Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kimaradt az útvonalból a "köcsög réteses"...

Nekem csak egy rövid gurulás fér bele, szóval ez nekem tökéletes.
1-es főút Óbarok elágazás-Vértesboglár- Csákvár- Lovasberény- Nadap-Velencei kilátó- Pákozd Miskahuszár- Agárd ... ??? de ha van más ötlet jöhet ...
Vasárnap akkor merre? Lehet ,hogy jön az ex sogim is
akkor már ketten vagyunk...
Most vasárnapra mond inkább jobb időt.
Én melózgatok itthon, de egy rövidebb gurulásba benne lennék jó idő esetén...
most szombat vagy vasárnap ?
Látom,hogy volt lelkesedés a közös gurulás ügyében......punnyadt...puncibanda..

Az értelmeseket kérdezem... XSR700 vs Tracer 700?

Az Xsr maga a stílus...főleg a kezeim alatt.....a Tracer pedig egy kibajó tucat szar...
A TITING lesz az!!!!!!!!!!!
Köszönöm a válaszokat tavaly volt szelephèzag állitás a kipufogó felőlit kellet cserrèlni a vezèrmű nem tudom hogy volt e vagy nem de a motorba most lesz 80 000 km ha kell cserrèlni az mennyire drága költsèg vagy mirre számítsak???
A GS-en (is) a szelephézag általában csökkenni szokott. Én inkább a vezérműláncra, vagy a feszítőjére gondolnék. Mindenképpen utána kellene járni, mert tud bajt csinálni ha átugrik.
titing.

Valszeg szelephézag, volt mostanában ellenőrizve???
Szelep?
Sziasztok
Azt szeretnèm kèrdezni hogy menetközbe lehet hallani egy ciripelő hangot olyan mint amikor a tücsök ciripel szerintetek ezzel kell foglalkozni vagy nem???
Visszaszereltem a gyári kormányvéget ahogy javasoltátok. Kipróbálni még sajnos nem volt idő.
Délután megcsináltam a lánc és lánckerekek cseréjét is. Eltartott néhány órát de nem siettem.
Neha rezgesd meg a billentyuket,hogy legalabb megvagy!
Neha tedd felre a projektet es huss gurulni,hidd el,nem all meg az elet,de elmenyeket gyujteni kell!
Én azokról a rezgésről beszéltem ami egyes fordulattartományokban jelentkezik. Ezt nem hiba, ez a mozgó alkatrészek okozzák. 1-2 hengernél nagyon nem lehet mit tenni, több hengernél kiegyensúlyozódik. Ez nem hiba, hanem egyszerű fizika.
De valami csilli-villi trélert az új motorhoz.
Nekem van 2 megmaradt, bontatlan tűzkarikám, ha érdekel biztos megegyezünk
A tankomat foliazni kene karcalloval,de csak atlatszo,gyari fetisiszta vagyok.
Kivetel a tukortoldo.De van mentseg,nelkule szart se latok.
Az Nc-n még jó a lánc 14 e van benne...mi történik ha változtatok a lánc forgás irányán??? lehet tovább tart??
Mivel nyomatékra hangolt motor van benne (olyan mint egy v2)...igen...van vibrációja...de kimondottan kulturált.
De ennek a felniét is állat módra ki lehetne dekorálni
Víztiszta fóliára nyomtatott matricával....a tankomon is van ilyen..átlátszik alatta a fényezés...elsőre olyan mintha rá lenne festve.
https://www.instagram.com/p/Bi...
NEMÉR! :))
Az Nc is rezeg?