Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem eszembe se jutott, de ez csak 750-re
Valaki gondolkozott már ilyenben:

https://www.aliexpress.com/ite...
Köszi ;)
nagyon faxa
Ali-s kormányra rögzítős távirányító tartó
Igazi!
Fuuu nagyon jól néz ki. Műbőr vagy igazi?
Igen, nem kell hozzá semmilyen külön tok, plusz a tokjában is forgatható, bár én vettem hozzá gopro grab bag (AGBAG-002) csomagot amiben van ilyen csukló, mert a bukómon pont ilyen élek vannak ott, ahová a ragasztani akartam a rögzítőt. Máskülönben egyfolytában ferdén lenne csak felvétel, a másik dolog, hogy így jobban is tetszik.
Ha megcsinálják normálisan, én is jókat fogok róluk írni. Több haveromnak is az van, régebb óta, és nagyon pöpecek. Annak idején eléggé sokat keresgéltem, ez tűnt ár/érték arányban a legjobbnak. Yoshit szerettem volna eredetileg én is, de azt nagyon sokallottam, több volt, mint a negyed motorom ára, ráadásul csak akkor lett volna szállítás, ha összejön megfelelő számú rendelés. Akrapovicról nem is beszélve, azt valami borzalmas árakért adják... A többieket meg - ami hasonló árban volt (Leo Vince, Arrow, Dam, Mivv, stb.) - vagy nem lehetett rendelni, vagy a szállítás dobott rá elég zsíros plusz költséget
2 óra az bőven jó és tetszik, hogy nem kell semmilyen tokba betenni, mert alapból vízálló.
Az elég baráti ár, esetleg tudnál mutatni pár képet a teljes tankról, hogy néz ki?
Bagster márka, a franciák gyártják. Itthon 45 körül van az ára, én kintről rendelet, úgy kb. 27ből jött ki. Kameráből pedig Gopro Hero 3+ Silvert használok. Valamiért viszont soha nem sikerül úgy a konvertálás, hogy youtube visszaadja az eredetihez hasonló minőséget! :S
1080P/60fps-ben veszem fel, kicsivel több mint 2 órát bír az akksi. Először 16gb-os SD kártyát akartam venni, aztán valamiért 32-es lett belőle. Jó döntés volt, mert ekkora felbontásban 2 órányi anyag jó 20-22 GB. Sandisk Extreme kártya. Ha hosszabb útra kell, ajánlom az anker hordozható töltőit.
Úgy látom bőrözve van a tankod. Hol csinálnak ilyet? Egyébként nyíregyházi vagyok ha esetleg itt lenne a környéken az sem lenne rossz.
Ez is jó minőségben rögzít úgy látom. Akksija mennyit bír?
Gopro-m nekem is van, a session változat. A bukósisak oldalára szereltem fel.
http://youtu.be/NOlrYOJ6QbE
Szerintem egy Hero 4 black lesz a választott
Ha megvan a tuti kérném az imfót
Nekem is, fáj rá a fogam nagyon
Ez így eleg faxa. Már csak egy Gopro-t kell beszereznem
Kormányon van a kamera! A goprohoz ebayről rendeltem egy mount szettet, amiben a létező összes adapter megtalálható, töredék áron, mint a boltban. Ezen kívül a mellkas hámot szoktam gyakran használni, az ilyen: http://youtu.be/fNzVbKxk4Gw;t=709s
Milyen módon és hová volt rögzítve a kamerád? Szezonra én is szeretnék ezért kérdezem.
Én sem! :D Egyrészt sokkal sportosabb a tempóm mint a tatáknak, másrészt mindig fényezik a gépüket! Az alpinára felfelé egy pár km-en majdhogynem járhatatlan volt az út, és még nekem kellett a végén aztán rájuk várni. Túra endúró így-úgy, a GSR a király!
Én meg a Leo Vince Carbon SBK-val vagyok nagyon megelégedve. Hidegebb időkben marha jó kézmelegítő is :)