Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rajtam nem fog múlni, bár, ha helyetekben lennék, inkább a jövőre aktuális II. erdészházas buliban gondolkodnék, mert idén az, mindent vitt.
Én pl. a lángautótól szoktam rendelni. Dolgozik ott rokon, így a max kedvezménnyel jutok hozzá a dolgokhoz.
Sziasztok! K.Ü. Ti honnan rendeltek lev.szűrőt,olaj sz. olajat,olcsó megbízható hely?
kellemes ünnepeket a 750-fórumnak
Király buli volt, remélem jövőre is összehozunk hasonlót.
Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Boldog Karácsonyt Gixxeresek!
Némelyeknek egy kis nosztalgia tavaszról.
Ebben igazad van. De felújítani is egyszerűbb ,és olcsóbb...
Nem tom miért.. lehe én vagyok "hátulkullogós", de kicsit fázom a injektortól...
Szia,
Az annyira nem jó, mert a karbi szerkezete jobban kopik mint az injektor, aztán ebből lehet még ilyen-olyan probléma.
Szia !
Karbis..
És tudom, hogy ésszel volt használva.
Szia,
Karbis vagy injektoros?
Sokban függ a futásteljesítmény a használattól.
Ha olyan volt a gazdája, h egykerék, meg 1-2-3 tiltás, akkor valószínű hamar kukás lesz a blokkja. Viszont jóhír, h van sok blokk hozzá.
Ha normálisan használták, időben cserélték az olajat és a kopó cuccokat(pl vezműlánc meg feszítő) akkor még el fog jópár szezont menni sztem.
Ha sokáig meg akarod tartani(legalább 4-6 évig), akkor majd nem ártana egy pár cuccot cserélni benne. Kb 200-al lehet számolni, de abban benne van minden(főtengely+hajtókar csapágyak, tömítések, kuplung cuccok, váltó csapágyazás...).
Köszönöm a válaszod !
A gazdáért kezeskedem... 59 000 km-t ő tett bele a második gazdája, és megfontolt, józan ember.... Az ismerősök, köztük a szerelő haverom szerint is egy barom vagyok ha nem veszem meg..
- Műszakilag tényleg csak a használat, téli indítások stb alapján tudom, hogy jó... Jelenlegi tulaj.. indít melegít ráül motorozik.... Ha valamvile ezt lehet, akkor alkalmas állapotban van a használatra.. asszem...
- Ma kb 2 hónap állás után is simán és szépen indult.... nem füstölt...
-- Asszem kezdek felbátorodni... (A 125-ös Aprilia sport pro-m után nem jöhet rosszabb :-D)
Ha senki nem válaszol akkor próbálok valami okosat írni a kérdésedre.
Én még személy szerint soha nem láttam olyan motort amiben 40-ezernél több lett volna az órájában,de nézzük a valóságot és ne a vissza tekert órákat. Van olyan motor amiben 2-éves korában már benne van 30-ezer km,de csak számoljunk szezononként 5-ezer km-t és akkor már egy 20-éves motorban benne van 100-ezer km és még ettől öregebb motorok is üzemelnek hibátlanul az utakon. (de persze nagyon sok múlik azon is,h milyen gazdái voltak előtte)
Sziasztok !

Tanácsot szeretnék kérni !
Úgy néz ki lehetőségem lenne venni egy 750-es srad-ot.
- Ismerősé a motor, tudom hagy nagy baja kopó dolgon kívül nincs. Az egyetlen dolog ami kicsit aggaszt az a nem kevés km ami benne van (79e)....
Szerintetek ilyen futással meddig élhet még .... ?
- Csúnya hangja nincs, nem füstöl....

Válaszokat előre is köszi !
Keresek GSXR 600, 750 2006-2010, vagy GSXR 1000 K7-K8 lengővillát jó áron?
Nem 750-es
600 as karbisor van rajta és elfogy a kajája. sokan tették rá mert sokat evett.
Hali. 600-750 K4-K5 gyári piros hátsó lámpát keresek használtat.
Sziasztok!
Gsxr750 K8-hoz keresek első sárvédőt.
Köszi.
Eladó egy nagyon jó állapotban lévő (csúszás mentes), komplett pályaidom igényes gyári fényezéssel (lámpa kivágott, elöl hátul és a hátsóülés helye is).
Suzuki GSX-R 600,750 K6-K7-hez való!
(fejidom,hasidom,tankborító,elsősárvédő,farokidom+fenékl
ap.)
Érd:06705645571
szal rápróbáltuk k4 750-re nem jó. minnyá megkérdezem min volt meg mérek egy luk közepet.
750-srad-ra vajon jó? és mennyiért?
Kütyü!
Szeretnék egy kis segítséget kérni, 3 hete vettem 1 gixxer 750-est/1999/karburátoros és az a hiba jelenség ,hogy alsó tartományba hibátlanul húzz/ minden fokozatba/ de, 8000 felet el kezd töfögni és röfögni ,darálni. A karbi már kivan takarítva vagy 100-szor és a levegőszűrő is.A vákum és a levegő csövek pedig épek. Ha valaki tudna segítséget adni azt megköszönném.