Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt is át fogjuk beszélni. Érdekes az itt és az ott illetve a számos megtapasztalás, érzés. Döbbenetes hogy életfunkciókat illetően valószínűbb lett volna a távozásom a föld nevű bolygóról de ebből csupán fura film részletek forogtak folymatosan..... Többféle élethelyzet más más film, kacifántos élet...
Jó Reggelt Motorostársak !!!

Folytatva a gondolat meneteteket nálam a reggel amikor eljött hogy vihetnek haza az volt 1 hatalmas érzés pedig beszélni is még alig bírtam , nem hogy felállni az ágyból és menni.Leírhatatlan az az érzés hogy újra a saját ruhámba vagyok és még ha visznek is de indulás hazaaaaaaa !!!

4hét altatás alatt az első 2 hétben a küszöb túloldalán voltam ..................................
Köszönöm
Jobbulást TENET!
Köszönöm.Két hét után most aludtam rendesen itthon Neked is volt hörgőtükrözés na az maga az óborzalom a sokadikon.
Jobbulást, ismerős a szitu.
73 szaturációval.... háát visított a mentő
Neu szülinapom lett
Ó baszki az nem jó
Tüdőgyull...
mi volt? detox vagy rehab?
Ma kilépek kettő hét után a intézmény kapuján (ebből 10 nap intenzív) köszönöm madzsar egészségügy, több életre szóló élmény.
A fotón egy reggeliző asztalkával kombinált éjjeliszekrény belső része látható, rohadó kaja maradványokkal, kosszal piszokkal szeméttel....... Az össze többi ilyen
Marci látványos helyeken voltatok !!!
Ejjha deszép
Nem is mondtam, 7végén szlovén kör volt. 4 nap Bled környékén
Hali, megkaptad a privatom?
Komoly élethelyzetek átbeszélésén készül a talákozó te meg jössz itt a makkoddal persze henti megbeszéljük.
De van!
Zárt csoport
Ha érdekel, keress rám aztán dobok meghívót
Makk egészséges csatlakozhat
Ez egy cikk, ami szól erről....arról, semmi több.

Nem tudom mi zúg és mennyire, nem hallom.....
Akkor miert zúg bug ennyire? Vmi nem kerek :/
Most olvastam egy cikket

https://hegylakok.hu/2019/04/f...
Nekem elég elképzelhetetlen, hogy egy gumiágyon a lámpára szerelt és gumiágyon a lámpatartóra szerelt lámpán keresztül egy műanyag alkatrész képes legyen olyan rezonanciát kelteni, ami a vázat és az egész motort megrezegteti....
Lehet, hogy rezeg a műszerfal, bár nem jellemző. De az biztos, hogy nem a műszerfal rezegteti az egész motort!

Nem kötelező az E jel országon belül, csak régi mende-monda.
Sziasztok. A kérdésem, hogy a műszerfal 90-120kozott olyan szinten berezonal, hogy átadja az egész motornak, lábtartó, váz stb, és brutális hangja van, viszont ha lefogom a kezemmel akkor elhallgat, valakinek valami ötlet?
A plexi is érdekelne, viszont olvastam hogy a nem e jeles e bele kötnek. Faceen nincs gsr csoport? Ott hátha gyorsabban menne a kommunikáció. Előre is köszönöm :*