Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.Rég voltam fent a fórumon mert eddig nem volt bajom.A Tasi ajánlotta hogy itt próbálkozzam .Vettem kasban egy gyönyörű tigriscsíkos 1.1-est. Most hogy kész lett blokk megtorpantunk.Kiderült hogy 36-os karbisor van rajta.A Tasi hozzáértésével és tanácsaival 1.2-es banditdugóval toltuk össze.Szeretnék ezt kihasználva a plussz teljesítményhez hozzájutni. És ez 40-es karbisorral megy csak.Szeretnék hozzájutni egyhez.Ebben kérnrém a segítségeteket.Előre is köszönöm.Tűzoltó
szerintem van egy pár ilyenem...
Kösz a linket, ilyet szerválnom kell.
Pedig kéne, hogy legyen, mert a telopárt is összefogja, elég komoly szerepe van.
http://www.ebay.de/itm/Suzuki-...
Na, ilyen acél merevítő nekem hiányzik a sárvédőből.
A sárvédő belsejében van egy acél merevítő, erre fel lehet szegecselni egy kézzel hajlított acél lemezt, ami a bilincsként szolgál, de akár hegeszteni is lehet...vagy csak egyszerűen egy olyanra kicserélni amiről nincs letörve.
Néha amúgy is érdemes kivenni, lekezelni, mielőtt porrá-rohad.
Nanááá.....
Ezt így örököltem az előző gazditól. Mivel a fékkel nem volt gond, nem foglalkoztam vele eddig.
.....hogy mért van fordítva ? ....talán hogy ne dörzsölje a fékvezetéket, meg a sárvédőt, mert hiányzik a fékvezeték rögzítőpatent.
Mi az atyaúristen ez ? Nem bízta az tuti ! De akkor gondold el sisak helyett mit tesz a fejére ha ebből indulunk ki !
és ilyen csokák szerelnek ................ az a fiting vagy 3 éve ugy van ....... pedig oktatom .....ááááááááááááááá de ezért szeretem meg oldja magának ...

lehet hogy nem is tomson porlaszto ..sőt lehet nem is porlaszto de majd meg mokolja magának

Üdv István!
Németországi beszerzésben tudnál segíteni? Nem motor,ide nem szállítanak.
nem bízta a véletlenre...
gsxr 750w kék-fehér tigriscsikos alkatrészei eladók. hibátlan motor,idomok,magyarpapiros.
Kösz, majd átnézem.....már Tasi is meg szólta .... De azt nem tudtam, hogy van ütközője a féknyeregnek....
Király!
De hogy van az a fitting a féknyergen??? Annak felfele kéne állni nem? Még van is neki egy ütközője a féknyergen...
Végre kész a moci !
Meg volt a próba út ,úgy néz ki minden rendben....
Kicsit meg ijesztett ,mert önindítózásra nem kapta fel az olajat ,csak mikor beindult.
Németben lakok...az szerintem nem a szomszédban van...
Azért a kuplung el szokott hallgatni, ha behúzod...és a generátor is elég kívül van, hogy el lehessen különíteni annak zajforrását...

Ezeknél a blokkoknál inkább a vez láncot kéne már megnézni...
Szia István
Egy kis segítséget kérnék.
A motoromnak van egy kis "kalamoló" mellékhangja.
Van aki szerint kuplung és vki szerint genegátor meghajtó fógaskerék.
Ha jól tudom Hböszörményi vagy ha átmennék vele meghalgatnád, véleményed szerint mi lehet.
Előre is köszi szepen
Üdv Sanyi
A V8-as az V8-as ! Ehhez nincs mit hozzáfűzni ! Ezt is tökéletesen megértem , igaz hogy nem német , de 2db V8-asom is volt , 8-8 évig ! Az elsőt 94-ben cseréltem el a 3 éves ZZR1100-ra ! És amit írsz , én is így gondoltam , hogy jobb lesz ,ha életben maradok , mert az akkori ZZR-el már túl motoroztam azon amit én tudtam , az akkori osztrák motoros barátaimmal jártam Bécsbe gyorsulni , meg végsebesség bajnokságra !
Aztán a Pontiac 5L-es V8-assa Iis gyorsulásin kötöttem ki ! De ide már kevés voltam anyagilag ! Aztán építettem egy GPZ900R-t amivel tönkre vertem az akkori / 1995 / vasakat ! CBR-eket és a GSXR-eket is ! Szintén az osztrákoknál !
Szóval csak azért pofázok bele mert tökéletesen megértelek ! De egy vasdarab mindíg kell abba a kibaszott garázsba ! /Ezt a feleségem is így szokta mondani ! De hát had mondja ! /
Meg fordult........ De engem ne elözgesen senki ....autoba is most 286 lovam van. de rakta vagyok. A v/8 as 400 feleti Mercedes beszerzésén ....vágod Oszi?
A nyugodtabb motorozás meg sem fordult a fejedben Tasi?
Meglátjuk....az alkatreszek potba lenének hozzá adva ....a motor hibátlan ..sajnos én sem tudok MIT csináljak...félek a következö hasalás már végzetes lenne fosok
Pedig az első tippem te voltál Pisti.
Ezért írtam, hogy nem fogja eladni, mint ahogy itt egyikünk sem max akkor ha már megálmodta esetleg ki is nézte a következőt...