Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon köszi a véleményt! Ültem egy BMW s1000rr-en is, na az igencsak kézen állós, a K6-os gixxer valóban egy túramotor ahhoz képest. Holnap megyek megint a gixivel, most 2-3 órát fogok a nyergében tölteni...ha le bírok szállni róla, már nézem is a használt példányokat :)
A k5 ezer nekem teljesen jó pont a te méreteddel hosszabb távon is, pedig azon még a lábtartó sem állítható. A újabbaknál már igen. Amúgy nem véletlen, hogy utcára még mindig a gixer az egyik legkényelmesebb.
Szervusztok! Tanácsotokat kérném. 185 cm/95 kg-os mérethez 2008 utáni CBR 1000 RR vagy 2011-es Suzuki GSX-R 750/1000 passzol jobban? Csak egy K6-os gixxert tudtam kipróbálni, ezért nem tudom összehasonlítani a Firebladdel. Válaszotokat előre is köszönöm!!
Írtam privátot.
Blokkalkatrészek, teljes hátulja (futómú, kerék) akad
Sziasztok érdeklődnék hogy nincs e elfekvőben valakinek K3 750-re első lámpa valamint fejidom tartó konzolja!?
Köszi Már alig várom, hogy kitolhassam, fél éve csak vegetál szegénykém. Pedig kapott szép új kidörrentőt, hangját sem hallottam még
Pillanatragsztó a segg alá.
Főnök vegyé egy tekercs kacsaszalagot és te se esel le rőla többet.
Szarul kinéz a gép!
Jah, akkor az más tészta.
Köszi! Nézem ezt is....
Köszi!
Csekkolom.
Kb 20ba állt meg postával együtt, vmi német oldalról rendeltem. Ebay.com-ról viszont olcsóbb, 13e az enyémhez való plusz 2500 a posta. Ha nem mintás a tankod érdemes elgondolkodni a fekete változaton, mert nem annyira macerás felrakni. Feketét gyárt pl a Techspec is, azoknak nem annyira agresszív a profiljuk, mint a Stompgripnek, így kíméletesebb a ruhával, vagy akár farmerben sem lehetetlen használni. Cserébe gondolom nem fog akkorát, bár lehet az is bőven elég. A sajátom olyan, mint a satu, az asszonynak támaszkodni sem kéne a tankon féktávon, simán fogja a stompgrip a combomat ne csússzak előre.
http://www.ebay.com/itm/Tank-T...
Én még nem estem le vele
Hol vetted? mennyiért?
Bocs, igen ezt elfelejtettem írni, hogy a védelem az itt most nem játszik, a tapadás a lényeg, tavaly majdnem lecsúsztam a motorról kanyarban
Igen csak azok falat méretek ehhez képest, vagy ha küldesz linket megköszönöm. :-)
Hidd el megéri akár a 13e+ forintot is. Egyik legjobb "tuning" volt amit motorozási szempontból csinálhattam (a fék után). Sokkal sokkal jobb vele motorozni, mint nélküle.
Sima fólia, nekem az van. Nem feltünö és szép, ,és véd is és leszedhető úgy hogy semmit nem hagy csak szép tankot.
az enyém kb 5000-ből itt volt, ugyanúgy ebayes cak kici kínai
Sziasztok!
Van vkinek esetleg egy költséghatékony ötlete oldalsó- csúszásgátló tankpad megoldásra? 13e Ft egy ilyen Stomp Grip öntapadós az ebay-en.
Egy ollóval vágható valamilyen nem létezik, amire még nem jöttek rá, hogy motorra is jó és emiatt fillérekbe kerül? :-)
Sziasztok.Ha még valaki szeretné csinosítani a gépet! Vegyétek-vigyétek!
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Üdv
Akkor nem elég ha elvágom..))
Megátolja a karmantyú fészkek elszennyeződését is? Me egy idő után egy ilyen, mint a vízkő alakul ki. Ez a cucmo vajon azt meggátolja?

Leközekebbre beszerzek egy ilyet is.