Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1.4-re milyen bukógomba van?
Pedig még GSX1400-ra is van, meg hasonló naked bike-okra!
ThunderAce-re nincsen sajna, amiről az előbb szó volt, az mind R1-re való!
dannyboy: akkor most ugy egyben mennyibe kerül min. a thunderace-ra bukógomba?
Jó szolgálást és védést!
Na léptem, további jó szórakozást mindenkinek! Kicsit szunyálok, aztán megyek estére dolgozni, bocs munkába ill. szolgálatba
Hhornettel meg csatázzon a bubópestis, engem nem érdekel.
Ja és még annyit, hogy az én öcsém is Gergő, valahogy rá sem lehet számítani soha semmi komoly dologban. Lehet átok ül ezen a néven , az biztos ha fiam lesz egyszer nem adom neki ezt a nevet .
Danny, a hhornettel, miért csatáztok, még a rendszámos ügy miatt ? Nézedetem a topicokat és osztjátok egymást keményen .
megoldom :o)
nem várhatok!
Piros, zöld és ciánkék van perpill, a többire várni kell.
vagy 3 alátét és egy hosszabb csavar! :O)))
Túró, a megoldás: Valter Moto...
Oksa, értem
Pohi, jó a következtetésed, anno az öcsémmel ketten akartuk csinálni és ő Gergő, én meg Dani.
De aztán kiderült hogy nem lehet rá számítani, viszont az egyik legjobb barátomnak nagyon tetszett a koncepció, és ezért vele csinálom - ő ugyan nem Gergő (hanem Emőd), de egyéb előnyös tulajdonságai miatt elnéztem neki ezt az apróságot!
A név viszont maradt.
Én a 17 kerben vagyok...King Road...
nem az emelőszem ér a villába, hanem az emelő "szárnya"
jaaaj drágám.
hívlak inkább
Mimimi???
Ezt most nem értem... mi ér bele a villába?!
Melyik szalonban dolgozol Gergő?
acél jó nekem.
emelőszememhez kell, mert ki kell alá pár darab alátéét az egyik oldlara, mert így beleér a villába.

szóval nincs! :o(
Ganxtagergő!

Bocsi, hogy idepofátlankodtunk a topicba, csak itt jött fel a téma. Amúgy R1-re kell majd a bukógomba. Danny pedig a Danger motorosboltban dolgozik ill. bocsi Danny üzemelteti.
Túró, titán, ergal, esetleg acél kell?
És mire?
Srácok..jó a bukógombás megoldás de ha 1,4-ről van szó akkor bukócső....
Hol dolgozol, hogy tudod a bukógombák árát....csak mert soroltad???ha nem vagyok indiszkrét....
Mert én szalonban dolgozom...úgyhogy ha kérdés van szóljatok...Szívesen segítek
Egy kis mocizásnak is jó meg legalább szétnézek a boltban. Láttam oldaltáskát is nálatok sportmotorra valót. Arra is kíváncsi vagyok élőben mit mutat, hogy nézne ki a mocin mekkora. De ez még arrébb van. Az viszont már rág meg akartam kérdezni, hogy a DANGER boltnév abból indult ki, hogy van egy társad ugye. DAN(iel)GER(gő) mondjuk?