Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

inkább járok munkalámpával:D
bontottak sehol se találtam... nem hiszem hogy itthon túl sok van. de ebay-en található, de kb annyiba jössz ki mintha vennél itthon egy újat 40ért. én full-gas-nál kérdeztem, ott tudnak rendelni. mint említettem 40 ezer.
Hellosztok ltz 400 03as ra honnan tudnak első lámpát szerezni?bontott is jó
Lámpánk sajna nincs, de egy ét dolgo van ltz hez. Mire lenne szükséged?
Üdv mindenkinek. Feltettem apróba egy ltz 400ba való dynojetet 5000forint. Kicsit melléfogtam mert azt mondták nekem hogy jolessz drzbe,én meg benyeltem. ha valakit érdekel csörögjön.
06302027007
Sziasztok!
Van egy Suzuki ltz 400 quadom!
eddig semmi baja nem volt a mai nap a váltóból eltüntek a fokozatok csak 4. és 5. van.
Ha 5. ben megyek vele akko néha kigyullad a hátramenet jelző lámpa és még mellé az üres jelző is.
tudna nekem valaki segíteni mi lehet a baj?valakinek volt már ilyen?
most erre csak annyit tudnék mondani, amit egy yamaha márkakereskedő ismerősöm mondott: ha olyan a rendőr akkor még a rendszámot is leveszi róla.... szerintem ez jelenleg csak egy eltürt kiskapu, amit ha valaki nagyon be akar csukni, akkor be is tudja. de talán amin már most is van rendszám, az majd ha végre bekerül a kresszbe a quad, akkor könnyebben fog menni a papirmunkája, vagy lehet egyáltalán nem lesz szükség új papirozásra
IGEN LEHET.
Csáó
Ltz re keresek hátsó lámpát komplettet!
Valami jó címet adjatok már ahol lehet alkatrészeket rendelni ltz--hez!
sziasztok!látom több ltz-t is ugy hirdettnek hogy rendszámos stb... most akkor ezekkel lehet úton járni ha kapott rendszámot?
orimoto@citromail.hu várom a kérdéseidet.
9 collos a felni, de a középső szám a szélességet jelenti, és a 10es nagyon gömbölyű lesz a felnin, mint egy motorgumi. amúgy Tolna-megyében vagyok. Bonyhád
Szia! Adj meg valami elérhetőséget! Lehet édekel a karbi, van egy DRZ-m, és egy LTZ-m, csak lenne egy-két kérdésem! Az én mailem: kosaatt@freemail.hu
Szia!Merre vagy helyileg?Amugy nem lényeg a 10 vagy 11 csak a felni miatt a 9!
nekem két olyan 25-30%-osom van. de szerintem ezek már csak "tűzoltásra jók". de ha érdekel.... na de szerintem kicsi az ltz-re 20-10-9, 20-11-9 kell rá. a 10 nagyon gömbölyű lesz
Sziasztok!Nincs valakinek véletlenül eladó hátsógumija?nem kell uj 50-60%os is jó csak sürgőssen kellene!Méret;20x10x9 Előrre is köszönöm!Kövér gázt mindenkinek
Keihin FCR 39 gyorsitófúvókás karbi eladó drz 400 50 le -s tipus , ltz +5-10 le . 65000 ft.
sziasztok. egy első lámpára lenne szükségem ltz 400-ra. nem tud valaki egyet jó áron? bontótt tökéletes lenne, vagy utángyártótt, vagy eredeti jó áron... feri86217@freemail.hu , vagy 20/517-1406
kösz szépen a segítséget előre is
hello van egy qrage 250-es quadom van rajta egy közepes törés 300000-ért oda adom amúgy semmi baja ha érdekel irj a törés kijavítható pár ezer forintból!ha érdekel irj már minden ki van cserélve rajta a tengelytől az lcd kijelzőig mostmár nem megy szét rajta semmi ja és jó tanács új kínai quadot ne vegyél mert annyi gond van vele hogy el se tudod képzelni! érdeklődni megymar07@bjg.hu ha komoly akkor telefonon!
Hello!

Valaki tudna segíteni? Most akarok venni suzuki ltz 400 2004-es. Milyen hibákra figyeljek vásárláskor?
Hali! Valaki tudna segíteni abban, hogy hogyan lehet rendszámoztatni ltz400-at?Köszi
2x2 nincs az olyan mint egy motor csak az első kereke is forogna...dakaron már elég sok olyanna mennek...Amúgy 4x2...Motor típusa
négyütemû, egyhengeres, léghûtéses, SOHC

Hengerûrtartalom (cm3)
246

Furat x Löket (mm)
66.0 x 72.0

Teljesítmény
(LE/ford. percenként)
17.2/7000

Nyomaték
(Nm/ford. percenként)
18.7/6000

Sebességváltó
5-sebességes + hátramenet

Tengelytáv (mm)
1 140

Szabad magasság (mm)
210

Ülésmagasság (mm)
785

Száraz tömeg (kg)
183

Futómû - elsõ
független, dupla hídváz, tekercsrugó, olajcsillapítás

Futómû - hátsó
lengõkar típusú, tekercsrugó, olajcsillapítás

Fékek elsõ / hátsó
duplatárcsa / dob

Gumiabroncs mérete
elsõ - hátsó
AT22 X 7-11 - AT22 X 10-9

Üzemanyagtank kapacitása (l)
10.6

kb 18 lóerős és félautómata nincs kuplnug...
Hello! Lenne 1pár kérdésem a 250-es ozirol !
2x2 vagy 4x4? kb hány lovas meg egyéb ijen adatokat ha ledudnátok írni megköszönném!
(tom hogy ez ltz fórum de ltf forum sajna nincsen)
Sziasztok!

Nekem a rendszámos quadokkal kapcsolatba lenne egy kérdésem!
Most egy forgalmis,rendszámos LTZ-t lehet forgalomba használni vagy nem?
sziasztok!
a tolatás úgy van benne hogy elfordítod a fekete bigyót és teljesen lenyomod a váltót vagyis az eggyes alá teszed! nekem egy suzuki ltz k8-asom van és ebben így van