Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És nem is siettünk
Köszi a gurgulázást...már a rendelt pizzát is megettem!
erős ?
Én is itthon. Jó volt látni a képeteket. A tempó egy kicsit erős volt, de Ganjával hazafelé bepótoltuk.
itthon. most is élmény volt, kösz a társaságot ! (meg a cigit )
Kedves bogyo112!

Köszönöm szépen a választ! Szuper, akkor csak a meghúzási nyomaték ami kiemelt fontosságú a procedúrában akkor?
Kb. 5-10 perc múlva indulok...
Úgy tűnik. Addig nézz körbe a Premier Outletben.
Azt hiszem, korán érkeztem.....
Igen, erről. Nem nagyon tudod elbaszni. Nagy körforgó, útról lehet látni a kutat + OBI is ott van. + a METRO felé is ott kell bekanyarodni.
na egy időbe írtunk...
f...szomba a szemem ! a 62 !!! úton
Szia! Ne várjál, fél óra múlva indulok, és beverekszem magam Budaörsre. Kis nehezítés, hogy a GPS szerint Budaörsön nincs is Nyugati utca....
ha nem akarsz bemenni a dzsindzásba gyere szf-vár fele a 42 úton. fehérváron jobbra mész Bicske fele a 811-re. (ki van táblázva) Pátkán a benzinkúton 2h.-kor leszek.
Mégis a MOL-kút lesz az. Erről a kútról van szó (nem ismerem azt a részét az országnak)?
https://goo.gl/maps/7QE2K8VE3bM2
Háj! Nincs kizárva, hogy engem is odaesz a fene a MOL-kúthoz - bár szép nagy út (lesz) ha belevágok.... (Vagy inkább Óbaroknál, mert Fehérvár felől jönnék...)

1. PErik
2. Tby
3. Lovi&Adri
4. Ganja a szarozós Ninja

14h-ra a MOL-on vagyunk

5. Bogyó (vszleg. Óbarok - ha elindulok). - vegyétek 50%-nak.
ok
Feltéve, ha mindenki időben a MOL kútnál lesz.
Persze, csapódj akkor Óbaroknál, a beforduló után van egy kis murvás kereszteződés, ott meg tudunk állni
https://www.google.hu/maps/@47...!3m6!1e1!3m4!1sIfJ2nUivg0PL-kJzubpMPA!2e0!7i13312!8i6656

A MOL-tól szerintem 30-40 perc alatt ott vagyunk...
1. PErik
2. Tby
3. Lovi&Adri
4. Ganja a szarozós Ninja

14h-ra a MOL-on vagyunk
1. PErik
2. Tby
3. Lovi&Adri

14h-ra a MOL-on vagyunk
A GS-hez való HIFLO szűrőhöz adják a hozzá való gumi tömítőgyűrűt is. A csavarokat ne törd bele!
Sziasztok!

-A GS500-ba egy ilyen mezei olajboltos "Hiflofiltro" márkájú olajszűrő megteszi?

-Olajszűrőcseréhez kell mást is venni a szűrőn kívül? Illetve van valami amire figyelni kell a procedúra alatt?

Köszönöm előre is válaszaitokat!
Sziasztok!!!
Segítsetek légyszi.
Az önindítom pörög ,ahogy kell,de nem hajtja meg a motort ,csak sivít a kis villanymotor. Állítólag a szabadonfutómnak annyi. Drága dolog ez és sokáig tart vajon a szerelés? Persze,ha egyáltalán ilyenkor nyáron találok valakit,aki megcsinálja.
A másik,hogy betolhatom valahogy azért,hogy mehessek vele, vagy ezzel csak jobban tönkre vágom?
Elötte csörgött a motorja,de azt mondták a szerelők,hogy mehetek vele. Kettőt is megkérdeztem.
Teljesen új vagy lekezelted valamilyen vegyszerrel? Majdnem olyan fényes mint egy trombita :-)
Az enyém inkább bronzszínű: