Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oldaltáska szett külön mennyi lenne? Ezt hogy kell rögzíteni, van hozzá valami tartó konzol is?
Nem volt link, leírás volt mobilról...winfos. Na szóval K7 26kW 47ezer km. Hibája, hogy minimálisan csúszássérült, kb 3 centis folt a farokidomon, meg egy 2 cm-es a dekli alján, hozzám már így került 7 éve, annyira nem zavart. Givi plexi, arany elox rövid karok + a gyáriak, igény esetén Givi 25l-es (azt hiszem 35literre bővíthető) oldaltáska szett. Fotó hamarosan....jó kérdés, hogy mennyit érhet, elég nagy a szórás neten....
Valamiért nem jó a link. (Gondolom hahu-s eladás)
A címsorból másold ki és illeszd be.
bakker,miért maradt le a lényeg?
Sziasztok! Eladó lett a vasam.
Hali!
Healtech x-tre box valakinek tapasztalat, vélemény?
Kezdődik !!! .

Sárvédőtoldás feltéve , a hűtőre kevesebb szennyeződés jut...
Elég húzós az ára a gyári fékbetéteknek ahogy látom, 31 ezer a 3 párért nem semmi. Én amúgy nem adnám el a helyedben, ha már megvettem, későbbre jó lesz. A csomagolásából amúgy nem derül ki, hogy igazából ki a beszállító ki gyártja a betéteket? Mert én mostanában szándékozom az elsőket cserélni, brembo betétekre, negyed ennyi áron.
Szia Gergő!
Mennyiért szabadulnál meg tőle?
Sziasztok.
Múlt héten vásároltam eredeti gsr600 első és hátsó fékbetétet a Győri hold utcai üzletben (két első és egy db hátsó). El is vittem szerelőhöz ki azt mondta hogy felesleges lenne cserélni hiszen még jó a mostani. Tehát ez a három pár fékbetét eladóvá vált. Akit érdekel írjon nyugodtan.
GSR 750-en most cseréltem le, 17->16, hátsó maradt. Jobban húzogat, jobban leforognak a sebességek, és nagyon a végéből se vesztett.
Francse tudja még lehet elbírna egyet, de akkor már lehet nagyon kellene kapcsolgatni neki, meg nem tagadom szeretek tempózni vele szóval szerintem így marad.
Most gondolkozok egy X-TRE box-on, kicsit még fickósabb lenne alsó tartományban.
Sziasztok!
Eladnám a motoromat!
Képek itt
K7 sok extra rajta
Ára 890000
Telszám adatlapon
Minde egyéb priviben
Van 1 kb 300km-t futott 14 fogas kis lánckerekem eladó. Igen sokkal jobb a gyorsulás, ami változik csal a km óra.
Sziasztok!!!
Eladóvá vált egy megmaradt Morse 82RH2015-120 vezérműláncom, motor eladása végett!!!
Suzuki GSR 600 (összes évjárat)
Suzuki GSX-R 600 K1-L5-ig
Suzuki GSX-R 750 K6-L5-ig
Ára 10 000Ft + postaköltség
Érdeklődni a beciby@citromail.hu címen lehet!!!
Üdv.: Béci
A menet kezdeti iránya és a bal menetes anyákon van jelölés.
Köszi! Levettem a trigger kereket,de attól még nem látom a tengely végén a menetet! Miből kellett volna kiderülnie?
Ja !
Szia !

Jobb menetes , balra jön le .
Jobb.
De ennek ki kellett derülnie, mikor leveszed a trigger kereket, ami a VSS-nek adja a jelet.
Sziasztok! Gsr 600 első lánckerék anya jobb vagy bal menetes?
Szia, ha esetleg a sportdob lenne eladó, az érdekelne :)
raerek,hetvege van.
en hulye ma is mentem.
Hosszú történet, hogy miért nem....d
mehettél volna,legalabb egy icipicit.....hatha.