Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni! A mai nap folyamán ellopták a motorom Budapest XII. kerületből, ha esetleg valaki, valahol ráismer kérem értesítsen ezen a számon: 30/5490936. A motor adatai: Suzuki DR 250 S, 1996-os évjárat, rendszám:UFB-255, alvázszám: SJ45A102775, motorszám: J425102781, színe:lila-sárga-fehér,jelenleg supermoto kerekek voltak a motorban.
küldeném szivesen csak novemberi téma volt sajna azota már elmennt ennyiért
LTZ400 2004-es rendszámos érdekelne! Küldd a képeket! quadlipy@freemail.hu
köszi
Szevasz Tomi! Ha LTZ 400-at veszel jó választás lesz hidd el! Nekem is az van másfél éve eddig semmi gond nem volt vele. Sűrű olajcsere a jobbik fajtából és hálás lesz a gép. Ha kezdő vagy biztos hogy nem tudod kivégezni ezt a gépet, ez még egy prifinak is elég kemény feladat lenne.

JÓ CSAPATÁST!
P_LUIGI@FREEMAIL.HU
ELADÓ egy komplett quad;cross ruha. egyszer sem volt használva. mindegyik csomagolásban, 100% tökéletes állapotban EGYBEN eladó! Csak egyben eladó tehát csak ilyen érdeklődők hívjanak!uj ára 220.000 volt! !HJC bukósisak, ALPINESTARS krossznadrág+mez, UFO protectoring kulcsontvédős , CEMOTO térdvédő , AXO csizma , OAKLEY szemüveg+ hozzá több plexi , krosszkesztyű protektoros szelőzörendszeres , sixsixone vesevédő! további képek emailben.
irányár 150eFT! TELJESEN ZSÍR ÚJ!fekte fehér szürke..csak meg kell nézni ugyis elviszed
70-414-22-65
HZa esetleg valaki tud ilyen alkatrészt az szólhatna
Esetleg valakinek futómö beállítási tapasztalatai 2005-utánira
Sziasztok milyen olajat használtok az ltz-be ?
Valami ügyes szerelő Vác környéken ?
előre is köszi
szia
kisseb hosszuságu teleszkópokat kell bele venni,vagy ültetőszettet!(ltz-het lehet kapni)
eladó egy szuzuki ltz-400 2004-es renszámmal müszakival gyorsba irány ár:780000
Sziaszto!
Valaki tudna nekem segiteni abban,hogy hogyan tudnám leültetni a gépet?Előre is köszi..
sziasztok!
Valaki tud arról valamit hogy hogy lehetne rendszámoztatni a szekeret?! Köszi
keszabolcs.köszi az infot.nézegettem,árban is ver mindent...hello
Szeva Én tapasztalatból tudom hogy a suzuki ltz 400-as a legjobb nagyon megálja a helyét mindenhol! Az enyém 5 éves lesz s idáig semmi baja nem volt. pedig kínzom mint álat. de bírja méghozzá elég jól.
haho.
most szeretnék qvadot venni,de nem tudom melyik lenne e legjobb.az ltz400ast nézem a legjobbnak,szerintetek?arban is jo.csak a tartossága valyon milyen?aki tud rola jot ill.rosszat,kérem irjon.köszi
Aki quadra tolólapot keres az itt jelentkezhet! czinko@citromail.hu
Valakinek nincsen két hátsó felnije eladó? olcsón.....
http://www.quadcenter.hu/ itt találsz nekem az a fajta avn amire rá van nyomva hogy LTZ400. Nálam bevált.
hello valaki nem tud kitámasztókereket ajánlani az ltz 400-asomhoz ?
szeva én is ki vagyok akadva emiatt a babettás ugy vmiatt de én ugy kezeltem hogy befizettem ezt a biztositást és utána megszuntettem és igy lepecsételták a bizonylatot hogy 2007 éver van biztositásom és a rend őrei nem foglalkoznak csak azzal hogy le lergyen pecsételve igy kb 50 ft van egy éves biztositrásom csak akkor van gáz ha utköztél vagy ijesmi ja de ezt ugy lehet szerintem csak elintézni hogy azt mondod hogy eladtad a motort utána következöévden meg megvet és igy tovább
Sziasztok!

Bocsánat a be pofátlankodásom miatt, de ha érdekel valakit LTZ 400-hoz van új kilépőm.
Egyetlen egyszer nem volt használva. Hálóstúl konpletten.
Shelter-X márkájú!
Dobozban 30.000.-ft-ért eladom
Ha érdekel valakit hívjon a 06-30-331-83-13 telefonszámon.
További szép napot nektek!
37 LE mert a DR-z 400 s motorral szerelik, nem az E-sel.