Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Az amma.tamas@gmail.com címre kaphatnék róluk képet?
Esetleg egy tel. számot, amin tudok érdeklődni?
Szia!

Pilisvörösváron van egy konzol készítő kisiparos. Nagyon szépen és jó áron dolgozik. Nekem GSX750F-re 15 ezerért csinált hátsó doboz tartó konzolt. Az oldalsókat majd tavasszal csinálja egy 20-asért. Szerintem bármilyen típusra tud gyártani. Ha érdekel átdobom a számát...
Heló :-)

Nekem van komplett (3db-os) doboz szettem, el is adnám őket. Vadi újak, motoron csak annyit volt, hogy rá volt próbálva. 60e ft A konzol nincs már meg.
Üdv.
Köszönöm az ajánlatot, én ennyit nem szánnék doboz szettre.
Nekem furcsa, hogy a hátsó + oldalsó doboz konzollal kb. 230.000Ft lenne (ez a motor árának 1/3-a, ezért szeretnék használtat).
Szia
Használtban nem, de két új kappa oldaldoboz tudok
50/db a konzol 36 tehát 136-ból jönnél ki.
Van givi doboz is, ők 60/db. Érdemes elgondolkodni h használt vagy ezen az áron inkább az új?
Üdv Henti
Kedves csoporttagok!

Tud valaki segíteni használt hátsó és oldalsó doboztartó konzolban és hozzá dobozokban Gsr600-ra?
Nagyon köszi, dongo, szerencsére itt van mörfi is. :-) Egyébként nagyon boldog Karácsonyt mindenkinek. :-)
Legyen békés Karácsonya minden jóravaló motoros társamnak!
Boldog karácsonyt mindenkinek
Elnézést urak itt mindenkitől mörfi "kolléga" nevében is ezekért a kellemetlen sorokért, de úgy látszik, hogy még karácsonykor sem tud nyugton maradni. Én biztosan nem fogok tovább sűlyedni az ő szintje felé ez is a vállalhatatlan mélység számomra.

Szeretet teljes boldog karácsonyt mindenkinek
A váz kokecolást meg egyáltalán a kokecolást az olyan magadfajta lúzerok csinálják mint te, szakértelem és felszereltség nélkül, pénzért remegő kézzel...Ez a véleményem, ezért vagy te gépkocsivezető...!de a visszavitt motorokról viszont te tudnál itt előadást tartani, hogyan is zárult a vt750-es sztorid? amikor is el csukló,remegő hangon hívtál fel ,hogy most mi lesz? betámasztották a "női motorodat" az utca ajtóba , hogy nincs benne kompresszió, meg motorolaj sem, és nem indul....!! Nekem még egy motoromat sem hoztak vissza problémával veled ellentétben. az alaptalan vagdalalódzással meg vigyáznod kéne, nehogy meg üsd miatta a bokádat, és régi emlékeket ébresszen fel benned...!!! Tényleg igaz a mondás , hogy az ember a barátait meg válogathatja de a rokonait nem !! igaz sógor !
Hát te szóba sem jöhetsz ugye de kíváncsi vagyok mi a véleményed a váz kokecolásról. A most eladott gsr- t nem vitték még vissza? Ja hogy nem tudják, sikerült megint átbaszni valaki.
Ennek több oka is lehet ,tapasztalt szerelőnek mutasd meg, fontos a fordulatszám is, és a terhelés mértéke is ( gáz állás ) az általad említett sebesség tartományban. Vagy kérdezd mörfit ő már ellenőrzött szelepeket is...)))
Megvan köszi az infókat!
Sziasztok, idén tél elején vettem egy GSR 600-at. Már haza hozatal közben világos lett mennyire szerethető a gép. A szervizelés még hátra van a szezonra felkészítéssel együtt, azonban van egy tapasztalatom, amiről kérdeznélek Titeket. A hazahozatal közben kb. 90 km/h fölött hallani lehetett a motorból egy állandó, halk ciripelést. A kérdésem, hogy van valami tapasztalatotok, hogy mi lehet az oka? Hangsúlyozom, hogy még nem vittem szerelőhöz, csak előzetesen érdeklődnék, ha valaki tudna segíteni. Köszönettel venném válaszotok.
Üdv: Laci
Ha valaki 1 erősen váz sérült motort házilag megjavit ,majd eladja sérülés mentesnek az lehet hogy bűncselekmény? Vagy az csak szimpla átverés?
2016-os Turak !!!

http://youtu.be/4oCZ5wjKB-o;feature=youtu.be

Jovore folytatas..............................................
Hello Chef007!
Nalam most mar ugy mutatja, hogy sikerult elkuldeni.
Megnezned legyszi megint az uzeneteid alatt?

Udv,
Csak az állatok fogalmaznak állatul, és a visszapillantó tükör nem a te privilégiumpd.....!!
Heló! sajnos nem jött át!
Szia! Küldtem üzenetet, de nem egyértelmű, hogy átment-e...
Sziasztok! Kinéztem magamnak 2GSR 600-t az egyik újpesten a suzuki hollósnál van korábban már láttam ,hogy beszéltetek róla Godzilla_HUN olvastam hogy megnézitek ! Milyen a vas? A másikat siófokon árulják igaz kicsit drágább"1006000 ft" véletlenül nem ismeri valaki? Előre is köszi a válaszokat "Chef007"
...szezonban...
...es meg egy , Crobak Janos motorversenyzo szokott palyanapokon segiteni a beallitasokban, ha jol emlekszem a Kakucsringen , de talan az Euroringen is . +A Hungaroringre ha kimesz szezonba a profik biztos segitenek megtalalni Neked az idealis beallitast.