Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kellemes Mikulast mindenkinek! :)
Tatan lattam az igazi Boci Mikulast!
A korforgalomban intettunk egymasnak. :)
Én nem sajna.
Sziasztok, Ismeri valaki ezt a motort? Vagy netán itt van a fórumon?
En vevo lennek ra, pont most gondolkodtam, hogy be kene szerezni egy oldalso konzolt is... :)
Köszi mindenkinek a hozzászólást! Ez egyelőre az 1.0 verzió, majd ha kell akkor finomitunk rajta, esetleg ha tavasszal lesz megint közös túra akkor majd jól kivesézzük,hogy hogyan lehetne jobban megcsinálni!következő projekt egy gyári három dobozos konzol leklónozása lenne,szóval ha valaki esetleg tudna kölcsön adni egy ilyet akkor én mondjuk legyártatnám 3-4 példányban és díjmentesen felajánlanám itt a klubban a köz javára.
igen,aki szemfüles az kiszúrhatja hogy nem gyári de nem hiszem hogy egy átlag vizsgáztató nekiállna szöszölni ilyenen.van nekem egy matuzsálem 750es gsx is a boci mellett,nem vagyok rá büszke mert nagyon le van roggyanva de idővel kikupálódik,addig parkol.na szóval ezzel az öreglánnyal megéltünk ezt azt,papíron 550es csak,belegyűrtem egy 750es blokkot temérdek átalakítás stb stb. amikor esedékes volt a műszaki,ahova járok odatelefonáltam hogy acélig kopott gumihoz mit szólnak? hát az nem érdekelt senkit,sem az hogy a km óra közel se a valósat mutatja mivel le kellett cserélnem.okmányirodába előzőleg elrontották a forgalmiban a színt és közben még tankot is kellett cserélnem,tiszta papagáj feeling a motor.világítást átnéztem azért,rend a lelke mindennek megnézték a régi új motorszámot vázszámot,feltolták a fékpadra,jelesre vizsgázott.persze volt egy jó fél óra vakarózás amit utólag elmondtak,ugyanis a két jó képességű fél órát guglizott és próbáltak rájönni miért lóg ki aránytalanul a széles hengerfej a tank alól és miért 2x akkora mint a képen,úgy hogy egy gyufát se lehet beejteni,de átment.Nem használom de szeretem ha rendezettek a papírok.
Franko lett! Amugy muszakin ezert nem fognak szivozni?
Kösz a képeket,meg a leírást jó lett.Így gondoltam én is kaptam gyári kórmány befogót,majd azzal próbálom meg van hozzá egy xj 600 as kórmányom talán összejön.
majd a szélre figyelj oda! az azért más lesz! én úgy vagyok vele, hogy feldobok egy krossz kormányt kézvédőt. terepgumit aszt megyek off road ra! :-) de kíváncsi lennék kézvédővel mit mutatna..
Persze hogy elbasztam a kép feltöltést
Kész a produktum ☺nagyon kényelmes lett az ülés pozíció, kb a bandithoz tudnám hasonlítani. Picit szélesebb lett mint a gyári, de a tükörben ellátok még éppen és közel 10 cm emelkedett a kormányvég.kicsit szögletes és bumszli a kormánybefogó de egyedi és ingyen volt.a kábeleket nem kellett hosszabbítani csak máshol lett elvezetve,csak a felső fékcsövet kellett hosszabbítani.
köszi a válaszodat megpróbálom
kitartás az van,csak az élet... nem szoktam így kifakadni de ha voltál már valaha annyira csóró hogy forintra pontosan ki kelljen számolni mit lehet megvenni,akkor sejted milyen jó,...soha többet motoros biztosítás meg táppénz ! ez egy vicc...még szerencse hogy soron kívül a helyzetemre hivatkozva tudok előleget kérni.támasznak itt a gép,a kuty,meg öcsém meg a túrás képek
suzuki márkaboltban a legegyszerűbb szerintem,ha lespanolsz az eladóval némi zsebpénzért ki is postázza szerintem.legutóbb így rendeltem benzincsapot is,mászkáljon a tököm 40-50km-eket pluszba meló után föleg pesten...
Köszi a választ.Esetleg lenne tipped hol próbálkozzak?
Barmely motoralkatresz boltban kapsz( rendelesre) 13 000.-.
Utangyartott nincs sajnos, vegigjartam en is mindent....bontoba csak elemmel egyutt adjak oda...
sziasztok.Ha valakinek van egy gsx f felirata kérem keressen meg.

Email: bathorypeti@gmail.com

Köszönöm
Na jól van, akkor csak kitartás. Amúgy szép kutya.
Jah nem én törtem..hozzám már így került.
Dolgozom hát,nem érünk rá lazsálni mondjuk a régi cipőm töri az új lábam de majd megbarátkoznak újra.Mit tagadás elég kemény a meló 3 hónap után de majd elmúlik,mint az izomláz.Frontváltásokat jól tűrték eddig a csavarok is,poénkodtak a srácok hogy mennem kéne futómű állításra mert félrehúz kicsit

A dög meg így héderel,egyenlőre.Aztán jövőre már lesz fizetésem is nem ez a könyöradomány, akkor már el is kezdem rendelgetni a kis listám,és épül újra az asszonyság
elég szépen leroggyant az orra,kezek lábak megvannak?
De. Miért?
Aztán te már dolgozolé? Alakul-e helyre az életed?
ez ugye nem a tiedé ?