Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pályaidomok

Itt találtok árakat, ha nem kell túl igényes festés, akkor az kb. 35 e Ft-ból kijön!
Használtban pedig 40-60 e Ft körül szokott lenni a teljes garnitúra pályaidom gixxerre festéssel plexivel!
A gyors-zárak tényleg drágák, de ha nem fontos a gyors szerelhetőség, akkor csavarral is meg lehet oldani!
Kompletten fényezéssel kb 200.000 Ft (alsó felső idom,tankvédő,e.sárhányó,ülés,plexi,és ebbe az árba benne van 2 db vázvédő karbonból és bal oldalra szintén karbonból dekli védő
Lehet gyűjteni a lóvét mert még pár dolog kell ám az összerakáshoz mert pl.fejidom tartó kb 25.000ft karbonból, gyorszárak 3.000ft/db stb...
De ha azt nézed hogy a pályán véletlenül elcsuszizol a kár jelentős gyári alkatrészeknél
Sziasztok engem is érdekelne idom garnitúra K1 re ha tudtok jó pénzért es ha lehet ne legyen fényezve.
Szevasztok skacok! Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek mennyibe kerülne a k4-es gsxr600-ra egy teljes pájaidom, valamint annak csili-vili lefestése?! Egyébként a nevem csak kamu, hiszen még sajnos nincs gixerem, csak egy SUZUKI RF 400-am azonban rajta vagyok az ügyön, hogy nyáron gixerrel csapathassak. Egyébként ha esetleg tudtok valakit akinek kellen egy kezdő vas ami mellesleg nem is annyira gagyi, az irjon hiszen nekem eladó, bizonyám!!!! Így néz ki:
Csá!
Van egy Dunlop 195/75R420 Slick gumiabroncsom, nem tudjátok, hol lehetne ezt frankon megvágatni??? Nyíregyháza környékén??? Ti honnan irtok??
Esetleg, ha valakit érdekelne ez a gumi, el cserélném egy Metzeler 190/55ZR17 Rennsport RS2.
Ez a DID lánc tényleg nem lehet rossz...
jaj lehagytam egy n-t a lennéből
oks én meg böpesti... sajnos nekem meg kell várni a nyulat, ő fogja tojni még csak 21-e van de már számolok h 1 hónap múlva, de tudom h nem de oyan jó leneeeeeeeeeeee
Az enyém is kék-fehér eredetileg (mert az gyorsabb szín ), ez csak pályaidom rajta!
Én is idén veszek!!! Járathatnánk egy körre a vasakat, ha nem laksz az ország túl oldalán Én tolna megye. Amugy az én gondolataim is csak ezen járnak .
de egyébként a K5ös srága modellekben már van egy kis kék is... elég lazítós!
tényleg feltünőbb a sárga ami jó a közlekedésben és sztem sportosabb is, de a kék is durva... meg a fekete fehér se rossz
igen ő az már minden gépen bent van háttérnek, alig várom... megyek az utcán és gondolkozok, h kicsit több mint 1 hónap és azon ülhetek elmegy az eszem:)
Milyen igazad van nekem is volt egy én 60 ezret mentem vele és semmi gond nem volt ve. A jo öreg nagy vasakba még benne van az anyag a mostaniakbol meg már mindent kisporolnak
DID láncot használok én is!Nekem semmi bajom a Suzukival K1-es 600-om van és semmi gondom nem volt vele, pedig nem is én vagyok az első tulaj.Megkap mindent, ami egy sportmotornak jár és nem lazul, hullik, zörög csak megy, megy, megy, megy, megy, megy, megy, megy, megy................... !
"DID" LÁNC NEKEM BEVÁLT
Nekem a fejidomtartó konzol 3x lazult le, 2x el is hagytam az alsó csavart. A segédváz 1-ik csavarja is folyotn kilazul. A túlfolyótartály tartócsavarját is ma húztam meg, mert lötyögött.
A bütyköléssel nem lessz gond mert a suzukik elég gyakran igénylik az ilyesmit!
Tudtok valami jó cimet, ahol fel vanna tüntetve az árak is...???
Azt hiszem láncot kell vennem + lánckereket is... Ti milyen falyta láncot ajánlottok
(O gyürüst??)
Megnyúlt a láncod, ami azt jelenti, hogy cserére szorul, ha nem patentszemes, akkor a flex majd segít rajta! Egyszerűen levágod róla.Lánccal együtt egyébként erősen ajánlott a fogaskerekeket is cserélni!
Akkor ez az Bence? Csak hogy kedvedben járjak
Én is -e két szín között vacilálok nem tom még mindkettö gyönyörü! Mondjuk a sárga biztonságosabb közúton mert szem elött van rikít nem olvad a környezetbe mint a többi.

Egyszerűen nem vagyok észnél ennél a résznél!
én is csak én sárgára pályázom! alig várom, h minden hétvégén, napsütésben otthon tisztogassam ápoljam és bügyköljem...
Mi annak az oka, hogy egyszer laza, egyszer feszül a lánc.
Hi! Valaki el mondaná nekem, hogy kell levenni a láncot erről a verdáról?!
Gratulálok jo választás És ne higy a Suzukit ócsárló dumának mert nekem még soha nem volt váltó problémám
Egyszerüen szerelmes vok ennyit tok mondani
A jövendöbelimbe!!!!!