Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem nem db.-ja hanem egy pár . Na ezt a dolgot még meg hányjuk vetjük. Jól néznek ki, tetszenek. Úgy szeretném megoldani a dolgot, hogy mikor megvan a vas és épp nem melózok te meg igen akkor felugranák a mocival és fel is raknánk (szerintem ez márciusban lesz, anyagilag és időjárásilag is akkor lesz jó). Mindenképpen kellenek, visszatérünk még rá.
10x1,25-ös csavarotok van???
mi itt szolgálunk!
Még épp időben...
Műszakilag elég silány vagyok, a thunderaceba a gyertyatisztítás is is 2 órát tartott, jó mondjuk azzal egy szülész doki is megszenvedett volna. Mikor elvitték a roncsot akkor láttam meg az alapjárat állítóját is
A bukógombás emelőszem 9.500 körül van (a képen), az ergal bukógomba 8.500, a nylon Valter Moto gombák 13-16.500.

fémcső végére "szem", amit a munkahengerre rögzítesz... :o))

látod!
okosítunk is a topicban!
javító szándékkal teszsük!
te vásárolsz az Ő topicjukban!
Ja.....és mi az a fitting?
Hát majd ezen információt megosztom a sráccal Túró. Szerintem majd megnézeti más szerelővel. Lassan szétrúgják a seggünket itt a gsx1.4-esek szétdumáljuk a topicjukat .
ott valahol levegő van.... a fém fékcső ezt nem eredményezi... vagy a fitting szar... de a fékcsőtöl az csak jobb lesz!
Nézegettem a DANGER honlapon de nem találtam. A bukógombát azt láttam, hogy van 16.500 pénzért. A bukógombás emelőszemek megvétele előreláthatólag mennyi spórolnivalót jelentenek nekem ?
Nem az eredeti fékbetét volt már benne, kicserélték fémre a fékcsövet és nem fog olyan jól. Azt mondták neki, hogy rakjon bele eredetit amilyen gyárilak volt és majd azzal jó lesz.
Van emelőszem, 3 fajta is - ebből az egyi konkrétan bukógombás!
Danny!

Ha meglesz a moci akkor majd keresni foglak bukógomba ügyben, mert mégegyszer nem követem el azt a hibát, hogy ezen spóroljak . Meg az érdekelne még, hogy emelőszem van e nálatok a hátsó villára szerlhető. Láttam egy csúszott R1-et bukógomba volt rajta és igen megkopott neki a hátsó villa sarka, ezért gondoltam, hogy oda sem ártana valami, inkább az kopjon le mint a villa.
Fura. A fém fékcsőnek mindkét dologban pozitív változást kellett volna hoznia - ott valami más bibi lesz!
Azt mondja, hogy kezelhetetlenebb és nem is fog annyira. Ez épp elég
Pohi, miben lett rosszabb a féke mint a gyári fékcsővel?
Oldpiet: nem hiszem, hogy belekötnének, de nem vagyok műszakis. Szerintem, ha az EU szabványnak megfelel akkor nincs mibe belekötni.

Ganxta: nem büntettem még dob miatt, sőt egyik kollégámról sem tudok aki ilyenen még gondolkodna is. Van elég dolgunk az ilyen hülyeségeken kívül is. Mondjuk ha valaki "X" körzetben állandóan este durrogtat a kipufogóval vagy állandóan szabályoztat ész nélkül és az adott lakókörnyezetnek ez nem tetszik akkkor azt be fogják jelenteni a rendőrségre. Na ez esetben biztos foglalkoznak a dologgal, mert kell. Szerintem az újságban írt dolog is ilyen miatt kezdődött el, mert valaki nem volt tekintettel a társadalom egyéb rétegeire (vén hülye idióták akik nem tudják élvezni egy jó leszabályzás hangját ).

Most nincs mocim de a legjobb barátomnak GSX 1400 van kék színben. Neki 1 Sebring dob van felrakva, nagyon nagyot szól, vadállat hangja van, majdnem olyan mint egy V2-es. Rakatott még rá fém fékcsövet de azt nagyon szidja mert nem lett jó, az eredeti sokkal jobb volt.
Az EU-s dobba nem köthet bele...a két csővel tényleg jó...de a K5-öst csak egy sport dobbal lehet helyre hozni:):)
A két csővel jól néz ki, de az újakat azzal az egy nagy dobbal nagyon elszúrták."Szerintem"
pohi: haEU-s bizonylatos kipuffot rakok fel abba valaki beleköthet? (pl müszakin)?
Mondjuk engem nem nagyon érdekel, hogy hangos...volt előtte egy XJ 550-esem..azon 4:1 sport cső volt..nagyon jó hangja volt..Nem is zavart..csak meg kellett szokni..mondjiuk mindig élvezkedtem a hangján...
Az 1,4 meg így szép...mit szép GYönyörű....Az enyémnek valamilyen oknál fogka mélyebb a hangja mint a többi..és nincs kiütve a csőből semmi....:)teljesen gyári...

Furcsa...
a gsx ekre nem is szabad sportcsövet tenni,
1 az hogy így szép ahogy van
2 ezek ilyen tuamoci féleségek, és elég kellemetlen az mikor 2-300 kilométeren keresztül egy baszott nyitott dob ordibál a füledbe.
Szervusz...
Ezek szerint neked is GSX van???

Köszönöm szépen a helyesbítést..csak az újságból tudtam meg egy-két dolgot....:)


Nagyon jók ezek a sprotcsövek...de nem hiszem, hogy az én gépemre tenni fogok mert nem nagyon látni ilyen szép csöveket mint ami a GSX-en v an...
Bűntettél már dob Miatt???