Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...lapka kopása növelhetné a hézagot....
Ember! A vezérműtengely bütyke azon a helyen ahol a hézagot méred, ott nem kopik, mivel hogy soha nem ér (ott) hozzá semmihez, max. a hézagmérőhöz. Ha himbás volna az más, de ugye a GS-ben olyan nincs. Csak maga a lapka kopása csökkent(het/e)né a hézagot (de az meg nemigen kopik). A szelep viszont szép lassanként biztosan beverődik a fészkébe.
Többnyre növekszik és kopás okán, kivett lapkákn és a veztengeyen elég jól látszik, beverődni herélt/sport dob és pergetés miatt szokott, leglábbis én így tapasztaltam.
Köszönöm, megpróbálom megkeresni
3 oldalt lapozz vissza, Jelcsa topiktárs most bont több darab GS-t. Van telefonszám is megadva.
Foncsorral együtt van az üveg.
Nem tudjátok véletlenül, hogy az első lámpa bura külön is cserélhető, vagy csak foncsorral? Ha vkinek van E jelzéssel, érdekelne, illetve gyári , szép állapotú kipufogó is, szintén E jelzéssel, valamint csomagtartó konzol, vagy kompletten dobozokkal együtt.
Köszönöm, akkor vékonyabb lapkát rendelek.
Június 16-17-én Tiszafüreden az Albatros campingben lesz egy két napos motoros találkozó, remélem sikerül belinkelnem. Egy barátom szervezi, mi még nem voltunk, de nagyon jó buli szokott lenni, idén megyünk .www.facebook.com/motamotalapit...
Mivel a lapka felülete üvegkeményre van edzve (más meg nem tud kopni) így egyedül a szelepbeverődés játszik.
Hasznlatfüggő no meg herélt vagy gyári-e a dob?
Pedig GS kipufogószelepnél ált. csökkenni szokott.
Természetes kopásból fakadóan növekszik a hézag. Akkor csökken, ha a szelep beverődik a szelepfészekbe.
Elvileg csak csökkeni tud.
Ma nekiálltam a szelepállításnak (kössz perik, jó a lenyomó szerszám) A szívó szelepek tökéletes értéken vannak 0,05mm, viszont a két kipufogó rendesen elfogyott, a 0,03-as mérőt aláerőltettem, de szerintem nyomott a szelepeken is, úgy ment alá. Mi a tapasztalatotok,a GS-nél ha változik a hézag akkor kisebb lesz? Azért kellene tudnom, mert holnap rendelek lapkákat, azon filózok, hogy 0,02 vagy 0,05-el vékonyabbat hozassak-e, mert ha használat közben csökken a hézag, nem nagyobb lesz, akkor érdemes lenne a tűrés felső értékére 0,008-ra állítanom.
Én olyanban gondolkodom, ami mind a két végén fel van támasztva és lehetőleg alubetétes. Bogár és felpattanó kő ellen ez is jó lehet, de ha már felrakok valamit, akkor lehetőleg masszívabb legyen.
Vidd az enyém! :D (Na jó nem, sajnálnám eladni)
Legalább felraktad már valahova?
Nekem van egy eladó F-em. Merre laksz?
Üdv ! GS500-at szeretnék vásárolni ! Nem tudtok esetleg ajánlani valamit?
Ez a DL kézvédője. Viszont ez ér is valamit.
Igen van.
Elég furcsán néz ki.
Itt egy ilyen:

http://www.roadstergal.info/10...

Ez a széles nekem kicsit fura.
Speciel az odavágódó tárgyak, nagyobb bogarak az, ami ellen gondoltam, a hideg nem zavar, mert olyankor amúgy sem motorozok.
Mondjuk egy ilyen:

http://www.dhgate.com/product/...|3723798735
Keskenynek biztos nincs: az nem is véd szinte semmit, viszont legalább ronda. Ha az utóbbi nem érdekel, akkor valami szélesen (magasat) szerezz, annak már lehet értelme (bár nekem még soha nem hiányzott - inkább a markolatfűtést használom ha hideg van).
Üdv, szerintetek egy GS500F-en van értelme egy keskeny kézvédőnek? Ugye a kinézet (általában) egy dolog, a hasznosság meg egy másik.