Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:( ez a hír mellbe vágott.....motorral történt, vagy hogyan? Mielőbbi gyógyulást kívánok neki, bízok benne hogy mielőbb felépül. :(
Sikerülni fog neki, bizom benne
Lehetősége van az áthaladáshoz (vele vagyok)
Basszus jobbulást neki és szoritok nagyon hogy felépüljön
Uh basszus, jobbulást neki!
Gyógyulást.
Valóban gsr750 volt gyári visszahívás,Vezérműtengelyek szemrevételezel ellenőrizték.Nem tudok cserélről.Talán 2014 gyártásnál de ott is,csak bizonyos időtartamnál.
Számom adatlapon
Srácok, Tibi szemelyisegi jogaira nem írnám le. Jelenleg mély altatásban van. Nem szeretném közösségire kirakni a részleteket. Privátban szivesen ismertetem amit tudok.
Ha a lánya ír h hol adhatunk vért, azonnal írok.
A nevükben is köszönöm a segítségeteket és együtt érzéseteket.
Úúúú......
Nagyon sajnálom, gyógyulást és erőt kívánok neki!
Tybee bá' kitartás!

Lehet tudni mi történt?
Úristen, légyszi írj részleteket. Milyen vércsoport, hol kell adni stb... és mi történt??? :((
Sziaszrok!
Sajnos suomorú hírem van, de számitok a segítségetekre.
Tybee fórumtársunk súlyos balesetet szemvederr. Nagy segitségére lennénk ha vért kaphatna. Kérek szépen mindenkit akinek lehetősége van arra h adjon, az tegye meg.
Sajnos Tibi állapota életveszéjyes,, fontos lenne h segítsünk.
További részleteket írom, ahogy kapom.
Előre is kösui az Ő nevében is
Ne haragudj ha idétlenül foglamaztam... (nekem is volt 600-as azzal sem volt gond soha)
Szóval:
A tulaj szerint kötelező szervízrre vitte és akkor a szervíz aakrt ránézni" mert szervízkönyv szerint 24e km-nél van ellenőrzés csak ezt furcsállottam, hogy majdnem a felénél megbontották, de igazad van ezt nem világvégét jelenti..
Máris 2 egymástól eltérő dologról írsz.
1. Szelephézag ellenőrzés volt.
2. Indokolt volt.

Lehet nem volt indokolt, csak előírás. Vagy nem volt előírás sem, de a tulajdonos elvégeztette.
Én ebből nem vonnék le semmilyen (negatív) következtetést.

Amennyiben tudod, hogy indokolt volt (bár honnan tudnád), akkor is lehet még előírás vagy a rosszabb, hogy problémára utaló jelek voltak.

De ezeknél a blokkoknál nem jellemző a "meglepetés".
Persze ezt a részét értem is meg nem gond, csak így a motor előélete ismeretsége nélkül azért gyanús, hogy 10e km alat miindokolta ezt..
Ha ellenőriznek valamit az nem a problémát jelenti, hanem a törődést.
kifejtenéd kérlek hogy mire gondolsz?
Az nem probléma, sőt....
Üdv,
GSR 750-nek volt gyári visszahívása? Kiszemelt példánynak tízen parezernel szelephezag ellenőrzés volt..
Küldj egy gmail-es címet és küldök (saját) képeket.....
Tud valaki segíteni abban, hogy hogyan kell a gyári kipufogót kiberhelni? Milyen megoldások léteznek?
0:53-nál, de hiába raktam be úgy a linket, nem fogadta el.
Sziasztok,
Suzuki gsr 750-hez keresek első telót, de valami speckó telók vannak benne és a világon nem találok....
Tud valaki segíteni?