Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

K3-K4 1000 -hez karbon vázvédő eladó!
Használt de jó állapotban van! Nem sérült, nincs repedve,javítva!
Egy lakkozást vagy polírozást elbírna de igy is használható.
Ára 6000 Ft + posta
Ez az akku egy sima savas,persze hogy van rajta kivezetés.
Az AGM akku ilyen:https://www.cyclegear.com/part...

Ezek sem zselések,csak a szájhagyomány így mondja.KB az összes mostani motorba ilyen van.Savasak robikban,régi motorokban vannak.
Mondtam egy jót és egy olcsó megoldást harmadikat keresett, ami nagyon sok motorost megszopatott már. Nem tudom minek kérdezett.
Én a sajátomba inkább tettem egy 2 éves eredeti yuasát, mint egy új tetszőlegeset.
Ott lóg a csöcs az oldalán, most már láttál egyet:
http://www.zselesakkumulator.h...
Az én motorom akumulátora 10 év után nyiffant ki végleg, (eredeti gyári a motorba szerelve) de már tavaly voltak elöjelek. Nem tartotta az áramot. Az idén vettem vadi ujat, de olyat, h a savat én öntöttem bele otthnn. Az elöirásoknak megfelelöen öntöttem bele az összes savat amit vele adtak. Láss csodát, a sav egyik cellát lepte el. Eröszakkal kinyitottam a rosz aksit és ugyanaz a helyzet. Gyárilag nincs bennük elég sav. Én mimeig ugy tudtam, h a sav el kell, h lepje a cellákat, különben zárlatossá válik. És nincs rajuk szellöztetö.
Nem lehet rajta szellőző mert fektetve kell betenni. Ezért ugye nem is olcsóak de legalább drága. Zselés ugye meg nincs csak tortában vagy hajon de az lehet zsíros is. Száraz felitatott akkumulátorok. Szerintem.
Én nem láttam rajta szellőzőt,bár lehet.Minden gyári akku ilyen.Azok is felrobbannak?
A gondozásmentes azt jelenti nem tudsz elektrolitot önteni bele, de szellőző lesz rajta, egyébként fel tudna robbanni. 2 szezont kibír így is.
Az is az volt, abból távozott reméljük ebből nem fog.
Ez az akku AGM gondozásmentes,lezárt akku,egykerékre semmi nem távozik belőle.
Szerintem szarok ezek a savas aksik, pár egykerék aztán volt sav nincs sav, nagybátyámnak hamar megdöglött, nekem idén adta meg magát a zselés yuasa.
A fesszabályozód nem biztos hogy fogja szeretni!

Nekem is ma jött a mikulás BST carbon kerék lett a motor ajándéka.
Nekem is jp van. Idén vettem. Elvileg magyarba gyártják..... de chinai
Üdv ! Ma meghozta a " Mitulábáti " az aksit !
Akkumlátor kereskedésbe vettem , nagyon korrekt volt az eladó , segitett beleönteni a savat papirokat kitöltötte . ( Elmondása szerint neki is ilyen van a motorba semmi gond vele )
1 év jótállás és ez vastagon kiemelve a jótállási szelvényen . Töbször is rákérdeztem mert mindenhol csak 6 hónapot adtak volna , még a yuasa ra is .
Remélem mindenkinek hasznos ajándékot hoz a MITULÁTBÁTI . Igy már rem én is tudok menni a Mikulásmotoros felvonulásra .
Köszi a tanácsot mindenkinek
Yuasa talán a legjobb de picit drága.
Exide-ot vettem eddig két alkalommal de az egyik motort nemsokra rá eladtam ezért nem tudom meddig bírta,
a másikat meg idén szezon elején vettem az R6-ba amit nem nagyon használok.
Utána persze beszart a Gikibe is, abba viszont most megkockáztattam a JP akksit
(egy sokat szídott banner volt benne ami elég viharvert volt már akkor is mikor hozzám került a motor és két évig bírta még nálam)
kíváncsi leszek rá most melyik meddig bírja. Mondjuk télen egész idő alatt csepptöltő van rajtuk.
YUASA
gyári eredeti yuasa, ha az nincs lp zöld riasztó akku motor csatlakozással. Utóbbi nem bír annyit, de olcsó, és nem nyírja ki a fesszabályozót, mint a savas akkuk.
Köszi az infókat , hétfőn szétnézek itt a városban a POWERBANKEMBEREKNÉL ( akik a legtutibbakat árulják ) aztán meglátjuk . További szép estét mindenkinek .
Én se.:D 7 éve vannak nagy köbcentis motorjaim, de még soha nem kellett egyikbe se akksit vennem, ill hazudok, mert a gsxr 750-hez egyből új akksit is vettem már a kereskedésnél, úgy hoztam el, inkább azt mondom, soha nem ment tönkre akksim, amíg meg voltak a motorjaim. Szóval nemtom mi mennyit bír, mi a jó meg mi nem, eddig mind jó volt nekem.:) Van egy használt, de jól működő Yuasa ytz10s-em, ha az jó a tiedbe, ha kell egy 10esér megválok tőle.:)
Helyesbítek. Nem adtam 18 at egy kurva aksiért....jo b olt bele 9 ért is...
Yuasa ha van rá pénzed.nekem nem volt. Kinai ment bele, amugy már mind ott készül.
nekem van egy ha nagyon kell......tavaly lett véve,de nem lett motorba téve,néha robogókat inditok vele
páréve jó szarrá fagytam mig haza gurultam 60 Km-ert.........de amugy jó móka volt
http://motor-akkumulator.aruke...

ezt néztem még ki csak nem tom a bosch mennyire jó a motor aksi terén ?