Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jól néz ki a vas !

menni nem lehet vele ??

a műszerfal is korrekt (nem egy ledes csillivilli biszbasz)
Valóban, a Bécsi úti Amargoban tényleg van!!! Az üzletvezető szerin ez az egy van egész európában, nagyon rendes volt, fényképeztem egy csomót a vasról. Igaz én a hangját nem hallottam (irigy is vagyok Twist-r-re ) De nagyon állatt a gép. Élőben sokkal jobban mutat mint a képeken!
Üdv, a héten Bp. Bécsi úti Amargo motorban votl szerencsém élőben megnézni a motort és hallani a hangját, szméletlen jól néz ki és jól szól. Csak ajánlani tuom mindenkinek. AZ eladó szerint már 3 megrendelésük van, szállítás február végén várható, 1,8 -2,0 milla körül. Nekem negyon bejön!
reet: Igazad van, az ER-6N "csak" 72,1 LE, de a 2 milla körüli ár még az FZ6-N-hez is sok, egyébbként tényleg szép motor. Csak hát 2 milláért már kapni CBR600F-et is... Mindegy, szép és kész.
Bocs, a helyes link:
http://www.mcnews.com.au/NewBikeCatalogue/2006/suzuki/road/g sr600/intro.htm
Az alabbi cimen egy galeria talalhato:
http://www.mcnews.com.au/NewBikeCatalogue/2006/suzuki/road/g sr600/gallery_detail/index.htm#22
Ez kib*ott szép motor!
Még nem lehet kapni, várhatóan február körül érkerzik az első szállítmány.
Gazza: A Kawa olcsóbb, de én nem sorolnám ide, az csak hengeres, kissebb a teljesítménye, nem azt mondom hogy rossz, de nem ez a kategória, szerintem.
Mennyiert lehet most megkapni a vasat (Suzuki gsr 600) ?
Főleg, hogy az ER-6N csah 1.6 regadóval...
Talán nem is a bandit leváltasa itt az elsődleges cél, hanem a 600-as naked tortájából való harapás! Konkurense a cb600f és a fz6-nak. Ezzel a két mocival a bandit nem tudta felvennni a versenyt, de it a GSR és /remélem/ megmutatja!
Ez a gépezet a jó öreg Banditot váltja le? Vagy más szerepet szán neki a Suzuki? Az kétségtelen, hogy ebben a kategóriában nem nagyon volt ütőképes mocijuk, de ez így a képek, adatok alapján nem lehet rossz.
Köszi a jókínváságokat, és remélem kapok én is az "első" szállítmányból! Ha meglesz írok, de addig is itt egy kis izelítő video, akit érdekel itt megnézheti: http://gsr-suzuki.com/
Szeva reet!!
Én nem is akartalak meggyőzni .....csak azt írtam hogy SZERINTEM....

De még az a jó hogy mindenkinek más az izlése

Ha meglesz, kérlek írd meg a benyomásaid,....kiváncsi vagyok

Ja és sok balesetmentes kilómétert hozzá

gyönyörű ez a motor én is inább ezt venném az említettek közül éshát nem is lesz egy kis gyenge gép
Tomato én se tudnálak meggyőzi, hogy GSR-t vegyél, de ugyan úgy te se tudsz lebeszélni , néztem a fz6-ot is, de nekem a lámpa és a müszerfel találkozása, valahogy nagyon furcsa, olyan mintha csak egymás mellé tették volna, olyan befejezetlen. Persze tudom ez nem elég kifogás, da a gsr akkot is jobban teccik!!!
szép szép szép------de ha ennyibe kerül (ahogy írtátok 2 milla körül)..ennyiből már motort is lehet venni
Most komolyan....YAMAHA FZ6...mindenhol lehet alkudni....nekem regadóval került 1.7 millába...............és ez is injektoros meg 4 henger , 16 szelep ..stb...JA és YAMAHA
Tehát szép szép......de ennyi pénzért inkább YAMAHA
Persze ha adnák 1.5-1.6 körül akkor érdemes elkondolkozni
Hát ja a Honda az most 1.690.000.- plusz regadó plusz forgalomba helyezés stb kb úgy 1.900.000.- mire ráülhetsz, és akkor egy karburátoros ráncfelvart mocid van, amit ha most megveszed (ne felejtsd el ez az ár csak most van, tavasszal biztos nem ennyi lesz) akkor tavasszal már "tavalyi" motorod lesz. Biztos hogy a GSR többe kerül, de csak egy újjabb egy moderneb gépet kapsz érte. Nem a hornet ellen akarok ágálni, amíg nem hallottam a GSR-röl én is azt akartam venni...........
Szval várom már nagyon hogy személyesen is találkozzhassak a vassal............
Szerintem is drága lesz, ha két milkót kérnek majd érte ! A 600-as Honda Hornet most akciósan 1,8 milla !!
Hi!

Február körül érkezik az első szállítmány magyarországra, és már rengeteg megrengelés van!
2 milla körüli ár ... hollósék szerint

sokallom
ja a nyomaték....... az még titok de szerintem Milánóban kiderül
nyomatékra lennék kíváncsi

várható volt a 100 paci körüli

viszont így egyárban lesz az FZ6-tal