Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi! És azt hol tudom beszerezni???
Hi all.
Tegyél rá inkább átlátszó búrát. Az tényleg szép.
Bye
Azt hiszem gondolkodom rajta, nem szeretném a motorom hátulját elrontani, szerintem a gyári szebb. (pedig nem is ledes...)
Azért köszönöm..
Itt találsz és nem is drága
10033504 és 10033576 cikkszámon 27 euro
Üdv emberek! Segítsetek nekem abban, hogy Bp.-n hol kapok olyan "kupakot" az első villa rugóelőfeszítő csavarokra, hogy kézi erővel tudjam állítgatni azt?
zsolesz01@freemail.huHi! Szeretnék Én is a motoromra hátsó ledes lámpát szerezni, segítsetek!!
Nekem is alakulgat lassan a moci. A hétvégére elkészül a kipuffom, meg a lámpa és műszerfaltartókonzol. 2 kis projektor lesz elöl egymás mellett. Az állítható lábtartónak nemsokára állok neki. Ha valakit érdekel szóljon, mert minél többet csináltatok annál olcsóbbra jön ki a darabára. Ha valakit érdekel renderelt képet tudok küldeni róla.
Igy meg fényezés elött

Hali !

Andrev !

A 600 kiváló nehogy vegyél 750-net mert nem éri meg az 500e külömbözet mivel kb 4e Ft-ért lecseréled az első lánckereket meg egy kicsi befecskendező elektronika 15e Ft-ért és szite 750-es a paripa csak annyi a különbség hogy a felső sebesség tartományban nem olyan erős nem gyorsul annyira el , de szerintem !?
Ja ! Így néz ki a gép kopaszon átalakítás közben.
sárga fekete?
igazából nekem első motor lesz és félek h egy akkorán elpusztulnék az első héten...
a 600 is nagy de legalább valahogy tudom használni a városban...
de köszi!:)
Csá Bence nekem van egy 2003 as 750 esem elado nem érdekel 2 milláér
jajj ez kérdés lett volna:)
mennzi volt a sárga gixxer leárazva... a 600as. én is oyat néztem ki de én ugy tudom 2,5milla.
Ez igy van! Ha az ember egy jo ideje nem fikázik el is feletkezik rolla
Éssss....miko!? Hidraulika folyadék vagy mittudom én....
Bocs de nem lehetett kihagyni...
Igaz Igaz ezzel a tényezővel nem is számoltam.
"Az ellen nem vééééééééd!"
A fólia az apró karcoktól ugyan megvédi a motorodat, de ha az aszfalttal találkozol nem igazán hatásos (sajnos) !
Szerintem még mindig a pályaidom az üdvözítő megoldás!
AZ a gáz hogy csak hagyományos fényképezőm van és igy nem tudom feltenni. Egyébként beszéltem dekorosokkal es mondták hogy telibe tudják foliázni az egész gépet és ha elakarom adni akkor scak lekapom rolla a foliát és karc mentes szalon álapotú a vas Egyébként hogy izgassalak egy kicsit ma megyek a megrendelt LsL feketére eloxált alu bukógombákért az ára 18000 csavar kittel együtt és utánna pöccen a röffen mert már 2 hete nem inditottam
Géb képet nem raksz rolla fel? Megnézném!!!! Ma éppen voltam egy szalonban
néztem egy 2004 es 600 gixxert leárazva sárgában. De hiába néztem csak nyárra lessz meg rá a teljes keretem sajna . De azt hittem elélvezek annyira megtetszett ez a vas. valami gyönyörüség, de én nekem kék fehérben lessz megrendelve az bizti a hagyományosban he he , azt más kérdés mire lessz fényezve az utángyárt. idomok. Elvégre el is kell egyszer adni az eredeti karc mentessel is nem?
Szia Andrev ird be a Googléba hogy GsxR tuning azt kapcsold át a magyar oldalakra és válogass kedvedre az enyim sárga fekete.Egyébként énis lecseréltem a fékcsöviket az indexeket a plexit és kapott egy Finstern dobot
Hát most nem szebb mint egy R6????
Ezeket a kiegészítöket hol nézted? Mert én tuti megveszem idén, és dobálok pár gyári cuccot rólla az biztos azt aggatok rá ilyen lámpinyont is meg fém fékcsöveket, ugrik belölle a gyári fékolaj is az tuti no meg valami jó kis dob hadd szóljon. A fényezés se gyári lessz az is tuti . Én ilyen dizájn örült vagyok . Tudsz valami ilyen tuning cuccos oldalt?
Szia Andrev nem vagy balek ezeket a kiegészitőket meglehet venni külön. Énis sokat nézegetten ezeket és végül arra jutottam hogy inkább 2-szer elmegyek a Mátrába ezeknek az árából. 100 fölött ugyse nézi senkimilyen a sárvédőd. Inkább sötétitett bubos plekót nézz az minden pénzt megér 20 000 Kb Tudod ne azt nézék milyen csicsás a vasad hanem milyen jol fekteted a fülére a gépad
Köszi Géb Szerintem is elég lessz a 600 de van egy kérdésem is. itt van két ugyanolyan gixxer, az egyik a normál (gyári) hátsó lámpa , a másik? hol lehet ilyet szerezni? Mert a másik tutibb szerintem mint a gyári normál nem? Vagy én vagyok balek és valamit nem tudok?
De ebbe a motorba tuti belezugtam
szerintem szebb mint egy r6
Szia Andrev én 9-éve motorozom volt már eggypár motorom én tavalyvettem eggy GsxR 600-at azelőtt is 600-as SRADOM volt , én kipróbáltam a 750-et is és hidd el bőven kiszolgálja igényeid hatöbbet motorozol magad mint az asszinnyal akor 600-ast szerintem de ha sokat túráztok külföldre is akor inkább 750-et mert az azért jobban birja a sztrádát. Meghát mennyi zséd van rá???
Köszi fiúk a tanácsokat lehet 600 lessz belölle de jó lenne kipróbálni jahh mindkettöt a kérdés hogy merre olyan tuti szalon ahol erre alkalom van? Mert felénk nincs nagyon tesztmotoros szalon Csak ha fizeted is egyböl !!!!