Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv ! a generátorodban van a szabályzó, híd föl a http://elektronikai-alkatresze... és a csákó készségesen segít, elmondja milyen típusú szabályzót tudsz bele építeni. itt helyben volt egy zx9r -B csákó neki is segített. megmondta milyen alkatrészt forrasszon bele és jó lett. csak ajánlani tudom.
Szia!
Elment a töltésem. Hol keressem a hibát? A generátorba van a fesz. szabályzó?
A sorrend jó, de nagy fordulaton elkezd durrogni.
Nekem egy trafó van elöl, egy hátul. A tank alatt. Az elsőből megy jobbról az első, második hengerhez, a hátsóból a 3. 4.
Köszi!
Fuchs Silkolene Pro 4 XP 10W60
Olajat milyet használsz?
ngk CR9E, denso U27ESR-N
1995
Milyen évjáratú a motorod ?
Milyen hőértékű gyertya kell bele?
Olajat is kell cserélnem, milyen olajat tegyek bele?
Köszönöm!
Mindenki a DENSOT ajánlja . Én is azt használom. A NGK val sok volt a probléma. Főleg a hamisítás.
Szegecselni azt biztosan lehet , de hogy ki foglalkozik vele azt nem tudom. Taschner szervíz bíztosan tud benne segíteni..
Köszi!
Jó a sorrend, csak a gyertyák rosszak. Milyet vegyek bele? Most NGK van benne.
Más.
Az első úszó féktárcsának mekkora mozgása lehet? Az enyém már eléggé csörög. Lehet ezt újra szegecselni, vagy csere? A tárcsa viszont jó állapotú.
Két trafó van a motoron . A motoron ülve nézed akkor a bal adja az 1-4 hengernek a szikrát a jobb adja a 2-3 .
Sziasztok!
Vettem egy gsxr 1100 at, de nem nagyon akar beindulni, csak durrog. A gyertya pipákra 1, 2 ,4 es van írva, ez a gyújtási sorrend, vagy a hengerek sorrendje balról jobbra? Így sem, úgy sem indul.
Privatba irtam.
Sziasztok!
Sajna, megtörtént, amitől rettegtem, mióta a gyönyörű gyári 1100-em hozzám került.
A mátrában elémfordult egy előttem haladó CBR-es srác index nélkül, én meg telibevertrem.
Sok minden sérült, de leginkább az elejében.
Váz, blokk, futómű ok.
Első idom, idomtartó konzol, lámpa, oldalidom gumibakok, jobb első lábtartó konzollal együtt, kormánycsutka.
Kb ennyi ami tört.
Tükör is, de az már lesz, úgy néz ki.
Ha bárki tud a szóban forgó alkatrészt, megköszönném, ha jelezné felém itt.
Köszi előre is. :)
Kösz, látom. A Suzukiba próbáltam írni, de ide jött. Így jártam.
csak rossz topic-ba írtál ! itt max dyno jet kittet tudsz eladni !
Sziasztok, én Kawás vagyok, kaptam a motorhoz Power Commandert, de: AGO is, máshol is azonosították, hogy nekem ez nem jó. Dynojet Power Commander III, 315-410 (411), mely biztosan a Suzuki GSX-R1000 2003-2004-hez passzol.
Ha valakit érdekelne, 30e-ért kínálom.
Tel: húsz94622tizenöt.
Üdv, Tamás
Üdv.
Nincs valakinek eladó papíros 91/92-es váz?
Üdv Mindenkinek.

Újra itt vagyok . Pár hónapnyi szerelés és hajtépés után sikerült újra talpra állítanom a motoromat. Külön köszönetet szeretnék mondani K.Istvánnak aki nagyon sokat segített nekem ! És Tachnernek a videókért amiből nagyon sokat lehet tanulni
Ez egy db dugattyú ennyiért, nekem meg 4 garn. gyűrű fog kelleni.
De, mint méretösszefüggés, jól jöhet.
Köszi.