Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv! keresek, egy cimbora vett egy sérültet, arra kellene. át lesz alakítva vagy horpasztva.
Levágtam...Keresel Sajna nincs ilyesmim!Nekem is kéne...talán
Köszi az eröfeszitésed. Sajna vizuális lény vagyok, csak a látottak alapján tudok jellemzöen választani, döntést hozni. A leírtak alapján ez nem fog összejönni.
Ha volna idöd éles tiszta képeket feltenni, akkor picit könnyebb lenne mérlegelni.
Eladsz vagy keresel?
üdv! 1100-as ra kellene és 86-88 évj.
Pontosan melyik évjárat?
púpos 750-1100 benzintank használtan valakinek?
Hello!

90-91 1100 alkatrészeim maradtak, váltókar, lábtartók, önindító, generátor, váltó, benzincsap, tuning plexi, + még a fene se tudja hogy mi.
90-es 750-em van nagyjából egészben kinti fighter volt polírozott vázzal-teleszkóppal-lengővillával.
Még jó hogy ennyivel megúsztad! Ne fogd a korodra...minden igazi motoros esik... Főleg ha nem"papásan"közlekedik!
köszi lacikám ... töbet tornázok mint az egész olimpiai csapat

hát igy jártam ..

https://www.facebook.com/29970...
Óvatosan Atti...... En csal a hokomat mercivel tudok csapatni
Szombaton, csapattunk még egy kis Börzsönyt.
Javulást Tasi! Régen voltam erre...más irányú elfoglaltságom volt
kösz ............... koma
Jobbulást Tas!
Tavaszra úgy is megváltozik a véleményed.....vagy lehet a fejed is be ütötted.
De komolyan...nekem is mondják,hogy váltsak valami túrásabbra....ez egy nagy dilemma.
Kocka
Mielőbbi gyógyulást kívánok neked Tasi!

Hát na!....A vezérhangyát nehéz kordában tartani, az biztos.....és akkor még ott van,hogy mit dob a koca....
Koporsóból láttam szebbet és kényelmesebbet,eléggé kell kapaszkodni hogy találjak olyan ágyat ami megközelíti.


Tasi, inkább bitonsági motorozás, mint műtőasztal vagy koporsó. Nekem egyik se tetszik.
Lokesz 85!

Légyszi írjál nekem egy rövid e-mailt:
istvanpontknabkukacyahoopontcopontuk címre.
Ott meg tudjuk beszélni.
Köszi.
István
Bocsi ,az előző hozzászólásom K.Istvánnak ment, ő keresett segédvázat nemrég..
Szia

Van egy 91 es 750 es vázam. Estleg az jó lenne neked ?
Most mit mondjak..... az én hibámból taknyoltam. mindig feszegetem a határokat ... Most már be kell látnom meg öregedtem. ..nincsenek olyan jok a rekflekszeim.. A szemem is sokat romlot. ....ez van. Belátom....
Etől fügetlenül. Ahogy ti motoroztok. az bitonsági motorozás. es még aban is sorra hibaztok. ..... Nem vita. Es nem pocskonddozás......... En még ma is 200 felet egy keréken váltom a 4 et. ...... 52 évesen ...... es van mögötem fél millió kilcsi. szerintem. Ebyi bukfenc belefért. és nem bántam meg egy métert sem ....

Kicsit most vissza veszek. üdv. es Köszi a jó kívánságokat. széles utat nektek tasi
A régi öregek azt mondták:
-"Ha nincs olyan dolog az életedben amiért érdemes lenne meghalnod, akkor nincs semmi értelme az életednek."-