Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amit még írtak a revüben, hogy a műszerfal és a lámpa együttes jó szélvédelmet biztosít

170-ig, vagyis eddig kellemes a motor, nem tol le a menetszél

hogy ez hogy jött ki ???
melyik szalon vagytok ?

elég egy burkolt reklám is, pld link
Sziasztok!

Az első beérkezést január közepére ígérte a Suzuki Rt.
Bp.-n a mi szalonunkon kívül tán még kettőben lesz először megtekinthető.. :)
De rendelni már lehet az idei áron!!
Sajna még mi sem tudjuk pontosan hogy az ÁFA- Reg.adó változás hatására mennyiben módosulhat az ár...
Reméljük a legjobbakat!!!
Jah ezt még az előbb akartam, de csak most lett kész
Ez csak 1 újságíró (team) véleménye nem a mienk a végfelhasználóké............. Majd mi motorozás közbe eldöntjük, elég-e az a nyomaték vagy, se Ha kevés, majd jobban oda rántuk a gépnek, ami a csövön kifér
65 Nm egy sor4es 600-astól remek.
senki nem mondta, hogy nyomatékbajnok
Ez 600-as, hogy lenne már 1 nyomatékbajnok?
Az FZ6 akkor micsoda, nyomatéklight?
legújabb motorrevüben cikkeznek , vagyis tesztelnek

kissé nyomatékszegénynek írják 8000 alatt (65Nm)
sport1 ... szerintem
hol? melyik TV? mikor? én miért maradok le ezekről???
reklámját láttam a tévében
A friss motorrevű cimlapján a vas van, és van róla egy jó kis cikk is, olvassátok el!
A regadó kb. annyi emelést okoz, amennyi az áfa miatt eltűnik, ezért emelték duplájára. Tehát pont az idei árak lesznek jövőre is, habár ezek is k.... magasak! De emelés nem lez, pl. a k6-os gixx 600 is 2 és fél milla lesz.
Nem tudom, hogy ez már a januári ár-e vagy még a 2005-ös, mert bár a regadó emelkedik januártól, de az áfa meg csökken.
Szerintem ha változik is, nem sokat.
Várható volt a 2 milla alatti ár, mivel a konkuresek is az alatt árulják a vasakat , de janártól megemelkedik a regadó, erre a 600 ccm alattira most 100+ áfa volt, januártól viszont, ha nem tévedek 180 ezer lesz, de már nem kell a regadó után áfázni. De még így 2 milla körül lesz
végülis nem rossz ár
Ja, és az ár az áfát és a regadót tartalmazza!
Black Motors KFT
K6 árlista:

GSR 600 1.898.000.-
Én is voltam a boltban, nagyon baba a gép.
Ücsörögtem egy kicsit rajta, meg eldumáltunk az eladó sráccal szerinte jövő hét után már talán tudnak árat mondani.
Már várom a tavaszt...
még egyet sem tudok

bár előbb megvárom a hypermotardot
nem vagy könnyű helyzetben , talán ha kettőt vennél
ja, csak én még + 20 cm

túraneduro nem érdekel
Nagyok vagyunk, de mindenhol! Én 182 cm vok, kényelmesen ültem a gépen a lábaim is kényelmesen elférnek, a súlypontja alacsony, nagyon jól tartható...........
De azért menni kellene vele, az lenne az igazán yóóóóó...........
jahh, méretre mekkora kábé ?

nagyranőttünk, ugye, hát ez van