Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én csak a hátsó ülését tudom dícsérni illetve tudtam.. de az jóóóóóóóóó
tényleg szép:)
Asszem, ha mindkét gombot nyomod egyszerre úgy menni fog.
Sziasztok!

Lenne 1 ?-em. Adott egy kawasaki GPZ 550-es 1984-es évjáratú, új gumik javított első telók, új fékbetétek, új feszszab.
Hibái: lefúj a gyűrűk melett a henger, verérműlánc megnyúlt, feszítő és a rezgéscsillapító cserére szorúl, kuplunglánc kuka, váltókar tengely lóg a házban(perselyezni kell), szívócsonk gumik repedezettek (csere), hajtólánc rossz.
A kérdés: Érdemes-e vele foglalkozni (megvenni) és ha igen kb mennyiért?
Kb mire lehet számítani a javításnál (forintban) ?
Előre is köszi a hozzászólásokat!
Szia Don! Na, végre vissza tudok térni! Bekakkantott a gépem, mostanra sikerült kijavítani! Én Borsodi vagyok, nem tudom ismerős vagy-e erre!
Figyu, Te rájöttél már, hogy hol lehet a gépen beállítani a pontos időt? Mer szégyen-nem szégyen, nekem még nem jött össze!
Hy!
Hmm... én is kb egy hete vettem meg egy K2-est és nagggyon tutti
Tényleg te merre húzod a vasnak???

??? Na mizu emberek! Bepunnyadt ez a Topik teljesen??? Kihaltak a gsxerek?
Nekem bejött az élet, és sikerült hozzájutnom eny 2002-es 750-eshez!
Azóta dúl a láv!
Helló mindenkinek! 2001 utáni GSX-R 600 vagy 750-et szeretnék venni! Ez lesz az első nagy motorom, szeretnék felkészülten elé állni! Gixer tulajok segítségét kérném, hogy mit kell megnézni rajta vásárláskor! Nem túl régi mocik ezek, komolyabb baja nem nagyon lehet, elvileg! Vagy mégis?
Előre is köszi minden segítséget!
Hi,
az olajfogyasztáshoz csak annyit, hogy a cikket én is olvastam és sztem az egy szétkent sz**r volt, amit teszteltek, mivel nekem is volt SRAD750-em (99-es), és olajcsere és olajcsere közt 0 olajat evett!
Persze aki hidegen üvegeli(nem várja meg míg bemelegszik üzemi hõre), annak nagy eséllyel elmegy ez-az (szelepszár-szimmering, olajlehúzó-gyûrû, stb,stb)... szóval aki k**nak megy az ne sírjon ha b***ák...
GSXR 750 tulajokat keresek, olyanokat akiknek 2000 utáni gépük van.
Köszi.
Peet (rezneki@vnet.hu)
Hatezrenként olajcsere és ha MINDÍG megvárod, míg üzemmeleg a vas úgy indulsz, akkor sokat mondtál az 1000km/0.5l-rel!!! + a türelmes, hétvégi motoros kategóriába tartozom, így a kérdés, mellyel már nem először találkozom, iggen meglepő számomra.
JaB!

Neked is megeszik a motorod 1000km-en 0,5 liter olajat???
2004.5. havi
amargoban.

más ilyen kérdésre nem válaszolok!
erről írtam valamelyik szerintem a 600-as fórumba egy szép kis regényt.
Szia túró! Ez jó! Kinél vette a Spanod a vasat és hanyadik havi, ha nem túl szörszálhasogató kérdések...?
Ok...
Hát most hirtelen nem jut eszembe semmi,hogy mit kérdezzek,de majd ha valami eszembe jut bizots,hogy szólok

ELőre is köszi
2001-ben vettem egy SRAD-ot 7e km-rel, ma cirka 34500 figyel benne. Ezidőalatt egyszer cseréltem vezérműlánc-feszítőt és a szervízkönyvet vezetve a "szokásos" kiadások. Tény, 95-öst azt minden mennyiségben szívja magába, olajcsipegetése elenyésző!, ha üzemi hőfok alatt nem akarod a fordulatszámmérőt a pirosba hajtogatni...
nem baj azért eltettem köszi
Ja bocsi hogy most küldtem,nem is figyeltem hogy már azóta eltelt egy év.Nem nagyon mozog ez a fórum....
Üdv
Köszia a segítséget de már nem aktuális :)
azota lecseréltem 1 uj Kawasaki z-750 re :))
de azért megnézem hátha kell még.

kösz
Szia Quatorka!
99-esről pont nem találtam csak 2000-2002-ig,meg más Suzukikról.
Azért nézd meg ezt az oldalt hátha egyezik pár dolog a gépeddel...
www.gofastvideo.com/gallery/album/view/483/free-racing-videos/suzuki-service-manual.html


Üdv
Komoly kíváncsiság ébredt bennem a 750 Sradokk iránt! Gyorsan utána is olvastam néhány oldalon, és elég sok negatívumot találtam!
Van valakinek bármilyen tapasztalata, amit megosztana velem? Tényleg eszi az olajat? (1000km-en 0,5l???) Tényleg 8-10 l/100 km???
Szevasztok GSXR 750es banditák! Látom, itt nem nagy a mozgás, egy barátom 2004-es vasra szeretne "mélyhangú" rendszert.. Tudtok segíteni, melyik lenne a legjobb? Ja, és értem ám a tréfát, de ettől független ez komoly kérdés... Köszi, előre is..
üdv tud valaki segíteni ? motoros könyv kellene a fent említett motorrol

99-es kiadás SRAD
köszi