem tiszta biznisz.
Az mi, hogy az eladónál van a motor törzskönyv meg minden, de nem az ő nevén van a motor, csak beszámította. Ez valamiféle átbaszás, vagy csak meg akarja spórolni a átírást?! Lehet nekem ebből bajom?
ha nem esik,én megyek nagyivánrol.
http://www.kepesmotor.hu/utcai...

Ez milyen gumi lehet? Mármint milyen márka? Ez is jóáras, a Heidenau is már 25!!!! ezer.
Másfél év keresgélés, figyelés van benne. Megérdemeltem.
Mázlista.
Ma megjött a 30 ezres Rosso 2 garnitúrám. Talán 400 km van benne, zsír. Most láttam az apróban ugyan ezt, csak hátsót 37-ér!
Ha nagyon szépen megkérnélek, ráérős idődben nem néznéd meg nekem ezt a gumit? http://www.kepesmotor.hu/utcai...
Képen nem igazán látszik, hogy mennyire új/kopott.
Üdv!
Lenne esetleg kedve valakinek május 1-én a kunmadarasi versenyekre kinézni? (Debrecen környékéről)
Persze csak jó idő esetén...
Itt az aproban. Csak figyelni kell.
Hol adnak egy pár gumit 30 ezerért?
Na ja,csak amire rktam igaz 20 éves de 600 cbr az meg GS500. Más méret.
T10-es az frankó,maradtak t10-es kék led-jeim amikor az Fastra km óráját színesítettem.
Meghülyült a gépem.
Szóval 30 ezer a pár. Egy db gumiért én nem adok annyit, skót volt a nagyapám.
A Michelin meg 12.
+0 ezer a pár.
Én powert vettem,a kékholdnál 30e-ért láttam 160-ast.
Ez van jóárasítva. Képben van még a Michelinék Pilot Sportja... 110-es Rossó van 150-essel párban, gondoltam azt meg elhasználom a DL-en, ugyis ki akarom próbálni utcai gumival. Hátha kibírna vagy 10 ezret. Ezek szerint nem fog...
Hajrá,én szerettem,a pr2 viszont 5e-el tovább bírta.
Kössz! A "mamának" keresek a gépre, mert megérdemli!
Nagyon jó tapadás,állati jól fordul,8-10000km és 1,6 mm.
Pirelli Rosso II-ről valakinek infója? Én nagyon nem vagyok otthon gumiügyben....